Милано - 11

  • 42 557
  • 745
  •   1
Отговори
# 585
  • Ваpна
  • Мнения: 28
Информацията  за възстановяване на сумата от Уиз за полети до Милано  откога е? В сайта къде точно да прочета? Благодаря предварително
сега забелязах, че са променени полетите от/до Варна-Милано за края на март, попаднали сме в този период и ни дават възможност на промяна или възстановяване.

# 586
  • Мнения: 1 338
Само Райън ли още се ослушват значи....

# 587
  • Мнения: 19 027
Уиз са отменили около 15 полети през март до Бергамо, явно за това връщат пари...

# 588
  • Мнения: 582
Уиз винаги са коректни. Дори за промяна на часа на полет, а не за отмяна, пак връщат парите.

Уиз са отменили около 15 полети през март до Бергамо, явно за това връщат пари...

# 589
  • Мнения: 19 027
Принципно са длъжни ако променят часа на кацане над няколко часа, да предложат връщане на пари.

# 590
  • Milano
  • Мнения: 3 690
Мерси Мистик, добре сме.

За Итало в момента: за билети, закупени до 23.02. с дата на пътуване до 01.03.(включително) в засегнатите зони се връща стойността на всички видове билети под формата на ваучер, който може да се използва до края на юли.
Изключени са пътуванията до областите Кампания (Неапол и Салерно), Лацио (Рим) и Тоскана (Флоренция).
В случай, че не желаете ваучер си важат правилата в зависимост от типа билети, които сте закупили.
Вижте си "често задавани въпроси".
Най-общо билети с тарифа "лоу кост" са с невъзвращама стойност, икономическите - 60%, а флекси - 80%.

# 591
  • Асеновград
  • Мнения: 1 377
И аз чакам райънеър да се сетят, само те останаха..

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 2 031
Какво става в Милано?Как са нещата там?Дъщеря ми имат полет с приятеля и от Бристол за там на 27.03.и все още се чудят дали да ходят или билетите да изгорят.Райънеър отказват да върнат парите .

# 593
  • Мнения: 6 346
Удължиха училищната ваканция с още една седмица в трите най-засегнати региони. Ломбардия, Венето и Емилия-Романя. Обяснението е, че искат да бъде 14 дена, колкото е инкубационният период. Случаите на заразени в страната надхвърли 1000, половината са си по къщите, защото са с леки симптоми. Починалите са 29. От приетите по болниците вече има и оздравели и изписани. Хората са по-скоро спокойни. Празни улици, изкупени супермаркети и странно поведение аз не съм срещнала. За протокола, живея в Ломбардия, Комо.
Майка ми трябваше да идва при мен след две седмици с полет до Милано. Wizz смениха единия полет, дадоха възможност за анлиране и решихме да отменим всичко. Другият полет е с Ryanair и на сайта им пише, че не анулират безплатно резервации, докато няма подобни нареждания на държавно ниво. Ако го направим, е за наша сметка.

# 594
  • Milano
  • Мнения: 3 690
Честита Баба Марта на всички!

Бих искала да попитам Мики дали е съгласна да направи новата тема, когато се изпише тази?

Мими е заета и няма против. Тя, всъщност само заради мен си губеше времето, за което много й благодаря.😙

Барба, има забрана на държавно ниво за пътуванията на учениците и Раян отказват да върнат парите - не били получили никакъв конкретен документ от Правителството.
Какво остава за отказ за пътуване по желание.

На поставеният въпрос по-горе: странни поведения на хора, също не срещам.
Изпуснах "истерията" в суперите миналата неделя, понеже бях пазарувала в събота.
Вчера всичко беше повече от заредено, хората пазаруваха нормално.

Но....аз толкова празни заведения никога не съм виждала.
Направо нереално ми се струва.

Видях в една друга тема писали, че видели на уебкамерата пред Дуомо, че живота кипял...с 30 човека (образно), които се припичаха тогава на слънце.

Това не е кипене на живот, не и в Милано, не и в центъра.
Няма ги тълпите уикенда.
В метрото има осезаемо по-малко хора.

Не съм ходила в Брера и по Каналите скоро, но ако имаше някаква контротенденция при тях щяха да кажат.

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 2 031
Много ме яд на този вирус.И как точно в Италия има най-много след Китай?Все си мисля,че има нещо нередно и умишлено направено след като знам колко е красиво там и обичана дестинация от туристите от цял свят.На мен също ми предстои посещение през септември до Милано.Да видим до тогава какво ще се случи?Нали се твърди,че в топлото вируса не се разпространявал.

# 596
  • Мнения: 2 053
Честита Баба Марта, Regina!
Честита Баба Марта на всички!
Да сме живи и здрави!

# 597
  • Мнения: 6 616
Честита баба Марта, момичета!
Бъдете живи и здрави !

# 598
  • In transit
  • Мнения: 11 924
Честита баба Марта!

Реджи, нямам против да я направя. Само ми припомни има ли нещо писано из темата, което трябва да издиря и да добавя на 1ва страница?

За истерията и тук така се опитват да шашнат хората, но аз поне във Варна никъде не видях нито празни магазини, нито някой да се запасява.
Дано да се успокоят нещата по-бързо, че откога ми се ходи в любимата Италия Heart Eyes

# 599
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Mikkey, запасяват се и още как! Още от понеделник в Кауфланд Бриз изкупуват консерви, месо, ориз и т.н. Пазаруват с ръкавици и маски. Нитриловите ръкавици са най-търсени след маските. В нашето училище онзи ден върнаха дете, било предходната седмица в Италия.
Честита Баба Марта! Здраве да е за всички! Една тематична мартеница.

Общи условия

Активация на акаунт