Слънце грее, дъжд вали, месец май с две черти ще ни дари !~бебеправене 374~

  • 25 474
  • 720
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 024
БХС- биохимичен скрининг
ФМ- фетална морфология
ЛЛ-личен лекар
ЖК- женска консултация
ЗК- здравна каса
Б- бременност
ИМБ- извънматочна бременност
А- аборт
ММ- моят мъж
И т.н. Wink

# 31
  • Мнения: 4 347
Мама на Принцеса, Благодаря!

# 32
  • София
  • Мнения: 2 086
Вики, като ти се случи чудото, ще разбереш всичко какво е. Няма смисъл отсега да се товариш и с тази информация. Flowers Hibiscus

Елислава, дезинфекция навсякъде вкъщи, където може с белина. И куче да не припарва у вас поне 2-3 месеца, особено пък бебе и/или без ваксина...

Последна редакция: ср, 13 май 2020, 23:12 от rave

# 33
  • Мнения: 4 347
Ох, Райв, права си.....
Направих си теста, не издържах. Бях права - вида му е различен. И е отрицателен. Е, поне календарчето е 20/21 😆...... И няма дори и бледа чертичка.....мамка му..... А може пък и прекалено рано да съм го направила? Нали? Или да е дефектен? Или най-сетне ми се сбъднала мечтата на тинейджърката аз, да имам ранна менопауза......

# 34
  • София
  • Мнения: 2 086
Едит: Вики, съжалявам. Другия
път. Flowers Four Leaf Clover

# 35
  • Мнения: 4 347
Едит: мъничко се надявам, че теста може да е дефектен. Или че е прекалено рано.....

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 00:29 от Vicky_P

# 36
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Рейв, благодаря! Flowers Hibiscus
Марго, съчувствам ти изключително много и се моля всичко да е -, освен теста за Б! Hug

Аз чакам ММ да се накани да ме закара до Варна. Пак ходих при моя местен доки в понеделник. Казах му, че имах силни бодежи и придърпвания упорито в левия яйчник, два дни подред (предполгам от него е било), той беше доста лаконичен и вероятно несигурен. Каза, че не вижда фоликул, който да е с подходящи размери, но се бил надявал да е пропуснал нещо при предния преглед. Освен това лигавицата изглеждала, както си трябва да е около О, но пък и каза, че може до 12-14 дни да чакам М. Абе, ако целеше да не ме обърка допълнително, не му се получи. В момента хем знам, че не бива да се надявам, защото ситуацията се повтаря, от друга страна нали надеждата умира последна... Чакам си аз Варна-та и това е...

# 37
  • Мнения: 4 347
Рошелка, защо не го смениш?
Извинявай, ама от тези негови думи и аз се обърках доста.... Ти как си го разбираш?
И не, не е заяждане, а просто учудване.
Пожелавам всичко да ти е наред, и притеснението ти да е излишно!
Всъщност днес си говорих с една позната, която ми каза, че доста често болките усещани в тази зона, от жени, правещи опити за дете, се дължат на психична предубеденост, че има проблем там и затова не става забременяването. Не знам доколко е вярно, тя имаше доста болки, чиито произход така и не се разбра, но в момента е щастлива майка на близначета...

# 38
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Ами, той не е специалист, което сам ми посочи изрично, така че не се трогвам от объркването. Не се притеснявам, по-скоро се дразня, че съм имала такива бодежи в последните месеци, все в едни такива моменти, когато може да има О, действали сме и нищо. И вместо да си трая, т.е. да си знам, че нищо не се е случвало, аз пак имам някаква мини надежда, че видиш ли, нещата може и да станат. Както и да е, знам си, че си самоналагам този вид психически тормоз, много ми е трудно да избягам от него. Вероятно, когато предприемем отново по-сериозните мерки и пристъпим към стимулация, ще съм доста по-линейна в мисъл и действие.

# 39
  • Мнения: 83
Честита тема, кокиченца!
Имам добро предчувствие за нея...




Видяхте ли “бейби бума” вчера? Толкова са ми сладки!
Родени в един час и равен брой момчета и момичета хихи


Пет дни до предполагаема лелка при мен, никакви симптоми освен, че ме болят гърдите
Не смея да гледам за симптоми. След като се разпчаровах миналият месец го давам по-лежерно сега.

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 07:09 от princess_anomis

# 40
  • Мнения: 4 347
А, добре е, някой да има добро предчувствие. Аз се събудих и установих че тестта не е бил дефектен....
Принцес, защо не дадеш снимка на бебчетата? Ако си дала и не съм видяла... сори. Sad Няма значение, че е животинка, пак е сладичко....
Е, сигурно пак ще изчезна от темата, защото съм настроена самосъжалително.
Момичета, пожелавам ви да не идва МЦ при вас този и следващите 8 месеца... И всички дружно да публикувате снимчици разни 🌺
(странно ми е да МЦ  наричам леля. При мен по-скоро е чичкото с триона, заради зверските болки всеки месец...)

# 41
  • Мнения: 83
Ето новината:

Бейби бум в Първа АГ болница "Света София", 16 бебета се родиха

https://www.vesti.bg/bulgaria/bejbi-bum-v-pyrva-ag-bolnica-16-be … -24-chasa-6109509

# 42
  • Мнения: 1 781
Ето новината:

Бейби бум в Първа АГ болница "Света София", 16 бебета се родиха

https://www.vesti.bg/bulgaria/bejbi-bum-v-pyrva-ag-bolnica-16-be … -24-chasa-6109509
Ооо, че яко! Аз раждах в тази болница и тази нощ се родиха 8-9 бебета и беше ЛУДНИЦА! Отделението после беше пълно едвам ми намериха легло щото родих последна хаха. Бяха на извадили едни стари дрешки за бебетата... като по изписаха жени след ден-два и облякоха беба в ново Joy
Сега не знам какво ще е...
(Чакали са да свърши извънредното положение тия бебета Grinning )

# 43
  • Мнения: 4 347
А аз реших, че си говорим за котенца или кученца.....
Да са ми живи и здрави всичките... Сладурковци Hug

# 44
  • Мнения: 666
Привет!
Изписали сте света! 🙂
Прочетох много добри новини:
Борн 🌸
Тикълс 🍀
Анимор - точки, квадратчета, сърчица ❤
Марго, + или - , да минава бързо!
Овъргалвам се в златен прашец!
В зодиите не вярвам много, не харесвам Козирог. Но може и да не съм срещнала просто готин Козирог. Simple Smile
Аз съм Водолей, ММ овен. Разбираме се като цяло - той е малко крив 😜
Детето - лъвче. Голям инат - все на неговото да е. Но пък е много любвеобвилен и обичлив. Много иска бебе - все обяснява: Като си родиМ бебе ... Иначе за детски рожден ден лятото е незаменимо 🌞
Но каквото дойде! Аз имам повече "проблем" с пола, отколкото със зодиите! 😂
За домашните любимци - аз не съм имала и нямам афинитет, но ММ ги обича и детето също. Гледа много NG wild, понякога повече от детските. Иска да се пренесем да живеем в Юкон /мисля, че така беше/, където е доктор Пол. Сега съм го абонирала за National geographic kids, та чакаме да дойде първото списание. За щастие живеем на село и тръпката по животните се удовлетворява. Имаме котка, която живее на двора и в момента е бременна. Всеки ден е на "видеозон", опипва се корем,  преглежда се, напипват се глава, корем. Приготвена е родилна зала - касетка с черга ... Изобщо големи вълнения! Ако иска някой коте ще го уредим!
Колебае се за професията ветеринар, защото не искал да бърка на кравите в дупетата 🤣 Та ще видим какво ще излезе! Simple Smile На шест е.
Щях да забравя - днес най-сетне ми дойде истински. Похабих вчера още един тест. Вече бях започнала да се притеснявам. Точно 14 дни - сигурно съм била в О, когато трябваше да ми дойде! Луда работа!

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 09:06 от Mrs. Cherry

Общи условия

Активация на акаунт