Бъдете сред 50-те, които ще се погрижат за нежната бебешка кожа с NIVEA Baby

  • 10 385
  • 397
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Бих искала ,да изпробвам още нещо от серията https://www.nivea.bg/shop/nivea-baby-podhranvashto-olio-40058083644420168.html
Например това олио.Дано да остана доволна.

# 347
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
https://www.nivea.bg/shop/nivea-baby-nezhen-shampoan-za-kosa-i-t … 083636980168.html

Бих искала да изпробвам този продукт

# 348
# 349
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
https://www.nivea.bg/shop/nivea-baby-nezhen-shampoan-za-kosa-i-t … 83636980168.html#
Мисля, че ако не люти на очите, ще ни хареса.

# 350
  • Мнения: 215
Много харесвам и използвам https://www.nivea.bg/shop/nezhen-krem-40058083619460168.html    

# 351
  • Мнения: 1 082
За прекрасната ни внучка бих използвала   нежния шампоан за коса и тяло!

# 352
# 353
# 354
  • Мнения: 1 565


Изтеглени са късметлиите, които ще получат продукта, който са отбелязали в коментара си от Nivea Baby. След получаването на наградите, темата ще бъде отново отключена, за да може победителите да споделят впечатленията си в кратко ревю.

Късметлиите са:

bebka2304
The only one
shushumiga87
aDaMaNt^
RosMar
Ирене
nelegalnata2
Kityty
New B
Лита
~Tony~
beborankaa
ronisset
Jessika75
isis6
Лориткааа
Bellindaa
Anna02
maiathebee
Kari.Semkova
chockolina
Étoile*
лещичка
tido
deizii^^^

         marie_k
Velina25
D S
Димитрова_87
Магси
martitedi 
Лятo
hrrisss
martinsitka
Радмила Петрова 640611
Златанова
пепи09
stephchica
Симона_
* Ани *
AleaPP
borisova.v
Деница Костадинова
CocoNuts
kanesta
zveti81
Пебълс
Есенция Лимонова
julia roberts
Елинка

Важна информация!

Печелившите трябва да изпратят най-късно до 23:59 ч. на 09.09.2019 г. своето потребителско име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и данните си за доставка (имена, адрес и телефон за връзка) до следния електронен адрес: igra@bg-mamma.com
Не забравяйте да упоменете, че печелите награда от играта на Nivea Baby.

Печелившите, които не изпратят своите пълни данни в обявения срок губят правото за получаване на награда.

# 355
  • Мнения: 840


Темата отново е отключена за коментари, за да могат потребителите, спечелили продукти, да споделят своите отзиви.

# 356
  • Мнения: 6 219
Здравейте.Нека съм първа,като ползваща отдавна вашата козметика както за себе си,така и за сина ми на година и осем месеца.Получих нежният шампоан за коса и тяло,който ползвам от раждането му и впечатленията ми са отдавна и все положителни.Ще продължавам да използвам и за напред цялата серия за бебешка грижа,харесва ми  лекия им ненатрапчив аромат,а малкия се забавлява с образуваната пяната,кожата му е мека и гладка.С удоволствие препоръчвам цялата бебешка козметиката на всички,които ме питат как се грижа за кожата и хигиената му.

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 689
Нека съм втора. И аз отдавна ползвам цялата гама продукти на Нивеа. От години вкъщи купуваме шампоани, сапуни, мъжките продукти, мицеларна вода и козметика на децата. Обожаваме аромата на Нивеа. Крема, който спечелих очаквано е уникален. След баня обилно мажа кожата на сина ми. Става мека, гладка и трайно ухае на специфичния аромат на фирмата. Не мисля да заменям козметиката на Нивеа!
От един дългогодишен ваш фен ❤️

# 358
  • Мнения: 502
Като цяло харесвам и използвам продуктите на Нивеа, но не бях тествала бебешката им серия. Избрах това, което малчо използва най-често, а именно шампоана за коса и тяло. Времето прекарано в банята е едно от любимите му занимания през деня и сега е приятно и за мен понеже съм очарована от аромата на този шампоан. По важното е, че кожата на момчето ми също го понася страхотно и с удоволствие ще купя и ползвам млякото за след баня.

# 359
  • Мнения: 591
Благодаря за подаръка. Избрах шампоана No Tears и съм доволна от избора си. Не го бях пробвала, а се оказа много сполучлив продукт. Вече два пъти мия косата на малката с него, помпичката е много удобна и я оставих сама да си изпомпа и намаже косата. Дали от удоволствието, че се справя сама или от това, че през цялото време говореше на мечето от картинката, не се присети да се оплаче, че и влиза шампоан в очите, че и щипе и т.н., а тя по принцип си мрънка като и мия косата Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт