Дългото чакане след трансфер - Тема 77

  • 52 018
  • 721
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 337
Еее, не е задължително. Всеки реагира по различен начин 😊 На мен пъпки не ми излизат, обаче за дявола в мен който бошива... горкият ми мъж 😜

# 646
  • Мнения: 3 124
Индивидуално е, то кг-мите и пъпките са най-лекото като се сетя колко може да вредят тези хормони за др.неща...Но няма как ...
При мен не е имало повече кг-ми и пъпки, даже от бр-та лицето ми се изчисти☺

# 647
  • Мнения: 92
Аз качвам кг и задържам много вода. Корема ми след трансфер е като бременна в 4ти месец (при плосък преди това), но пък кожата ми става супер чиста и лъскава.

# 648
  • Мнения: 395
Положителен е. Ако се удвоява след 2 дни, всичко е наред! Чувала съм за блеменности и с ниско първоначално Чхг. Стискам палци Simple Smile.
Момичета, вчера направих кръвен тест(на 10 ден на 2 пет дневни) резултатът ми е 26.800. Какво мислите, защото докторът ми каза, че трябва да е над 50...?

Утре ще повторя, за да видя дали има увеличение. За първи път ми е и не знам точно кое и как трябва да се случва. 😓

# 649
  • Мнения: 59
Аз бях по същия начин на 14 ден на тридневни 27.8 и като се ожадих на спешния телефон на Надежда ми казаха да спирам лекарствата и че трябва да е над 50. Спрях ги и след два дни ми дойде. При предния трансфер пак бях с ниско чхг, което растеше и се оказа кухо яйце, последва медикаментозен аборт, затова сега ги послушах с идеята да не се стифа до аборт. Не го пожелавам на никой.
Момичета, вчера направих кръвен тест(на 10 ден на 2 пет дневни) резултатът ми е 26.800. Какво мислите, защото докторът ми каза, че трябва да е над 50...?

Утре ще повторя, за да видя дали има увеличение. За първи път ми е и не знам точно кое и как трябва да се случва. 😓

# 650
  • Мнения: 889
Какво се случва днес - 11-ти ден след спирането на лекарствата...и 3-ти ден от почти истински цикъл
Скрит текст:
...продължава един супер оскъден цикъл с много разредена кръв.

До преди няколко часа виех от болка, толкова много ме заболя главата, че повръщах в колата докато карах по Цариградско...
Скрит текст:
(всичко ми беше в повръщано, дори и превръзката беше мокра.., колата направо не знам на какво прилича)
Моят човек си ме намери по пътя и си ме прибра у дома. Ударих едно силно обезболяващо докато си взимах горещ душ, но съвсем леко ме отпусна - поне спрях да повръщам и вече мога да мисля.

От няколко години ме заболява глава преди цикъл - знам, че е на хормонална основа и успявам да туширам с нещо по-леко като парацетамол... комбиниран с масажи и загряване на главата.
Такава болка като тази днес, не ми се е случвала до момента.

От началото на процедурата гледах да пия поне по 3 литра на ден, но след отрицателния резултат почнах да не се грижа за себе си и доста я намалих. Вчера изпих към 1,5 л., а днес към 1 литър - сигурна съм, че и това има значение, но искрено се надявам да е от хормоналната каша и да не се случва повече!
...Аз от няколко дена съм с кръвно 120/90 и имам чувството, че ще ми се откачи главата от врата от болка...
Как си днес?

Последна редакция: сб, 26 окт 2019, 00:10 от Лебед

# 651
  • Мнения: 92
Момичета, от снощи ми придърпва вдясно (имаш е преди това рязка моментна болка) и слиза надолу по бедрото до коляното като изтръпване. На някой да му се е случвало?

# 652
  • Sofia
  • Мнения: 417
Какво се случва днес - 11-ти ден след спирането на лекарствата...и 3-ти ден от почти истински цикъл
Скрит текст:
...продължава един супер оскъден цикъл с много разредена кръв.

До преди няколко часа виех от болка, толкова много ме заболя главата, че повръщах в колата докато карах по Цариградско...
Скрит текст:
(всичко ми беше в повръщано, дори и превръзката беше мокра.., колата направо не знам на какво прилича)
Моят човек си ме намери по пътя и си ме прибра у дома. Ударих едно силно обезболяващо докато си взимах горещ душ, но съвсем леко ме отпусна - поне спрях да повръщам и вече мога да мисля.

От няколко години ме заболява глава преди цикъл - знам, че е на хормонална основа и успявам да туширам с нещо по-леко като парацетамол... комбиниран с масажи и загряване на главата.
Такава болка като тази днес, не ми се е случвала до момента.

От началото на процедурата гледах да пия поне по 3 литра на ден, но след отрицателния резултат почнах да не се грижа за себе си и доста я намалих. Вчера изпих към 1,5 л., а днес към 1 литър - сигурна съм, че и това има значение, но искрено се надявам да е от хормоналната каша и да не се случва повече!
...Аз от няколко дена съм с кръвно 120/90 и имам чувството, че ще ми се откачи главата от врата от болка...
Как си днес?


Ужасно звучи това, което си описала, да ти минава по-бързо 🤗🤗🤗. аз цяла нощ бях със сърцебиене, чакам понеделник за да отида на кардиолог... и да повторя отново теста, защото за 4г.с -52 е нисичко...водя си дневник с показателите от апарата за кръвно, защото миналия път ми го изискваха, дано намерят решение този път. В момента ми е 116/80 и ми е ок... но скочи ли ми долната граница на 90 откачам.. 🙁😖

# 653
  • Мнения: 6 517
Съжалявам момичета. Дано бързичко да се оправите.
При мен по време на стимулацията кръвното леко се покачи. От 120/80 беше около 135/90. След пункцията обаче се нормализира и не съм имала някакви сериозни неразположения.

# 654
  • Мнения: 78
Момичета и на мен ми се отразяваше стимуляцията и всички хормони, които приемах много зле. Вечер се изпотявах, бях много изнервена, задържах вода и се подувах. След пункцията корема ми се поду толкова много, че даже се бях притеснила и звънях на спешния телефон, не можех да се наведа и едвам вървях ... Не искам да го преживея пак, но май ще ми се наложи ... Боже през какво трябва да преминем ... 😞

# 655
  • Мнения: 471
Здравейте, и а съм в кюпа с дългото чакане. На 23.10 имах трансфер на 4 ембриона от пункция на 21.10. Тридневни ли са? Всичко ме болеше след пункцията, коремът супер надут. Единственото позитивно беше, че се чувствах като бременна с тоя корем. Днес обаче, на 3ти ден след трансфера чувствам болка ниско долу точно като преди да ми дойде и това много ме натъжава. Вие как сте? Успех на всички... Мислехме да ходим в Истанбул, но но одобриха по фонда и направихме опита тук, при д-р. Тодоров от Братя Тодорови.
Ами аз написах какво не е разрешено алкохол ,цигари и рентгенова снимка.Но според мен всичко си е Божа работа.След трансфера съм само на Утрогест и аспирин.Друго назначено нямам,докато бях в Бг пиех шепи лекарства
Странно, а на мен ми казаха никакъв аспирин. В БГ...

Последна редакция: вт, 29 окт 2019, 10:09 от AnMary

# 656
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте, и а съм в кюпа с дългото чакане. На 23.10 имах трансфер на 4 ембриона от пункция на 21.10. Тридневни ли са? Всичко ме болеше след пункцията, коремът супер надут. Единственото позитивно беше, че се чувствах като бременна с тоя корем. Днес обаче, на 3ти ден след трансфера чувствам болка ниско долу точно като преди да ми дойде и това много ме натъжава. Вие как сте? Успех на всички... Мислехме да ходим в Истанбул, но но одобриха по фонда и направихме опита тук, при д-р. Тодоров от Братя Тодорови.
Двудневни са ти ембриончетата

# 657
  • Мнения: 301
Аз след пункцията нямах никакви болки беше на 19.10
След трансвера на 22.10 след 20минути се почна едно пулсиране в корема коетаоще го имам но рядко и е придружено с болка като преди мц притеснено ми е но какво да направя
Миналия опит на зет нямах такива неща
Някой може ли да каже от какво е

# 658
  • Мнения: X
Аз имах такава вибрация и спазъм преди това. Но от време на време усещам  дискомфорт при ставане от седнало или легнало положение.

# 659
  • Мнения: 301
Аз имах такава вибрация и спазъм преди това. Но от време на време усещам  дискомфорт при ставане от седнало или легнало положение.
Кой ден след ЕТ си

Общи условия

Активация на акаунт