Милано - 11

  • 42 880
  • 745
  •   1
Отговори
# 180
  • In transit
  • Мнения: 12 071
Точно до Дуомо има H&M. Зад Дуомо ако тръгнете по Корсо Виторио Емануеле 2 има няколко бюджетни магазина. По виа Торино също има бюджетни магазини.

# 181
  • Мнения: 1 331
Много благодаря, дано работи поне някой от тях, да се облече нашия човек, пък дано и времето се позатопли Simple Smile

# 182
  • In transit
  • Мнения: 12 071
Дано Реджи се включи, но мисля, че днес трябва да работят магазините. Все пак е събота. Пробвайте.

Реджи, сега видях, че в понеделник вечерта ще дават Vasco non stop live по Canale 5. Ако случайно не си разбрала Grinning Hug

Последна редакция: сб, 28 дек 2019, 23:30 от Mikkey

# 183
  • Milano
  • Мнения: 3 705
Бях излезнала и сега виждам.
Мики добре ви е отговорила.
Освен посочените, Бершка и Челио, Терранова.

Всичко ще е затворено само на 01.01.

Само, че С&А няма в центъра, пиацца Италия също не се сещам да има наоколо.
Големите Карефури, в които има дрехи са извън града. В Карефурмаркет не съм влизала, но май нямат дрехи.
Казах ви, че съм със зимно яке...
От днес нахлува студен въздух от Балканите. За Н.Г. леко покачване.
Дано сте намерили нещо.

Пп. Мики, няма такъв вариант.😂😂😂
Това е филма от киното.
Утре съм на flash mob пред Сан Сиро за Васко, ще пеем 5 песни и ще направят видео на феновете на новата песен...stay tuned😂

# 184
  • In transit
  • Мнения: 12 071
Реджи, ако те пуснат в клипа да не забравиш а се похвалиш, да те гледам. През деня съм основно на музикалните им канали и всеки път като пуснат Васко и се сещам за теб. Hug

# 185
  • Мнения: 1 331
Здравейте момичета, решихме да посетим Комо на 1.01 , но тъй като не влизаше в първоначания план, а както знаете  вече сме в Милано, не съм подготвена с информмация нито с какво да стигнем, нито какво да разгледаме за половин ден. Разгледах билети за железниците, но много ще съм благодарна, ако споделите съвети относно еднодневна екскурзия до Комо и дали ще е проблем това да стане на 1.01. от обяд до вечерта.

# 186
  • In transit
  • Мнения: 12 071
Комо има 3-4 ЖП гари, които тръгват от различни гари в Милано. Вижте коя опция ви е най-удобна. Изтеглете си приложението https://moovitapp.com/ ще ви е полезно. Също и това: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.goodsoftw.pann … reninew&hl=bg за разписанието на влаковете и закъснения ако има такива.
Иначе за мен лично половин ден ви е достатъчен. Комо е малък град, няма кой знае какво да се види.

# 187
  • Мнения: 6 398
Здравейте момичета, решихме да посетим Комо на 1.01 , но тъй като не влизаше в първоначания план, а както знаете  вече сме в Милано, не съм подготвена с информмация нито с какво да стигнем, нито какво да разгледаме за половин ден. Разгледах билети за железниците, но много ще съм благодарна, ако споделите съвети относно еднодневна екскурзия до Комо и дали ще е проблем това да стане на 1.01. от обяд до вечерта.
Здравей. Елате, така че да хванете и тъмната част на деня, след 17-18. Писала съм на страница 10 от темата. И, да, определено с влак. Simple Smile
Честита нова година!

# 188
  • Мнения: 1 331
Честита нова година!
Благодаря за отговорите, момичета, много ми помагате Flowers Hibiscus

Редактирам  се със следния спвшен въпрос. За придвижване до центална гара избрахме трамвай 1, защото ни е близо спирката и mooveit  ми дава като час 5, 31ч на първия трамвай, но от официалния сайт разписанието е различно:




Кое е вярното?

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 22:29 от maq-mi

# 189
  • Мнения: 965
Отивате на спирката в 5.30 и ако не мине в 5.31 чакате да дойде в 5.37.

# 190
  • Milano
  • Мнения: 3 705
Минало е вече, за днес е питала.
Официалният сайт е верен естествено, само че днес и утре вървят със съботно разписание - тук празниците продължават до понеделник 06.01.
Тоест 5.22ч. и 5.42ч. на Монтенаполеоне (ако няма движение и не би трябвало,  минават и по-рано).

Мики, незнам откъде е видял (вероятно
 от статията в Република), но Васко ни беше сложил в "историите" си в Инстаграм на Нова година. И аз се виждам. Клипа още не е готов, не че смятам да показвам.😄

# 191
  • Мнения: 1 331
Здравейте от България!
Оправихме се. Трамваят пристигна в 5:37 според официалното разписание. За 10 мин бяхме на централна гара и съвсем навреме хванахме трансфера.

# 192
  • Мнения: 1 299
Реджи, привет. Отново изпращам моите момчета на мач на Сан Сиро - също като преди две години. Уж вече е по-ясно и са спокойни, но искам да попитам във връзка с промените при билетите за пътувания. Купуват си дневен билет от 7 евро и с него се движат с метрото до стадиона като той попада в зоната Mi 1 - Mi 3 според новите промени, няма нужда от нещо друго нали?

# 193
  • Мнения: 3
Ако се вземе автобус от летището до Генуа, къде трябва да се слезе за Серавале? И с какво да отидем до мола?

# 194
  • Milano
  • Мнения: 3 705
Реджи, привет. Отново изпращам моите момчета на мач на Сан Сиро - също като преди две години. Уж вече е по-ясно и са спокойни, но искам да попитам във връзка с промените при билетите за пътувания. Купуват си дневен билет от 7 евро и с него се движат с метрото до стадиона като той попада в зоната Mi 1 - Mi 3 според новите промени, няма нужда от нещо друго нали?

Не, няма нужда. Милано-град е зона М1.

Ако се вземе автобус от летището до Генуа, къде трябва да се слезе за Серавале? И с какво да отидем до мола?

Той спира директно в Генуа.
Има шатъли и оттам и от Милано до аутлета.
Проверете си часовете на сайта.

Общи условия

Активация на акаунт