Милано - 11

  • 42 555
  • 745
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 18 010
https://spisanie8.bg/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5/2020/0 … LoxXdxYgXP3mG5aeI


Това четем и чуваме ние, ако лъжат, значи и ние лъжем

# 556
  • Мнения: 8 961
А на мен ми пратиха това: https://www.milanocam.it/BuenosAires_1/
Има си хора по улиците.

# 557
  • Milano
  • Мнения: 3 690
Рая - Никол, и да се ядосваш все тая. Избрали сте апартамент без безплатна анулация и сте си поели рисковете.

Четох предните дни, че хотелите имат загуби от над 3млн.от отменени резервации.

Полети не са спрени, граници не са затворени, града  не е изолиран. Форсмажор няма.

Аз още не съм ходила до супера от събота, истерията беше в неделя следобед.
Ако там е празно, в минимаркета до нас има всичко.

# 558
  • Мнения: 8 961
Ти поне си отменила, евала на коректните хора.
Ние бяхме запазили през Airbnb, там до 10 дена преди датата можеш да отмениш и да ти върнат 100% сумата.

# 559
  • Мнения: 18 010
Регина, казах вече няколко пъти, че сме прежалили сумата, не е чак толкова голяма. Изумена съм от наглостта и твърденията, че животът си е нормален. Ами не е- целта беше мача- няма да стане, културни институции затворени, заведения до 18 часа.....не ми е важно, че в минимаркета до вас има всичко, то  и тук всичко си имаме

Алина, значи пак нямаше да ни върши работа, истерията почна в събота, утре трябваше да летим

# 560
  • Milano
  • Мнения: 3 690
Форсмажор не е налице.
Защо трябва на вас да ви влезат в положението??
Приели сте условията и престанете да мрънкате.
Ресторанти не са затворени след 18ч.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 14:51 от regina di cuori

# 561
  • Мнения: 582
Реджи, благодаря че ни държиш в течение с актуална ситуация в Милано. Кураж и дано положението да бъде овладяно! В България отсега свършиха маските и дезинфектантите.

# 562
  • Milano
  • Мнения: 3 690
Само да кажа, че поста на дамата по-горе, когато от апартамента са й отговорили, че всичко е нормално е от неделя сутринта.

Мерките и всичко останало се решиха следобед-вечер на същият ден.
Допреди това си беше всичко нормално.

Не съм много съгласна с опитите за изопачаване.

Хората избягват заведенията, ситуацията сега не е като в събота и неделя.

Честно казано не разбирам защо ми се пуска статия със снимки на празни супери от неделя вечер. После се казва, че не ги интересува че в момента не е така, имали си всичко в България.

Тогава защо ви е толкова важно за престоя, че училищата са затворени??
Вие ли си пращате децата на училище?

Ако е затова ние не сме имали никога грипни ваканции, а там си ги имате всяка година.

Няма защо, Лавандула. С настъпване на топлото време би трябвало да изчезне.

# 563
  • Мнения: 1 681
https://youtu.be/WhPSFSbX7aQ
Това е клипчето за учебната тренировка на летище София. Пак казвам, че ми идва в повече. Не съм идиот, разбирам сериозността на ситуацията, както  и личната отговорност на всеки.

# 564
  • София
  • Мнения: 435
С настъпване на топлото време би трябвало да изчезне.
Така  информираха при нас, явно и при вас е същото. "Вирусът на топло не виреел" Thinking
Вече всички чакаме да стане топло Simple Smile
А колкото до отменените резервации и пътувания всеки сам поема риска. Винаги има риск при ранното резервиране, в стремежа ни да ни излезе по -евтино не се замисляме какво ще правим ако по някаква причина отпадне пътуването.
regina di cuori, дано бързо овладеят ситуацията при вас и с нетърпение чакам следващи поводи за пътуване и Вашата безценна помощ при организацията им.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 15:05 от edna....

# 565
  • Мнения: 18 010
Регина, някъде се изгубихме в превода, но няма значение. Само ще уточня, че букинг кореспондират с тях и в момента и те продължават да го твърдят, а и ти самата потвърждаваш, че ситуацията вече е различна от уикенда. Това е нещото, което не е редно за мен...не знам защо ти го приемаш толкова лично.

# 566
  • Мнения: 9 123
Нашите още твърдят, че Милано не е засегнат по никакъв начин и форсмажор за него не важи.....
Същото положение е при нас

# 567
  • Milano
  • Мнения: 3 690
Рая, на никой не е приятно да губи пари.

Опитвам се по някакъв начин да ти обясня, че това, че не можеш да пиеш Аперол Сприц след 18ч в някой бар тази седмица (но можеш да го направиш в ресторанта) не е причина да ти върнат парите от апартамента.

Далеч съм от мисълта да призовавам някой да пътува.

# 568
  • Мнения: 18 010
Ау, баш пък Аперол никак не обичам Yum

Ето, ти си обективна.
Въобще тази година нищо не може да се планира, за туризъм имам предвид, ако се налага  е друго.
Ето статия от вчера, не че има някаква информация вече по въпроса, нищо, че пише до края на деня
https://www.economic.bg/bg/news/12/zasega-nyama-osnovaniya-da-se … z7KClvV4FIzaB-OFY

Истината е, че никой не е наясно как да процедира в този случай, едва ли някога се е случвало нещо толкова мащабно, аз поне не съм чувала. За мен справедливото е 50/50, да се подели риска, ама нали...това е според мен.
Ето, на Пеп-чо хората същите като нашите.

# 569
  • Milano
  • Мнения: 3 690
https://youtu.be/WhPSFSbX7aQ
Това е клипчето за учебната тренировка на летище София. Пак казвам, че ми идва в повече. Не съм идиот, разбирам сериозността на ситуацията, както  и личната отговорност на всеки.

Благодаря ти.
Връщам си думите назад за театралността без да съм го гледала.
Струва ми се напълно нормално.

По нашите летища са облечени по подобен начин, така пръскат за дезинфекция и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт