Милано - 11

  • 42 472
  • 745
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 680
Реджи, имам предвид, че това не е ежедневие, а учебна тренировка и всички медии са там. Както и да е, дано няма бум като при вас. И дано всичко свърши по - бързо. Днес свекър ми е звънял на тел. да разбере дали сме здрави. Хората в малките градчета и села съвсем се паникьосват.

# 571
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
А Лудогорец все пак са отишли в Милано...мислих, че ще отложат мача.

# 572
  • Мнения: 17 987
А Лудогорец все пак са отишли в Милано...мислих, че ще отложат мача.
И аз така си мислех, тъй или иначе ще паднат, но можело да ги накажат за 5 години, ако не отидат. Мачът не е отложен, би имало огромни загуби от ТВ права, само от затворените трибуни говореха за милиони. Всичко е пари в крайна сметка. Нищо не е толкова просто, както си мислим. Че и двама от тях са ни комшии 😖. Но билетите ни възстановиха веднага

# 573
  • София
  • Мнения: 326
Raja_nikol - 2012та трябваше да пътувам за Болоня февруари. Бяхме платили самолета, хотелът беше без анулация, имахме билети за влака-стрела - на промоция и без анулация. На обяд тръгваме от офиса в София за летището и по път ни съобщават, че заради снежна буря! в Италия полетът е отменен. Оказа се наистина бая снежна буря - половин Италия беше блокирана. Влаковете не вървяха, летищата затворени по седмица. От ТренИталия тогава обявиха, че ще възстановят парите на всеки - дори на хората без анулация. Получихме си парите юни.

Звънях и на хотела - обясних им, че не можем да се доберем до Болоня (мисля, че тогава точно и вътрешно в страната нямаше как да се придвижи човек). Но те си бяха категорични - не е имало безплатна анулация, не възстановяват пари. Въпреки обстоятелствата.

Така че сега съвсем няма за какво да връщат пари - след като не сте в червената зона и страната не е блокирана.

# 574
  • Мнения: 17 987
Ох, писна ми да обяснявам- въпрос на алчни идиоти като нашите, вашите и на Пепчо. Защото много други възстановиха, въпреки невъзвръщаемите оферти. Въпрос та разбиране и човечност. Следя много групи и виждам, не говоря наизуст.

# 575
  • Milano
  • Мнения: 3 674
Clevermary, явно са стандартни процедури навсякъде.
Родителите се притесняват и в големите градове.

Този мач с Лудогорец ще е и без присъствие на пресата на стадиона.

Като се споменаха пари Ювентус продължава да продава билети за мача с Интер в неделя, който би трябвало да се играе при затворени врати.
Другите отбори с такива срещи са преустановили продажбите.
Май се опитват (надяват) да го изместят в понеделник, когато вече няма такава забрана.

Отменя се забраната баровете да затварят в 18ч., но само за такива със сервитьори, понеже броя на клиентите е ограничен като при ресторантите.

# 576
  • Мнения: 17 987
Чух, че се говори и за отмяна на Европейското.

# 577
  • Мнения: 6 327
Европейското е през лятото. Какъв смисъл има да повтаряте, каквото и да чуете.

# 578
  • sf
  • Мнения: 10 175
Чух, че се говори и за отмяна на Европейското.
Да,бе,да, и да загубят милиони! 🤣

# 579
  • Мнения: 17 987
https://www.dnevnik.bg/sport/2020/02/26/4033967_uefa_i_mok_sledi … t_evropeiskoto_i/

Да бе да.....

Европейското е през лятото. Какъв смисъл има да повтаряте, каквото и да чуете.
Сериозно ли е през лятото, не знаех...Flushed

# 580
  • Ваpна
  • Мнения: 28
Wizz дадоха възможност за анулиpане и възстановяване на стойността на полетите. Моля, ако някой има опит с възстановяване на средства от Италотрено, да сподели.

# 581
  • Мнения: 141
Информацията  за възстановяване на сумата от Уиз за полети до Милано  откога е? В сайта къде точно да прочета? Благодаря предварително

# 582
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Реджи, как сте? Как е положението в Милано?

# 583
  • Мнения: 8 943
И аз получих имейл за промяна на полетите на уиз и за възстановяване на сумата, получаване на кредит или промяна на полетите.

# 584
  • София
  • Мнения: 1 249
Информацията  за възстановяване на сумата от Уиз за полети до Милано  откога е? В сайта къде точно да прочета? Благодаря предварително

Получих днес мейл, че полетите ми са променени от 20-23.03 на 22-25.03 . В мейла мога да потвърдя променените дати, да ми върнат парите с 120% като wizz кредит или да ми върнат парите по сметката. Избрах да ми върнат парите. Резервацията ми е по банков път и дадах данните на сметката си.

Общи условия

Активация на акаунт