Диабетът по време на бременност

  • 387
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Диабетът по време на бременност .

висока кръвна захар- кажете ми моля първо успяхте ли да я свалите и родихте ли бебето си живо:cry: аз вече имам едно мъртво раждане вече съм в безизходица .... Правих всичко сега с тази бременност но от няколко дена вода да пия вдигам до 12 Захар Cry лежа в ендокринология гр. Плевен . Дано успея да се размина с трагедия втора 😢😢😢 ще треперя докато минат 4 м старая се да ям черен хляб но какво става си нямам на идея .... Сладки не ям оф споделете мами как вия се справихте

Последна редакция: сб, 10 авг 2019, 12:03 от grozdeto124

# 1
  • Мнения: 3 735
Като за начало си намери лекар,който да назначи адекватно лечение.Ако имаш диабет от доста други храни трябва да се лишиш,а не само от сладко и бял хляб.Доктора не ти ли обясни да избягваш плодове (особено сушени),пържено,тестени неща,сокове и газирани напитки,картофи и ориз,млечни продукти с висока масленост,алкохолни напитки?

# 2
  • Мнения: 13
Да казаха ми и това правя спазвам стриктно всичко каквото ми е казал ендокринолога . Но да не би да е от болничната храна дадоха ми на обяд каша пилешка може и да сте права благодаря за отговора 🌹

# 3
  • Мнения: 3 735
Да казаха ми и това правя спазвам стриктно всичко каквото ми е казал ендокринолога . Но да не би да е от болничната храна дадоха ми на обяд каша пилешка може и да сте права благодаря за отговора 🌹
Възможно е да е от кашата.Все пак основната й съставка е брашното.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
В някои държави като САЩ, метформин се пие през цялата бременност. Ние тук чакаме да стане много зле, за да включат инсулина.
Ти какви медикаменти взимаш за тази захар? Колко често я мериш на ден? Само с диета ли регулираш нивата?

# 5
  • Мнения: 13
На Атрапит 3 пъти  по 14,14,12
И мътен Инсулатар 36 Е в 22 ч
Казаха,че ще се увеличи с напредване на бременността ми

Общи условия

Активация на акаунт