Милано - 11

  • 42 784
  • 745
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 18 051
На нас ни ги върнаха вече

# 541
  • Мнения: 582
Как да проверяват автобуси и самолети с пристигащи от Италия? Освен това вируса се развива между 6 и 14 дни. Неглижират проблема безотговорните, които считат, че са твърде интелигентни да се поддават на паника и дори глупостта им стига дотам, че се “радват на празните улици в Милано” и смятат “да се възползват”. Тези хора освен, че не мислят за собствената си безопасност, подлагат и близките си на риск и то само защото си вярват, че “ако им писано ще стане”. Невежеството от древността е водило до самоунищожение!



Неглижирането е налице, престараването е за пред ТВ. Знаете ли, че в Дупница(а и не само) пристигат автобуси от Италия и никой не ги проверява.

# 542
  • София
  • Мнения: 1 252
Здравейте,
Чета Ви редовно, защото организирах пътуване от 20.03 за уикенда с майка ми и дъщеря ми.
Днес отказах хотела и нямам намерение за три дни в Милано, да се оглеждаме постоянно в кашлящи хора. Както и после да "чакам" 14дни дали ще се разболеем или сме заразили други.
Имам купени и билети за "тайната вечеря". На сайта пише, че до 01.03. ще връщат парите.
Успех на всички и дано тази криза бързо се овладее. Hands V

# 543
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Има вече българи, блокирани на Тенерифе в хотела, в който има заразен италианец. В същото време познавам хора, които идните дни ще пътуват до Малайзия и са ОК. Нямало място за притеснение.

# 544
  • Milano
  • Мнения: 3 701
Аз не съм изпаднала в паника, следвам каквото е препоръчано, не се радвам на празните заведения, даже хич, нито имам теории за какво ти било писано, но не се смятам за "невежа, която излага на риск близките си", защото ми се налага да ходя на работа, ползвам градски транспорт, пазарувам...и т.н.

# 545
  • Мнения: 582
Нямах предвид нито теб, нито живеещите в Италия, а тези които щели да пътуват защото не се поддавали на паника.
На мен служебно ми се налага да пътувам до Лугано, но реших че ще пътувам с полет до Цюрих, а не до Милано, въпреки че билетите бяха купени. Давам си сметка, че това което се случва в Италия, а и не само, се случва от безотговорни туристи.


Аз не съм изпаднала в паника, следвам каквото е препоръчано, не се радвам на празните заведения, даже хич, нито имам теории за какво ти било писано, но не се смятам за "невежа, която излага на риск близките си", защото ми се налага да ходя на работа, ползвам градски транспорт, пазарувам...и т.н.

# 546
  • Milano
  • Мнения: 3 701
Изместват Панаира на мебелите от април през юни, веднага след концерта на Васко😍(16-21 юни), заради вируса.
Помня, че имаше момичета които се интересуваха от него.

# 547
  • София
  • Мнения: 2 661
Има ли някакво официално обявление? Говореше се и за септември.

# 548
# 549
  • Milano
  • Мнения: 3 701
https://www.salonemilano.it

https://www.ilgiorno.it/milano/cronaca/coronavirus-salone-mobile-1.5046341

https://www.milanotoday.it/attualita/coronavirus/salone-mobile-r … -giugno-2020.html

Да, естествено.

Първият е официалният сайт на изложението, останалите са вестници.

# 550
  • София
  • Мнения: 2 661
Благодаря. Уж гледах сайта, как не съм го видяла:)? Юни даже още по-добре. Дано са се кротнали нещата до тогава.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 14:13 от BettyBoop

# 551
  • Milano
  • Мнения: 3 701
Снощи излезе новината, малко преди да го напиша, вероятно затова.
Кмета призовава хотелиерите да внимават този път с цените на стаите, предвид ситуацията.

# 552
  • Мнения: 9 007
Понеже имаме билети за Милано, както знаете, имахме и резервация в airbnb, която отмених.
Но въпреки всичко следя един апартамент, седи ми отворен прозорец, та до вчера беше 400 лв за 4 нощувки, днес вече е  465 лв. Това по повод цените за нощувки.

# 553
  • Мнения: 18 051
Ти поне си отменила, евала на коректните хора. Нашите още твърдят, че Милано не е засегнат по никакъв начин и форсмажор за него не важи.....

# 554
  • Milano
  • Мнения: 3 701
Алина, този призив е за периода на посоченият панаир, когато цените са петорни, може и повече.

Общи условия

Активация на акаунт