Тренировки в домашни условия - 101

  • 32 178
  • 735
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 361
За днес горна част https://www.fitnessblender.com/videos/kellis-upper-body-workout- … ulders-upper-back и корем https://www.fitnessblender.com/videos/abs-and-oblique-exercises- … nute-core-workout
Първата не ми беше много натоварваща, може би защото не използвам големи тежести. Определено съм слаба в ръцете и ако реша да вдигна килограмите на някои от упражненията, почвам да губя форма, което се отразява на гърба и кръста.
Втората тренировка, обаче много ми хареса. Мисля, че е подходяща за такива като мен с леко изразена диастаза, които избягват да правят коремни преси. Има само едно упражнение, което замених с по-подходящо.

# 331
# 332
# 333
  • Мнения: 4 750
За днес дупемания и после ще направя 20-30мин спининг.Настинала съм ,ще пия фервекс ,чай и рано в леглото днес Confused

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добро утро!
Хийт плайо от Лес Милс, 30 мин, на мястото на Плайо от Тапаут.
Лек и успешен ден!

# 335
  • Мнения: 361
За днес предпоследната тренировка от програмата на ФБ. В петък приключвам и сериозно се замислям над възможността да започна 80 ДО. Особено ми допадна описанието на Агент от предната страница, в което казва, че е с акцент дупе без да натоварва много краката - точно за моите цели. На мен по принцип ми е трудно преминаването от един треньор на друг, но смятам че е крайно време да започна нещо ново. Започнах да преглеждам тренировките, на пръв поглед ми допадат, но трябва да си купя плъзгащи дискове. Та така, имам още време до края на седмицата да помисля.

# 336
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Можеш да започнеш и без плъзгащи дискове - едни пухкави чорапки ползвах ( стъпвах отгоре, не ги обувах), както и меки пантофи обърнати с мекото към паркета.  Laughing

За днес отчитам АLO Booty. След това отидох да се къпя и да мия основно банята и направо ми трепереха краката! Joy

# 337
  • Мнения: 262
И аз да направя първия си отчет:) По препоръка на Agent Provocateur започнах  A little Obsessed. Снощи направих първата тренировка, която беше  Total Body. Изводът ми е, че въпреки сериозното прекъсване, ръце гръб и дупе са ми все още здрави. Имах проблеми с качеството на лицевите опори и гъвкавосста ми е на 0. Има един планк, който правят и после "дават назад" с ръцете - еми пълен провал. Нямам и ластици, ако има конретен продукт от който сте доволни в Амазон например, моля да препоръчате.
Agent Provocateur благодаря отново за препоръката, ставам сериозна отсега нататък!

# 338
  • Мнения: 2 878
Аз нямам кой знае какво за отчитане, навъртам по 10 км на ден и това е, но видях, че в Insanity групата във вконтакте са пуснали част от новата програма на Beachbody  - MM100. Погледнах първото видео- кардио. Изглеждаше ок, някъде между cardio 2 и cardio 3 от BR по трудност, като е  сходно като дължина. Ако някой си търси програма за следващите 3 и нещо месеца, това е вариант. Джерико не е Джилиън, даже не е оОутъм, но не дразни като треньор.

# 339
  • Мнения: X
Аз нямам кой знае какво за отчитане, навъртам по 10 км на ден и това е, но видях, че в Insanity групата във вконтакте са пуснали част от новата програма на Beachbody  - MM100. Погледнах първото видео- кардио. Изглеждаше ок, някъде между cardio 2 и cardio 3 от BR по трудност, като е  сходно като дължина. Ако някой си търси програма за следващите 3 и нещо месеца, това е вариант. Джерико не е Джилиън, даже не е оОутъм, но не дразни като треньор.

Ей, чудесна новина. От известно време чаках да започнат да качват програмата.
Благодаря!

# 340
  • Мнения: 3 950
Може ли линк за тази програма?
Аз нямам какво да отчета, голямо желе съм от две седмици насам.

# 341
  • Мнения: 4 750
Дупемания и спининг -около час общо,задника ми продължава да ме радва❤️ повдига се и се стяга😎😍

# 342
  • Бостън
  • Мнения: 13 525
... в Insanity групата във вконтакте са пуснали част от новата програма на Beachbody  - MM100. Погледнах първото видео- кардио. Изглеждаше ок, някъде между cardio 2 и cardio 3 от BR по трудност, като е  сходно като дължина. Ако някой си търси програма за следващите 3 и нещо месеца, това е вариант. Джерико не е Джилиън, даже не е оОутъм, но не дразни като треньор.
Съседката ми е много доволна от тази новата програма, но тя подхожда с такъв американски свръх ентусиазъм към всяка програма на ББ, че взимам мненията и със едно наум. Но ми е любопитно, определено! Мерси, Звезди!

# 343
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
Легс и бак, 40минути от Тапаут. За утре се предвижда кардио екстрийм, уикенда съм на гости и вероятно няма да има тренировка, надявам се да има възможност да качим Богдан /гостито ще е в региона/. Изчевам да будя домочадието.
Весел ден!
Ноу, поздравления за дупЕто, само така!

# 344
  • Мнения: X
Аmélie, аз намерих само една тренировка, първата ако не се лъжа.
От днес започвам FB Strenght календара.

Общи условия

Активация на акаунт