Всякакви въпроси относно пералнята - тема 6

  • 37 361
  • 747
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 275
Здравейте ! Старата ми пералня (13 годишна) тази вечер при пране отказва да спре да пере и тъй като и преди се е случвало решихме да не я правим вече, а да купим нова. Моля с 2-3 думи да ми кажете какви харектеристики да гледам при покупката ? С 2 малки деца съм и нямам време да чета и подбирам, спешно трябва да се направи покупката, нямам ограничение в бюджета, сушилня си имам. Благодаряви предварително

# 361
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 032
Сименс, Неф, Бош. Каквото и да гледаш повече от 10г едва ли ще изкарат. Някои марки и гаранцията си не изкарват. Всъщност Неф не знам дали при нас имат перални.

Последна редакция: пт, 04 окт 2019, 00:50 от etty775

# 362
  • Мнения: 2 134
Моля с 2-3 думи да ми кажете какви харектеристики да гледам при покупката ? С 2 малки деца съм и нямам време да чета и подбирам, спешно трябва да се направи покупката, нямам ограничение в бюджета, сушилня си имам. Благодаряви предварително

Намери 20 мин време и прочети САМО страниците от тази тема и ще си отговориш на всички въпроси!
Какво значи “ограничен бюджет” - за всеки това понятие е относително..

# 363
  • София
  • Мнения: 10 586
Нямам ограничение в бюджета-цената не е от значение.

Прецени колко кг пералня ти е нужна. Съобрази я и със сушилнята.

# 364
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте ! Старата ми пералня (13 годишна) тази вечер при пране отказва да спре да пере и тъй като и преди се е случвало решихме да не я правим вече, а да купим нова. Моля с 2-3 думи да ми кажете какви харектеристики да гледам при покупката ? С 2 малки деца съм и нямам време да чета и подбирам, спешно трябва да се направи покупката, нямам ограничение в бюджета, сушилня си имам. Благодаряви предварително
Aз съм много доволна от самсунг - и от стрария (близо 14 годишен, който все още работи) и от новия на около 2-3г., моята е с ад уош и еко бабъл. Изпира си чудесно и не усуква дрехи, разпределя си равномерно прането, новата е с инверторен мотор поради което е и по-тиха.

# 365
  • Мнения: 11 637
Щом намаш ограничения в бюджета си вземи едно Миле ама да не е базов модел.

# 366
  • Мнения: X
Miele WDD 035 WCS 8kg Series 120 - 1 590,00 лв.
https://www.miele.bg/domestic/washing-machines-1566.htm?mat=1116 … CS_8kg_Series_120
Щом намаш ограничения в бюджета си вземи едно Миле ама да не е базов модел.
Цената(по-висока) на не базовите модели е заради:
- система TwinDos и дозиране CapDosing с капсули за перфектно пране.
- система за течен препарат с натискане на един бутон – TwinDos
- нтелигентно пране с WiFiConn@ct
Ако потребителят няма намерение да ползва тези екстри,
то най-малката разлика от 800лв не е обоснована.




Последна редакция: пт, 04 окт 2019, 14:23 от Анонимен

# 367
  • Мнения: 4 773
Щом намаш ограничения в бюджета си вземи едно Миле ама да не е базов модел.

Аз все още обмислям покупка на нова пералня, кой модел на Миеле е базовия?

# 368
  • Мнения: 11 637
Най-евтиния.

# 369
  • Мнения: 351
Нещо много полезно ако се осъществи.
"Новите разпоредби са одобрени заради жалби на потребители от Европа и Северна Америка, които са недоволни, че електроуредите се развалят ВЕДНАГА след изтичането на гаранцията им".
 
https://www.dnevnik.bg/evropa/2019/10/02/3970986_za_elektrouredi … ravo_na_popravka/

# 370
  • Мнения: 2 134
Нямам ограничение в бюджета-цената не е от значение.

Извинявам се на So Good!
Сутринта, в 05:30, когато прочетох и отговорих, явно едното око и другото полукълбо са спяли още...

# 371
  • Мнения: 275
Благодаря ви за отговорите, утре ще ходим да купуваме, още се колебая, хубави почивни дни ви желая🌞 Наистина ме замиклихте за Миелето, тъй като и сушилнята ми е такава 🤔

# 372
  • Мнения: 4 773
Благодаря ви за отговорите, утре ще ходим да купуваме, още се колебая, хубави почивни дни ви желая🌞 Наистина ме замиклихте за Миелето, тъй като и сушилнята ми е такава 🤔

Ако купите Миеле, ще чакам да напишете отзив.

# 373
  • Мнения: X
Наистина ме замиклихте за Миелето, тъй като и сушилнята ми е такава 🤔
А каква марка и модел е пералнята, която искате да подмените?
Здравейте ! Старата ми пералня (13 годишна) тази вечер при пране отказва да спре да пере и тъй като и преди се е случвало решихме да не я правим вече, а да купим нова.

# 374
  • Мнения: 3 124
Здравейте, дано е точната тема и не бъркам-имаме тази пералня и искам да пусна да изпера възглавници, може ли за съвет на кой режим и как ги перете.Благодаря!
 https://www.samsung.com/bg/washing-machines/combo-ww70k44305wle/

Общи условия

Активация на акаунт