Дългото чакане след трансфер - Тема 77

  • 51 630
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 92
Момичета, някоя да е усетила промяна във влагалището си след трансфер? Понеже си слагам утрогестана вагинално , имам усещането, че влагалището ми е станало меко, кашесто такова Grin

# 706
  • Мнения: 471
И при мен в е тегаво. Даже се чудя дали да не си намаля дозата на своя отговорност. 3 пъти по 2 ми се вижда страшно много.

# 707
  • Мнения: 337
Момичета, на предната страница имам един пост относно предстоящия ми първи преглед. Дали може да го погледнете и да го изкоментирате... Ще съм ви много благодарна. Наистина не знам какво да правя

# 708
  • Мнения: 103
Четири месеца чакам час за коментар след неуспешно инвитро при Стаменов...това нормално ли е според вас?

# 709
  • Мнения: 337
Чела съм, че и други момичета има със същите оплаквания. Явно практиката му е такава.

# 710
  • Мнения: 6 310
Момичета, някоя да е усетила промяна във влагалището си след трансфер? Понеже си слагам утрогестана вагинално , имам усещането, че влагалището ми е станало меко, кашесто такова Grin

Нормално е. И при нормална бременност се получава от високите нива на прогестерон. Не се тревожете и си изпълнявайте терапията както ви е назначена. Peace

И моето е такова. Чувствам се вечно мръсна  Аз съм 2 по 2
  Дано това да ти е единствения проблем до термин.  Laughing

   Относно първия преглед, редно е да се случи във клиниката за да проследят изцяло резултата от инвитрото и да го оформят документално /за протокола дет се вика/. Въпреки че можеш да им се обадиш и да споделиш че нямаш възможност да пътуваш в момента и да се разберете примерно да отидеш на преглед за сърчицето.
   

Последна редакция: пн, 28 окт 2019, 13:50 от geizer

# 711
  • Мнения: 30
Да, утрогестана прави влагалището бухкаво като преварени макарони 🙂 Ама какво от това! Изтича доста, мазен е като крем, но трябват по чести измивания с хубав интимен гел и смяна на превръзки. Това е, не бива да се допуска спарване и заседяване, за да няма гъби след туй. Аз много използвах памук, че ми е по-мекичък и комфортен, превръзките са ми малко найлонови и спарващи.
Но! момичета не си намаляйте утрогестана на своя глава, много е важен.
И успех🤞

# 712
  • Мнения: 337
Момичета, някоя да е усетила промяна във влагалището си след трансфер? Понеже си слагам утрогестана вагинално , имам усещането, че влагалището ми е станало меко, кашесто такова Grin

Нормално е. И при нормална бременност се получава от високите нива на прогестерон. Не се тревожете и си изпълнявайте терапията както ви е назначена. Peace

И моето е такова. Чувствам се вечно мръсна  Аз съм 2 по 2
  Дано това да ти е единствения проблем до термин.  Laughing

   Относно първия преглед, редно е да се случи във клиниката за да проследят изцяло резултата от инвитрото и да го оформят документално /за протокола дет се вика/. Въпреки че можеш да им се обадиш и да споделиш че нямаш възможност да пътуваш в момента и да се разберете примерно да отидеш на преглед за сърчицето.
   
Май така ще направя 😊 Дано стигна до термин.

# 713
  • Мнения: 102
аз все пак този месец завърших с неуспешен опит.
8 ден - 5.3, ден 10- 16чхг , ден 13 - 7 чхг, и ми дойде... 
Някой има ли идея на какво би могъл да се дължи неуспеха?

А как изчиствате остатъците от Кренон (или други вагинални медикаменти), които не успяват да изтекат нормално? Някъде бях срещала че вагиналните душове не са препоръчителни , но и да се насъбира някаква маса там сущо не ми се вижда много добра идея....

# 714
  • Мнения: 337
Много съжалявам ☹️

# 715
  • Мнения: X
Момичета, някоя да е усетила промяна във влагалището си след трансфер? Понеже си слагам утрогестана вагинално , имам усещането, че влагалището ми е станало меко, кашесто такова Grin

При мен на моменти и меко, а в други все едно нещо ми пречи да ги слагам тия таблетки. Аз поставям и естрофем 3*2. Дори наскоро се чудех дали го правя правилно като ги поставям успоредно.

# 716
  • Мнения: 301
Съжалявам миличка главата горе

# 717
  • Мнения: 102
някой знае ли колко трябва да се изчака за следващ опи, ако имаме замразени ембриони, след неуспешният опит този месец?

# 718
  • Мнения: X
Индивидуално е. Зависи от нива на хормони, лигавица.

# 719
  • Мнения: 62
някой знае ли колко трябва да се изчака за следващ опи, ако имаме замразени ембриони, след неуспешният опит този месец?


Аз имах неуспешен септември, който завърши по същия начин с биохимична бременност и октомври направихме пак ЗЕТ, тяка че може още следващия месец. 😊

Общи условия

Активация на акаунт