Бъдете сред 50-те, които ще се погрижат за нежната бебешка кожа с NIVEA Baby

  • 10 326
  • 397
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 500
Здравейте и от мен.Вкъщи редовно купуваме продукти Нивеа и сме много доволни.Продуктът който получих е подхранващо мляко.Изпробвах го, хареса ми и бих го закупила отново.Млякото е с дискретния специфичен аромат на бебешките продукти на нивеа, овлажнява добре кожата и попива бързо.Доволна съм и го препоръчвам.

# 361
  • Мнения: 939
Здравейте. Продуктът, който пожелах да изпробвам е кремът за подсичане на Нивеа. Като цяло останах много доволна от употребата му. Харесва ми, че консистенцията му е гъста и остава на кожата без да попива веднага в памперса, което е много полезно при обривче и подсичане. Мирише много хубаво и е доста икономичен. Бих го използвала и занапред.

# 362
  • София
  • Мнения: 12 301
Благодаря за наградата!
Продукта, който получих е  Nivea baby soft shampoo & bath. Има хубав аромат, добре се разпенва, не дразни детската кожа, не люти на очите. Кожата не се изсушава след употребата му. Доволна съм, ще го купя отново.

# 363
  • Враца
  • Мнения: 1 418
Здравейте, продуктът който аз получих е подхранващо мляко. Харесва ми лекият му аромат, млякото е с много мека консистенция и попива много бързо. Кожата на бебка става много мекичка и остава такава за дълго време. От 6 месеца използвам и шампоана нa NIVEA baby и от него съм страшно доволна.

# 364
  • Мнения: 677
Здравейте получих нежен шампоан за коса и тяло,който ползвам и за двете си момчета. Не бях ползвала бебешката серия на Нивея и останах много приятно изненадана от качеството и  ефекта който има .Ароматът е нежен и прятен, пяната която прави е с много мехурчета.Големият ми син много го хареса и иска камо с него да се къпе.Прекрасен продукт , препоръчвам го.

# 365
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 678
Благодаря за наградата! Аз получих измивния продукт Nivea baby soft shampoo & bath. Децата харесват гела и го ползват с удоволствие всеки ден - има приятен аромат, не дразни и не изсушава кожата, не люти на очите. Харесваме продуктите на Нивеа и ги ползваме редовно.

Последна редакция: пт, 04 окт 2019, 08:05 от Лита

# 366
  • Мнения: 978
Нивеа беше първата козметика на дъщеря ми и все още е единствената.
Избрах Nivea baby soft shampoo & bath, защото това се използва най-често вкъщи. Препоръчвам марката постоянно, защото продължавате да цените клие тите си.

# 367
  • Благоевград
  • Мнения: 511
Благодаря за наградата!
Получих подхранващото мляко Pure&Sensitive.
Използваме продукта от почти 2 седмици и съм много доволна. Млякото много добре хидратира бебешката кожа, попива бързо и има лек приятен аромат. От години използваме козметиката на Nivea у дома и сме много доволни.

# 368
  • Мнения: 851
Здравейте продукта, който получих е Nivea baby soft shampoo & bath. Добре измива, не дразни очите, доволна съм. Като цяло често използвам продукти на Nivea и ми харесват.

# 369
  • Мнения: 1 146
Здравейте, аз бях избрала бебешкото олио. Синът ми е на 4 месеца. От известно време бях забелязала, че кожата около коленцата му е суха. Започнах да го мажа след баня, както и сутрин преди да направим гимнастиката. Забелязяам, че вече е мекичка и гладичка както трябва да бъде. Не знам дали има такъв ефект, защото го мажа всеки ден или е дълготраен, но съм доволна засега.

# 370
  • Мнения: 2 339
Избрах шампоана. Хареса ми, че е без аромат, пени се достатъчно, измива перфектно, не изсушава. Определено ще го ползвам и в бъдеще.

# 371
  • Мнения: X
Здравейте и благодаря за чудесната награда! Получих NIVEA BABY НЕЖЕН ШАМПОАН ЗА КОСА И ТЯЛО. Той беше и моя избор, защото не е нов за нашето семейство, а е продукт, на който имам доверие. Детето ми е с атопичен дерматит от бебешка възраст и след като "израстна" състоянията на обострянето му и спряхме специализираната козметика, решихме да продължим с универсална и достъпна, нежна грижа за деликатната кожа. Изпробвахме Нивеа и продължихме до днес. Препоръчвала съм го многократно на познати, защото е щадящ, измива добре, с нежна пяна и икономичен. Детето няма никакви негативни реакции при измиване. Вариантът с помпата пък, осигурява оптимална хигиена. Със сигурност ще продължим да го използваме!

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 1 307
Аз избрах версията, която е само шампоан за коса, досега ползвах за детето шампоан за коса и тяло, но забелязах, че много се дърпа, когато започна да го сапунисвам, отдавах го на настроение, но го правеше всеки път. В крайна сметка се оказа, че му щипе на очите (разбрах го след като една сутрин си измих лицето с него и при мен се получи). С шампоана няма този проблем поне засега. Все забравям да го тествам и аз. Не виждам кой знае каква разлика в състава, но явно има нещо, което нас специално ни дразни и двамата.

# 373
  • София
  • Мнения: 3 098
Любимата ми марка! Много от продуктите ми вкъщи са на Нивеа - шампоан, сапун, лосион, спрей за коса, дезодорант, душ-гел, мицеларна вода и т.н. Simple Smile Много съм доволна и ще продължавам да ги използвам.

И така, получих крем против подсичане и съм доволна. Мазен е, добре се разнася и попива в кожата. Малко по-гъст е и трудно излиза от тубичката. Иначе използваме Nivea baby First cream и ми допада как се разнася.

# 374
  • Мнения: 482
Продуктът, който избрах и получих, е Nivea baby Нежен шампоан за коса и тяло.

Спрях се на него заради удобството да използвам един и същ продукт за измиването на косичката и на нежната кожа на моето бебче. Харесва ми, че има помпичка, с която удобно и лесно мога да сипя от съдържанието в ръкaта си и да го разнеса по главичката и тялото, докато с другата придържам бебчо във ваничката, или над течащата вода.

Това, от което се интересувам на първо място, когато избирам прдукти за нежната кожа на моето бебе, е тяхното съдържание. Продуктът на Nivea baby е създаден от безопасни за моето бебе съставки, а нежната миризма му придава мекота и уют. След баня, кожата на моето бебе е мека, нежна и спокойна.

С удоволствие ще си купя следващата опаковка, както и другите продукти на Nivea baby.

Общи условия

Активация на акаунт