Сполучливи имитации на маркови парфюми - 30

  • 77 869
  • 753
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Jean Marc я има в Елитис, но каквото съм пробвала от нея е било нетрайно. Black XS е много силен и траен парфюм във всички имитационни марки.

# 376
  • Мнения: 949
Здравейте, пиша с една малко по-различна питанка. Какво бихте препоръчали за една малка дама. (На 5г е). В момента се пръскаме и двете с Нарцисо Рефанска версия, но днес ми заяви, че харесва моя парфюм, но иска тя да ухае по-различно от мен и да има "собствена миризма" Grinning Няма да казвам какви очи опулих, но обещах, че ще  взема парфюм специално за нея. Simple Smile
Таа, какво бихте ми препоръчали.

# 377
  • Мнения: 1 167
За момичето, което питаше дали имаме някакви алергии - да, аз имам от Зак, затова не ползвам техни парфюми. За момента имам само един на Мартинез и нямам реакции.

# 378
  • Мнения: 12
Здравейте момичета момчета може ли да ми предложите траен хубав парфюм няма значение Kameya или Refan или друга марка моля предлагайте

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 748
Здравейте момичета момчета може ли да ми предложите траен хубав парфюм няма значение Kameya или Refan или друга марка моля предлагайте
Извинявай, не искам да прозвучи обидно, но си спомних как веднъж, преди ужасно много години, в магазина попитах кой парфюм мирише хубаво.
Щом е парфюм /тоалетна вода, значи има хубав аромат. Това му е предназначението. Дали ще ти хареса е друг въпрос, защото всеки има различен вкус. За трайност - пак е относително и зависи от кожата ти. Аз последно си взех два парфюма от Мартинез / пуста лакомия!/ - 340 - INTENSE CAFE - MONTALE и 390 - BAL D’AFRIQUE - BYREDO. Когато ми пръснаха в магазина усетих първия много силно и трайно. Сега, като ги разносих се оказа, че BAL D’AFRIQUE върху мен е  много по-отчетлив и траен.
Може би трябва да посочиш какво харесваш и момичетата, които са много по-запознати от мен ще ти помогнат.
Още веднъж - не искам да те засегна. Flowers Hibiscus

# 380
  • Мнения: 12
Да да няма проблеми просто исках да знам кой парфюм мъжки е траен аромста няма значение нека който е купил да каже да знам щото има много парфюми имитиращи на много фирми и не мога да преценя кой номер

# 381
  • София
  • Мнения: 4 448
Ама, парфюмът може да е траен върху нечия друга кожа, а върху твоята да не е. Hands V Пиши какво търсиш, може да получиш препоръки коя имитация да търсиш.

# 382
  • Мнения: 12
Ама, парфюмът може да е траен върху нечия друга кожа, а върху твоята да не е. Hands V Пиши какво търсиш, може да получиш препоръки коя имитация да търсиш.
Търся нещо мъжко да не е сладък аромата последно поръчах на рефан 219 хубав, е ама сякаш не е много траен ми се стори незнам може нещо по тежко да не е сладко примерно мъжки...

# 383
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Момичета, пратиха ми това от Парфен. На кои парфюми отговаря.

# 384
  • Мнения: 2 228
Момичета,вече 3 парфюма купувам от Парфен-Олимпеа,Intoxicated,This is Her-все силни композиции,започват осезаемо и след 5-10 мин няма никой......а носът ми е У ред:))....на Мартинез Интенз кафе,Girl dont’ be shy и др с по ден-два ми стоят по дрехи,коса...Заг също май имат трайност-поне Джой,Линтерди.....,но Парфен даже и на блотер,дреха,кожа не ми се задържат.
Забравих Гиза-уникална трайност и сиаж,но жалко,че ги няма никъде за тест в пл-в.

Последна редакция: нд, 22 сеп 2019, 09:59 от Calabria

# 385
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Mehmerzz,така е много трудно не посочваш за ориентир какво харесваш и си носил,трайността при всеки е различна.Аз все пак ще те пратя при мъжките Амуажи:stuck_out_tongue_winking_eye:,пробвай всички наред на Гиза и Парфен,в списъците на първа страница можеш да видиш кои са парфюмите.Виж и всичко на Том Форд и конкретно  OUD WOOD на Мартинез,също и Крийд Авентус на Рефан.Влизаш и почваш да пробваш,дано харесаш нещо.Аз да похваля Линтерди на Мартинез,за мен е много добре направен,уловили са го точно,много близък до оригинала,трайност при мен на кожа 4-5 часа.В коса може да е повече,намерих най-хубавата имитация на един от най-любимите ми мъжки парфюми евър и това е разбира се BLEU DE CHANEL.Много ПИПНАТА за моето носле е версията на Мартинез траен е,доближен до оригинала и добре излъчващ,постарали са се на макс.Можете да го видите за вашите половинки,Сантал Роял е също жестоко направен и препоръчвам за тест и него..Пробвах и Wanted Girl Azzaro for women на Мартинез нищо оригинално или непомирисвано,но е доста приятен,за мен е микс между няколко други парфюмни хитачки,гушлив и уютен без да има претенциите да е уау за мен.Идола на Ланком и Jean Paul Gaultier La belle ги нямаше още заредени.

Последна редакция: нд, 22 сеп 2019, 09:52 от Bright Crystal

# 386
  • Мнения: 2 228
И аз ги чакам!!

# 387
  • Мнения: 12
BLEU DE CHANEL на martinez ли е траен и хубав? Търся мъжко да мирише мъжко не сладък аромат благодаря все пак

# 388
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Да, виж BLEU DE CHANEL на Мартинез,в поста по-горе съм ти предложила какво да пробваш,тествай и Саваж на Диор на Рефан.

# 389
  • Мнения: 1 362
BLEU DE CHANEL на martinez ли е траен и хубав? Търся мъжко да мирише мъжко не сладък аромат благодаря все пак
Пробвал ли си Avant Garde Lanvin на Заг Зодиак? ПРОБВАЙ, ако не си:) Пчелен восък, тютюн, бензоин - разкошен е!
Другият ми МНОГО любим мъжки парфюм е Zino Davidoff Davidoff - на Рефан е разкошен /с двойни капки, естествено!/ Пачули, розово дърво, лавандула, сандалово дърво - прекрасен е!!!
Blue Jeans Versace има и ванилия, но е СВЕЖ!!! Лавандула , цитруси, мента - прелест е, аз самата съм го носила - много го харесвам! На Рефан с двойни капки.
L’Homme Ideal Cologne Guerlain - на Заг Зодиак. Важи същото - свеж, грейпфрут, мъх, портокал, джинджифил..Като швепс! Simple Smile Много любим също!  И аз го нося, нищо, че е мъжки.
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт