Отговори
# 165
  • Мнения: 1 781
Еее Хриска, толкова рано преди М тази стойност е съвсем нормална! Според мен си бременна! Честито, ама тихичкууу, че е много рано, но да да, станало е според мен. До финал!

# 166
  • София
  • Мнения: 913
Хриска, стискам палчета да се покачва! Ех, че хубаво! Това сигурно е една от най-ранно хванатите положителни стойности Grinning Може пък да е имало ранна овулация, ти беше ли я „хванала“?

batmam, дано си права и всички скорострелно се изнесем от тук Grinning Нямам търпение да видиш точица следващия път, непременно да се похвалиш! Heart

# 167
  • Мнения: 715
Благодаря за бързите отговори ще споделя другиден.
Относно Ц много ми е нередовен, от 24, до 41 дни, та средно е 33, за това така го отчитам.
Усещам че нещо става, при първата бременност започнах да повръщам 6 дни след О. ( знам защото с мъжът ми се видяхме 1 път тогава) та стискам палци 🥰

# 168
  • Мнения: 2 515
При всички положения, този цикъл няма да е бил по-дълъг от 25-6-7 дни.
Сигурно е много яко чувството да хванеш Б толкова рано. Палчетата са стиснати, поне до пулс. Успех.

# 169
  • Мнения: X
И от мен палци, Хрис. Намирисва си на бебе 😘

# 170
  • Мнения: 95
hriska91 Тихичко честито и от мен! Чакаме новини за още по-високо ЧХГ! Flowers Four Leaf Clover

# 171
  • Мнения: 1 044
идвам да ви разсмея GrinningGrinningGrinning

моят понеделник също е супер натоварен. Чета буквално през ред в някакви дупки между срещите ми и прочитам, че hriska91 при предишната бременност знае със сигурност датата на овулацията, защото тогава е видяла мъжа си за Първи Път. Направо се шокирах! Казвам си .. как хората правят бебе от първата среща (не че е невъзможно) и само какъв тайминг! На втори прочит стана ясно, че не е за първи път виждането, а един път JoyJoyJoy
Та така, понякога е добре да се чете внимателно. Bulb
hriska91 много стиснати палчета и от мен!

# 172
  • Мнения: 715
Хахаха уви не беше първа среща, гаджета бяхме от 10 години, а женени от 1 😂

Днес пуснах и тсх доста се е качило за последните 6 месеца от 2,7 на 4, чак се притесних. Живот и здраве по нататък ще ида до ендокринолога да видя какво ще правим.

# 173
  • Мнения: X
Момичета, имам въпрос извън темата. Искаме другото лято да идем в Гърция. Ще летим от Лондон и се питах, дали ще можете да ми препоръчате курорт? Оглеждам се от сега, защото не искам да правя същата грешка, като това лято и да се чудим къде да идем в последния момент. ММ ми каза да внимавам, защото до тогава можело да съм бременна, уеа райт! Живея си нормално засега, пък каквото стане, ако трябваше да се съобразявам с това, 2 години нямаше да сме мръднали. А той животът си тече...
И понеже знам, че голяма част от вас ходят често, моля за препоръка. Ще си наемем и кола. Пишете ми на лични, за да не спамВаме темичката. Тенкс

Хрис, виж как ще се развива чхг и отиди бързичко на ендо, недей много да отлагаш. Хубаво е да ти назначи терапия, ако се наложи.

Последна редакция: пн, 19 авг 2019, 19:34 от Анонимен

# 174
  • Мнения: 562
Хахаха уви не беше първа среща, гаджета бяхме от 10 години, а женени от 1 😂

Днес пуснах и тсх доста се е качило за последните 6 месеца от 2,7 на 4, чак се притесних. Живот и здраве по нататък ще ида до ендокринолога да видя какво ще правим.
Аз съм с отстранена щитовидна и утре тичам за направление при личната и в най-скоро време при ендокринолог да регулира хормоните. Чух, че скача в първите месеци от бременността. Така, че вземай мерки на време , не като мен

# 175
  • Мнения: 1 732
идвам да ви разсмея GrinningGrinningGrinning

моят понеделник също е супер натоварен. Чета буквално през ред в някакви дупки между срещите ми и прочитам, че hriska91 при предишната бременност знае със сигурност датата на овулацията, защото тогава е видяла мъжа си за Първи Път. Направо се шокирах! Казвам си .. как хората правят бебе от първата среща (не че е невъзможно) и само какъв тайминг! На втори прочит стана ясно, че не е за първи път виждането, а един път JoyJoyJoy
Та така, понякога е добре да се чете внимателно. Bulb
hriska91 много стиснати палчета и от мен!

Това ме разсмя искрено Joy 

# 176
  • Мнения: 590

🙄😁😁😁😁

# 177
# 178
  • Мнения: 562
А да ви шокирам повече Simple Smile Айде стига са се скатавали тези мъже. Айде де, само тие тука ще се притесняваме и ще се цъклим на тестове хахахах . Като видях това си помислих :"Господи, и това доживях да видя. Жива да не бях"

# 179
  • Мнения: 2 534
Е то това не е баш мъж Simple Smile

Бат_мам, ти кога си на преглед за точица?

Шанталче, чакаме днес едно хубаво удвоено ЧХГ

Общи условия

Активация на акаунт