Комплекс от външен вид, моля за съвети

  • 4 164
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 568
Как и кой ти се смее в магазина?

# 16
  • Мнения: 18
Как и кой ти се смее в магазина?
Ми като ме видят и почват да ми се хилят и то пред мен, офф....

Единственото нещо което искам е да съм красив!

# 17
  • София
  • Мнения: 24 839

Единственото нещо което искам е да съм красив!

Само с искане не става- става с действие.
Работиш, събираш пари и си правиш корекция на носа.
Научаваш се как да дишаш с отворена уста и отиваш при зъболекаря да ти сложи коректорите.
Ама, като те гледам, си го докарал само до реването и никакви планове за оправяне нямаш.

# 18
  • Мнения: X
Е как си миеш зъбите и бъркаш с четката най-отзад, а не можеш да си отвориш устата при зъболекаря?
Най-добре си намери нещо по-интересно за ваканцията.

# 19
  • Мнения: 18

Единственото нещо което искам е да съм красив!

Само с искане не става- става с действие.
Работиш, събираш пари и си правиш корекция на носа.
Научаваш се как да дишаш с отворена уста и отиваш при зъболекаря да ти сложи коректорите.
Ама, като те гледам, си го докарал само до реването и никакви планове за оправяне нямаш.
Такова е хората с здравословни проблеми немогат да се оправят... с носа ще стане да, но със зъбите, мисля да ги вадя всички с пълна упойка и импланти!

# 20
  • Мнения: X
О, ясно.
Случайно да се чувстваш жена в мъжко тяло?

# 21
  • Мнения: 18
Е как си миеш зъбите и бъркаш с четката най-отзад, а не можеш да си отвориш устата при зъболекаря?
Най-добре си намери нещо по-интересно за ваканцията.
Виж, който и да си ако не казваш нешо смислено не ти искам мнението тогава.. а зъбите отзад си имам моя тактика как да си ги мия....

# 22
  • Мнения: 18
О, ясно.
Случайно да се чувстваш жена в мъжко тяло?
Много груб човек си, затова и хората стават комплексари заради такива като вас!!!

# 23
  • Мнения: 11 568
Най- добре ги извади без упойка всичките. То от упойката боли.

# 24
  • Мнения: 18
Админ или модератор да трие темата или да я локва, то се е видяло че тука разбиране няма.. ще си умра сам и грозен и тва е, айде чао!

# 25
  • Мнения: 8 808
Това с пълната упойка и имплантите е голяма тъпня, ще знаеш. Нямаш си представа за какви болки става въпрос като се събудиш. На сина ми му извадиха мъдрец с пълна упойка, че беше проблемен, още не се е оправил, цяла седмица мина. Още е подута лявата му страна. Ти ще вадиш всичките, как не...

Предполагам, че ти се повръща, защото ти докосват езика, и моя син има такива идиотски оплаквания. Пие хапче против гадене от тия, дето ги пият ,когато ще пътуват, пък им става лошо.

Сложи си брикети. Така изправихме на сина зъбите. Напълно равни са вече, ще сваля брикетите в края на месеца. От миналото лято ги носи. Излезе към 3 хиляди лева.Преди бяха един върху друг.

За грозния ти нос няма какво да се направи, но едва ли някой те гледа. Направи си готина прическа. Иди на козметик да ти изчисти лицето и си готов.
Самочувствие ти трябва най-вече, както са ти казали и по-горе.

# 26
  • София
  • Мнения: 24 839

Такова е хората с здравословни проблеми немогат да се оправят... с носа ще стане да, но със зъбите, мисля да ги вадя всички с пълна упойка и импланти!

Да, бе, импланти.
Ти да не мислиш, че докато стигнеш до поставянето на всеки един зъб, те държат в кома? Mr. Green

# 27
  • Мнения: 18
Това с пълната упойка и имплантите е голяма тъпня, ще знаеш. Нямаш си представа за какви болки става въпрос като се събудиш. На сина ми му извадиха мъдрец с пълна упойка, че беше проблемен, още не се е оправил, цяла седмица мина. Още е подута лявата му страна. Ти ще вадиш всичките, как не...

Предполагам, че ти се повръща, защото ти докосват езика, и моя син има такива идиотски оплаквания. Пие хапче против гадене от тия, дето ги пият ,когато ще пътуват, пък им става лошо.

Сложи си брикети. Така изправихме на сина зъбите. Напълно равни са вече, ще сваля брикетите в края на месеца. От миналото лято ги носи. Излезе към 3 хиляди лева.Преди бяха един върху друг.

За грозния ти нос няма какво да се направи, но едва ли някой те гледа. Направи си готина прическа. Иди на козметик да ти изчисти лицето и си готов.
Самочувствие ти трябва най-вече, както са ти казали и по-горе.
Най-накрая едно смислено мнение, благодаря ти!

# 28
  • Мнения: 8 808
И още един съвет, най-приятния: купи си модерни дрешки. Обикаляй и избирай внимателно. Мацките на твоята възраст се впечатляват от модерните парцалки. Така че облечи се добре, купи си и един хубав парфюм.Да ухеш добре. Като почнеш работа, вземи си кола и книжка. Това впечатлява момите. Laughing После няма да се познаеш. И вдигни малко главата горе, ама ха!Да не си чумав.

# 29
  • Мнения: X
Момче, ако си момче и темата ти е истинска.
Просто това с имплантите прозвуча адски глупаво.
Първо, болките са ужасни.
Второ, това все пак са чужди зъби.
Трето, цената е безбожно висока. Ако можеш да си позволиш импланти, то можеш да се направиш неземно красив.
Затова ми се струва, че си измисляш забавления.

Синът ми носи 2 години брекети и зъбите му напълно се оправиха. Много младежи носят брекети и никой вече не се срамува, това не се смята за грозно. Зъбите се изправят напълно само след 1-2 месеца носене, а след това само се оправя и стабилизира захапката. Ако имаш здрави зъби, то брекетите са твоето решение. Как си оцелял със здрави зъби досега без зъболекар? Още една причина да мисля, че лъжеш.
Пий хапче, дишай през носа и отивай на зъболекар. Процедурата е кратка - няколко минути. Не е като правене на развален зъб.

Кожата се оправя със специализирана козметика. Много момчета в пубертета ходят на козметици.

Обърни се към родителите си за съдействие.

Общи условия

Активация на акаунт