Комплекс от външен вид, моля за съвети

  • 4 196
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 293
На тия дето ти се смеят им кажи, че си по-красив и от Ален Делон, а те да си гледат работата...

# 31
  • Мнения: 18
Мерси на всички за съветите в понеделник започвам промяната!

# 32
  • Мнения: 2 039
Почни от козметик-сумите на посещение не са големи.За брекетите,все ще се намери начин при читав зъболекар.Като почнеш да работш ще си събереш пари за операция на носа.Никакъв непоправим дефект не виждам.Същевременно си повишавай общата култура,че като си оправиш външния вид,да можеш да водиш смислен разговор.

# 33
  • Мнения: 3 865
Първо - родителите ти са малоумни идиоти. Как може да гледат сина си в това психическо състояние, да им казваш какъв е проблемът и те да не разбират или се правят на разсеяни. Трябвало е още като дете да те заведат на зъболекар да ти изправи зъбите - всяко второ в училището на децата ми е с шина - слагат ги в 6-7 клас и проблемът се оправя и си спестяваш комплексите. И сега можеш да го направиш - веднага да ти дадат пари простите ти родители и заминавай - длъжни са и това е най-малкото, което могат да направят за теб за ти осигурят нормално психическо състояние. Носът също - оперира се лесно с пълна упойка и дори няма да ти се налага да  си отваряш устата и да повръщаш. В никакъв случай импланти - изкуственото винаги си личи и ще е грозно - най-красиво е естествени зъби. Сега както го описваш не мога да си представя всички да ти се смеят - тъжно е ако си заобиколен от толкова много идиоти. Послушай ме и няма да съжаляваш. Кривите зъби наистина може много да загрозят. Носът също, но предвид че си мъж трябва наистина да е много грозен за да се случва това което описваш. Не ги слушай тук кво ти говорят - дъвчат клишета щото не са имали толкова страшен комплекс от себе си и на са им се смели по улиците. Докато не оправиш тия 2 кусура никога няма да можеш да функционираш като нормален човек. И с годините по-добре няма да се чувстваш - ще те гризе докато не ги коригираш. За щастие това е лесно. За кожата посети специалист - малко от малко ще успеят за ти помогнат

# 34
  • Мнения: X
Отчитай се тук редовно, това ще ти повиши мотивацията.

Наистина не разбирам родителите ти. Много безотговорно, ако са те оставили в такова състояние. Корекциите не струват милиони.

# 35
  • София
  • Мнения: 971
Стани финансово красив. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 18
Пак казвам, благодаря Ви на всички! Simple Smile Мотивирахте ме!

# 37
  • Мнения: 2 655
Човеко,  зъбите се коригират много лесно и бързо с брекети. Акнето се оправя също с поддържащи процедури при дерматолог. Брат ми ходеше на такива, чистеха му черните точки механично в частен кабинет за подобни процедури и му изписваха някакви помади, които му забъркат в аптеката и ги ползва всеки ден. Ами опрАви се, но трябва постоянство, да се ходи всеки месец. За носа също има оправия, но е с по-агресивни методи, които не са за предпочитане. Едва ли носа е болка за умиране, и моя мъж е с подобен нос, но си го харесвам такъв.

За първи път чета мнение на Сапфира, в което не напада, а подкрепя автор на тема. Сигурно днес се е събудила в добро настроение

# 38
  • Мнения: X
За първи път чета мнение на Сапфира, в което не напада, а подкрепя автор на тема. Сигурно днес се е събудила в добро настроение
Сигурно не следиш творчеството ми внимателно.

# 39
  • Мнения: 4 628
Човеко,  зъбите се коригират много лесно и бързо с брекети. Акнето се оправя също с поддържащи процедури при дерматолог. Брат ми ходеше на такива, чистеха му черните точки механично в частен кабинет за подобни процедури и му изписваха някакви помади, които му забъркат в аптеката и ги ползва всеки ден. Ами опрАви се, но трябва постоянство, да се ходи всеки месец. За носа също има оправия, но е с по-агресивни методи, които не са за предпочитане. Едва ли носа е болка за умиране, и моя мъж е с подобен нос, но си го харесвам такъв.

За първи път чета мнение на Сапфира, в което не напада, а подкрепя автор на тема. Сигурно днес се е събудила в добро настроение
Къде точно е ходил, можеш ли да споделиш?

# 40
  • Мнения: 610
Отиваш на пълна упойка, слагат ти брекети и след година имаш супер зъби, какви импланти, какви чудесии.
На сина ми за 7 месеца му се оправи захапката, сега оправяме и зъбите - 1 година .
Един мъж и да не е красавец, не е болка за умиране, учи, намери си хубава работа, ходи на фитнес и така, но най- вече завърши висше. Е какво му е на един мъж с грозен нос, чипоноско ли да бъде, като Майкъл Джексън.

Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 00:16 от beo

# 41
  • На върха на вълната
  • Мнения: 196
Аз пък мисля, че когато някой е неуверен в себе си, винаги ще се чувства зле, каквото и да направи. След като си направи операция на носа, пак ще се намерят такива, които ще му казват "много грозно са ти оперирали носа". Тогава отново ще се чувства на дъното. Първата корекция, която трябва да направиш за себе си, е да имаш самочувствие и да се обичаш, въпреки недостатъците си. Когато обичаш себе си и се харесваш такъв, какъвто си, хората около теб ще го усетят и също ще те приемат. Предполагам, че когато те обиждат, навеждаш глава и ти личи, че си засегнат. Това е мотивацията на лошите хора - да има резултат от подигравките им. Те се хранят с твоето нещастие.

# 42
  • Мнения: 2 710
За акнето те съветвам да не ходиш на козметик, а на кожен лекар. Оправи зъбите при ортодонт, а не при хирург и чак тогава мисли за носа. В моите очи мъжете с гърбавички носове изглеждат секси, та знае ли човек.
Имам приятелка със сколиоза, от която е.с гърбица и скъсен торс. Жената няма никакви комплекси и проблеми с мъжете. Има си и две деца. Като ходи на лекар и все и се чудят как може да е толкова активна, като всичките и вътрешни органи са притиснати.

# 43
  • Мнения: 1 412
Не всички хора ти се смеят, всеки е зает с неговите си проблеми и със себе си. Работи над твоята самооценка, самочувствие. На първо време напиши в гугал и спазвай съветите стриктно.
Какво мислиш да учиш и да работиш?

# 44
  • Мнения: 18
Не всички хора ти се смеят, всеки е зает с неговите си проблеми и със себе си. Работи над твоята самооценка, самочувствие. На първо време напиши в гугал и спазвай съветите стриктно.
Какво мислиш да учиш и да работиш?
Страшно много ми върви в Компютерните технологии, знам как да програмирам-кодирам-скриптирам и т.н. - към момента съм се насочил да ставам Програмист!

Общи условия

Активация на акаунт