Слънце грее, дъжд вали, месец май с две черти ще ни дари !~бебеправене 374~

  • 25 438
  • 720
  •   1
Отговори

Анкета

Следващата тема ще се казва:

Опции:

  • София
  • Мнения: 2 080
Flowers BouquetFlowers Bouquet На новите - добре дошли ! Flowers BouquetFlowers Bouquet
Ние тук се обичаме, уважаваме и много си помагаме.

Молим ви, представете се – на колко години сте, откъде сте, от колко време опитвате, колко дълъг е цикълът ви, кога е овулацията ви, имате ли вече деца, и всичко друго, което прецените ! Дано темата ви донесе информация, положителни емоции и приятелско рамо в трудните моменти !



Мами 2021:

People Baby ***Alessandra*** People Baby anetoo. People Baby Ani8314 People Baby Antonelly People Baby Arven_89 People Baby Avanambo People Baby Believe*  People Baby biboche People Baby bluedreammmmm People Baby Brandywine18 People Baby Bubblezz People Baby Chef-mama People Baby Danita 14 People Baby ddnn96 People Baby Denki People Baby Dreamer Heart People Baby Eeyoreeeee People Baby Fallingstars People Baby Frekoko People Baby Gerryka People Baby ggirl People Baby #happiness# People Baby HmoTwo People Baby Honeyy People Baby Ikigai People Baby iren11 People Baby Iveta_19 People Baby JessitoBG People Baby Jo di People Baby Kikiriki23 People Baby Knysna People Baby Kris_ti People Baby Lilac* People Baby Lira81 People Baby LittleCattley People Baby little.madness  People Baby Mila101 People Baby lokofenka People Baby mandaria People Baby margolotta People Baby Mihs People Baby mimeto_82 People Baby miretTo People Baby Mowriana People Baby Mrs. Cherry People Baby Nessie. People Baby Nia78 People Baby Nicole Watterson People Baby orenda90 People Baby Orhideq23 People Baby peonia People Baby sea.sea People Baby *PrimaVera* People Baby princess_anomis People Baby Rochellka People Baby Roxyrox People Baby sergeeva11@abv.bg People Baby shantall People Baby Shine-p People Baby smile-f People Baby Stanislava92 People Baby Sunflower92 People Baby Sunshine_00 People Baby TanyaAngel People Baby TD03 People Baby Tedy_83 People Baby tinti1984 People Baby usmvka People Baby Vicky_P People Baby violet4e People Baby vladislava_b90 People Baby waterwoo People Baby Wild boys mom People Baby Winter11 People Baby yoanna789 People Baby Елислава People Baby Лиилоо People Baby Одри People Baby Пълнолуние People Baby *теди* People Baby Усмивка07 People Baby



*Нека мен и теб в едно да съберем*
Когато двама души срещат се,
минава време и започват те
семейството да се увеличи с още един член,
когато кажат си ‘‘Нека мен и теб в едно да съберем !‘‘.

Мечти и надежди силно се разпалват,
някъде там двама спират да се пазят.
Дни, месеци, дори години понякога минават,
време, пари, нерви, всичко готови са да дават !

Първо откъсват част от своята душа и сърце,
докрая поръсват с любов. Да ! Те искат дете !
Трудно е, много търпение се иска,
понякога сълзи тихо ронят се, зъби се стискат.

‘‘Не се напрягайте !‘‘ – отстрани лесно е да казват.
Как, когато чакаш такъв дар, трудностите да не те смазват ?
Някъде там в един момент се случва,
теста показва две черти, а в гърлото засяда бучка.

Този път обаче напират радостни сълзи,
мъжът, когото обичаш, с дете ще дариш !
Трудностите през бременността, всичко си заслужава,
а борбата преди това не се забравя !

Но когато гушнеш малкото човече всичко избледнява,
някакси по-леко става и осъзнаваш, че вече станала си МАМА !
Kantarion



В предишната тема ни зарадваха:

Tickles ~~ Animor ~~ Dahlia_Divin





Полезни теми:

Тестове за овулация
Графики на БТ
Отчетни теми на забременелите момичета
Автоимунен тиреоидит на Хашимото
Бременна ли съм ?
Добавки и витамини
Изследване на хормони
Стойности на ЧХГ
Как се сбъдна мечтата ни да имаме дете
Списък на бъдещите мами
Списък на бъдещите бебчета

Старата тема






Вълшебно списъче за скорошно забременяване:

Animal Bee***Alessandra***: М - 26.04; О - 11.05;
Т - 26.05
Animal Tiger Believe*: М - 28.04; О - 14.05; Т - 28.05
Animal Hatched Chick biboche: М- 07.05; О- 20.05; Т-04.06
Animal BeetleBrandywine18: М - 03.05; О - 19.05;
Т - 02.06
Animal Fish Bubblezz: М - 14.05; О - 28.05; Т - 11.06
Animal Dogggirl: М - 21.04; О - 06.05; Т - 20.05
Animal DolphinJessitoBG: М - 25.04; О - 09.05; Т - 23.05
Animal HamsterJo di: М - 14.04; О - 01.05; Т - 15.05
Animal RabbitKnysna: М - 02.05; О - 14.05; Т - 27.05
Animal Monkey FaceLittleCattley М - 02.05; О - 18.05; Т - 01.06
Animal Frog Nessie. - М- 25.04; О- 11.05; Т- 26.05
Animal Panda FaceNicole Watterson: М - 03.05; О - 16.05;
Т - 27.05
Animal Koalaprincess_anomis: М - 21.04; О - 04.05; Т - 21.05
Animal UnicornRoxyrox: М - 03.05; О - 17.05; Т - 31.05
Animal Penguin sea.sea: М - 01.05; О - 15.05; Т - 30.05
Animal Snail TD03: М - 26.04; О - 11.05, Т - 25.05
Animal WhaleTedy_83: М - 30.04; О - 05.05; Т - 21.05
Animal MouseWinter11: М - 05.05; О - 15.05; Т - 29.05
Animal RacehorseПълнолуние: М - 19.04; О - 29.04;
Т - 16.05

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 12:02 от rave

# 1
  • Мнения: X
Включвам се първа в поредната вълшебна тема на Рейвчето, като ви ръся обилно със син прашец и ви пожелавам валеж от бебета.People Baby People Baby People Baby

Пролетно, лятно или зимно бебче, все е желано, нека всяка от нас бъде благословена да изпита прекрасното чувство на майчинството.

# 2
  • София
  • Мнения: 22 888
Благодаря за темата, аз тъкмо се представих в предишната, така че мисля да не досаждам пак. Simple Smile Успех на всички!

# 3
  • Мнения: 1 998
Благодаря за поредната ни чудна темичка! Да е много бебеносна и изпълнена само с добри новини! Heart Мъниците, от първия пост, са уникални сладури!

# 4
  • Мнения: 3 176
Записвам се и аз, да ви следя, докато ни дойде пак времето (1/3 от пазенето мина вече Simple Smile
Пожелавам да се изпълни с добри новини от всякаква естество Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 343
Ох, четох и се зарадвах за бебенцата с които се похвалиха съфорумките. Но аз имам проблем със запомнянето на имена 😔 Радвам се за отрицателният тест  за Даун, но ми се иска да знам в кой месец се прави? Че ми стана любопитно....
Иначе нека новата тема да ни зарадва с нови бебенца🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
Допълвам че О бе на 20.04 Simple Smile

Последна редакция: ср, 13 май 2020, 19:59 от Vicky_P

# 6
  • Мнения: 821
Включвам се и аз! Благодаря, Рейв, страхотна тема, както винаги, дано е много късметлийска! Надявам се след като в предишната публикувах положителния тест за О, в тази да мога да споделя други две чертички Sparkling HeartА между другото, днес тестът ми за О беше категорично отрицателен, така че всичко е по план.
В списъчето съм с предполагаемата овулация, която мислех, че ще е по-късно, но пък съм се писала за тест по-рано, така че спрямо истинската овулация ми се пада точно на 14ти ден датата, която съм дала 😆 Не обещавам, че ще я спазя обаче, със сигурност рано ще се тествам, заради дуфастона, да знам дали да го спирам 😬 И защото нямам никакви нерви да чакам 😅

# 7
  • Мнения: 1 124
Хоп и аз тук, да ви следя Wink
Вики, прена тестът се прави след 10та седмица. Има няколко пакета за различни аномалии + бонус разбира се полът на 100%

# 8
  • Мнения: 1 781
Сънчо мерси, и аз гледам да съм позитивна! Иначе точно това щях да пиша и аз за риска от Даун, което вече си казала.
Точно затова реших да направя пренатеста преди бхс. Признавам с първата Б преди 3г не бях информирана За този вид тестове, даде ми риск 1:5000 и нещо И само бях дочула за някакви големи суми. Сега е 600лв за Даун и за мен не са излишни пари. Айде няма нужда да ме изкоркат с някоя кофти прогноза и да треперя докато излезне резултата. Както съм на 36...
Миналата година се запознах надлежно и другата седмица ще правя в 10+ гс, за да ми е спокойно на бхс.
Рейвввв Хайде още едно мерси и на теб за поредната супер пролетна и вярвам късметлийска тема! Flowers Four Leaf Clover

# 9
  • Мнения: 2 456
Борнче Много хубава новина. Heart

Тикълс Явно точицата има планове да се бори. Дано всички тези неприятни преживявания скоро останат в историята и да имаш една лека бременност.

rave Прекрасна тема 🤗

Надявам се да я изпълним с много плюсчета.

# 10
  • София
  • Мнения: 647
Аз преди малко се наредих за поръсване при Re born с прекрасната новина, но MrsAlwayssRight звучи толкова мило,че и при нея искам 😂 Разрешавам да ме обявите за алчна,но имам нужда от двойно ръсене,за да издържа на паузата Wink
Много ми помагате да изплувам. Благодаря ви 🤗

# 11
  • Мнения: 2 023
Записвам се и ви ръся обилно с бебешки прашец!

# 12
  • Мнения: 773
Нареждам се под прашеца и пожелавам новата тема да ни донесе много бебешоци!

# 13
  • София
  • Мнения: 2 080
Благодаря ви, радвам се че ви харесва !
Да ни е честита новата тема и да е много бебеносна ! Успех на всички ! Flowers Four Leaf Clover

Моля, който не се вижда из списъците, да ми пише ЛС.
За включване във вълшебното списъче - също.
Имате 24 ч. Misc Hourglass Flowing Sand

# 14
  • Мнения: 324
Включвам си се и аз. Рейв, благодаря за поредната прекрасна тема и че отделяш от времето си, за да я направиш толкова уютна. Дано е мноого късметлийска и бебеносна Blush

За кистата и аз не мисля, че е страшно, но моята е близо 4см и трябвало да се следи, ама съм решила да не се панирам повече и времето ще покаже!

Общи условия

Активация на акаунт