Отговори
# 30
  • Мнения: 129
Влизам и аз в новата тема.
Благодаря ма Джули за труда и за хубавата тема.
Дано донеса на всички много положителни тесчета.😇😍😍🤗🤗🤗

# 31
  • Мнения: 96
Здравейте момичета, Минавам да наръся обилно темата с розов прашец! Дано бъде много бебеносна! Джули темата е прекрасна! Heart Hug

# 32
  • Мнения: 261
Седя си аз сега на работа и след 8то интервю на италиански седя и си мисля , има ли някакъв мини, мини шанс реално имплантирането още да не се е случило ? Според мен О беше на 5ти, имах много силни болки, от тогава са минали 11 дни, по принцип не съм толкова настоятелна, но имам някакво вътрешно чувство,че нещо се е случило.

Почвам и аз като тази Теди да превъртам играта Sad

# 33
  • Мнения: 1 914
Джул, страхотна тема. Личи, че си я направила с голяяяямо желание. Пожелавам ти късмета да е с теб занапред.
Lica, не искам да те обезкуражавам, но при - кръвен тест според мен няма смисъл да се надяваш. Няма как да имаш симптоми преди имплантация, дори и да ти е била по-късно от 5-ти О.
Шантал, стискам палци за добро развитие при теб.
И да се отчета. При мен нищо ново. Днес 26 ден. Любопитно ми е колко ще е дълъг този цикъл.

# 34
  • Мнения: 1 781
Сънче сакън, как ще си ходиш. Пиши си и в проблемно ако и когато решиш, основно защото там ще получиш повече информация, адекватни съвети и тн, но докато си бебеправиш мястото ти е и тук. Както и на всяко едно момиче, което от сърце иска да е в тази общност и да допринася всички да се чустваме добре тук.
Аз днес отворих сезона с първо щракане. Още съм на крилете на началния позитивизъм, вярвайки, че този месец ще стане....

Шантал чакаме чхг и стискаме палци.

Малко офф днес гледах новия филм на Тарантино, действието се развива в Лос Анджелис, град който ми е много на сърце. Мечтаех от малка да отида там, когато още вярвах, че ще стана холивудска актриса и ще спечеля 300 Оскара Grinning. Та прибрах се от ЛА 2015, скоро след това срещнах ММ и създадох семейство, но като гледах някои места в този филм и цялостната атмосфера (мн е различно от европейския начин на живот там, но на мен ми допада) нещо ми заседна в гърлото. Сякаш младостта и мечтите ми са се изпарили и съм се превърнала в изкукала лелка ту би, обсебена да ражда деца и караща се по форуми. Почувствах се абсурдно глупаво. Света е толкова голям, а аз давам акъли по форуми кой какво да пише...
Най-добре всички бързо да забременяваме та да няма повече драма. Аз ще се постарая да съм по толерантна.

# 35
  • Мнения: 417
Айде и аз да се запиша да си ви следя! 💓 Пожелавам ви това да е вашата тема и докато свърши поне половината да видите +! 🌞

Едит: Джулка, извини ме... Много ти е хубава темата! 😍 Определено ти се отдава! 💗

Шанталче, чакам и аз да чуя колко ти е чхг! 🙏

Лика, дано имаш изненада! Пожелавам ти го от сърце! 😘

Аз бях на преглед днес. Още явно е рано и нищо не видяхме. Но док каза, че матката се оформяла да приеме оплодена яйцеклетка или нещо такова. 😅 Другият петък пак съм на преглед и тогава на 100% ще се знае, въпреки че аз съм повече от сигурна, че има вече имплантация.

Успех на всички и се надявам да ви видя скоро розовоте черти! ❤

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 19:03 от Blackwidow1322

# 36
  • Мнения: 424
Сънче сакън, как ще си ходиш. Пиши си и в проблемно ако и когато решиш, основно защото там ще получиш повече информация, адекватни съвети и тн, но докато си бебеправиш мястото ти е и тук. Както и на всяко едно момиче, което от сърце иска да е в тази общност и да допринася всички да се чустваме добре тук.
Аз днес отворих сезона с първо щракане. Още съм на крилете на началния позитивизъм, вярвайки, че този месец ще стане....

Шантал чакаме чхг и стискаме палци.

Малко офф днес гледах новия филм на Тарантино, действието се развива в Лос Анджелис, град който ми е много на сърце. Мечтаех от малка да отида там, когато още вярвах, че ще стана холивудска актриса и ще спечеля 300 Оскара Grinning. Та прибрах се от ЛА 2015, скоро след това срещнах ММ и създадох семейство, но като гледах някои места в този филм и цялостната атмосфера (мн е различно от европейския начин на живот там, но на мен ми допада) нещо ми заседна в гърлото. Сякаш младостта и мечтите ми са се изпарили и съм се превърнала в изкукала лелка ту би, обсебена да ражда деца и караща се по форуми. Почувствах се абсурдно глупаво. Света е толкова голям, а аз давам акъли по форуми кой какво да пише...
Най-добре всички бързо да забременяваме та да няма повече драма. Аз ще се постарая да съм по толерантна.

Ив, цял ден те мисля! Тръгвах няколко пъти да пиша на лични, но... реших да ти се извиня публично пред всички, преди да се дистанцирам малко. Съжалявам чистосърдечно , че така те нападнах (винаги съм те харесвала, готин човек си, реалист ) Аз също много размишлявах над това което избълвах... не тая лоши чувства и мисли спрямо теб. Ако имах вълшебна пръчица бих изтрила цялата караница и себе си , и щяхте всички да сте с + тестчета за Б. Съжалявам също , че обърках името ти - телефонът си редактира сам. Пожелавам ти това което е в сърцето ти , да бъде в ръцете ти!

Искам да се извиня на всяка душица тук ако с последните си коментари съм наранила или обидила някой.

Джулка темата е страхотна.


# 37
  • Мнения: 1 781
Аууу Тинти направо ме просълзи мила. Няма проблеми за мен, аз съм си устата и не знам кога да спра, със сигурност съм те провокирала. Аз съжалявам, че неприятни емоции съм ти причинила на теб или на друго момиче тук. Hug
Наистина искам всички да сме добре и най-скоро време бременни! Както казват французите всичко е добре щом свършва добре.

# 38
  • Мнения: 261
Blue HeartBlue HeartBlue HeartBlue HeartМомичета , толков асте прекрани, че душата ми се пълни с положителна енергия като ви чета!

Blue HeartBlue HeartBlue HeartBlue HeartBlue Heart

# 39
  • Мнения: 241
Запис и от мен в новата тема.Джулка благодаря за което.
МММ добрия тон в последните постове усмихна деня ми.
Ние с щракане ще се захванем най- рано началото на септември,сега му давам почивка на ММ.Така или иначе трябва да обсъдят още някой неща с док.,а няма да имам време по-рано.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 089
tinti1984, а при теб как са нещата към днешна дата ?

Ще се радвам да споделиш, тъй като следя темата доста време от преди да започна да пиша и ти беше една от редовните, чела съм те доста, а изведнъж изчезна.

Ако не ти се споделя, недей и предварително ме извини, ако съм нахална, предвид че не сме си писали никога Flowers SunflowerFlowers SunflowerFlowers Sunflower.

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 19:58 от rave

# 41
  • Мнения: 265
И аз да се включа в новата тема! Успех на всички!
Момичета, когато сте в овулация усещате ли нещо? Аз имам някакви признаци от няколко месеца, усещам винаги между 14-16 ден болки в кръста, имам и ЦС, напражение в гърдите. Все още не правим опити. През това време се следя и ми направи впечатление , че усещам някакви странни неща, а преди съм нямала такива неразположения или по-скоро не съм обръщала внимание. Болките траят 2-3 дена и после отшумяват .
Хайде, още малко пазене и се включвам във вашите редици, иначе ви чета редовно :*
Поздравления за страхотната групичка, закрастих се яката и Ви чета редовно. Хубава вечер на всички и стискам палчета на всяка една от вас :*

# 42
  • Мнения: 424
tinti1984, а при теб как са нещата към днешна дата ?

Ще се радвам да споделиш, тъй като следя темата доста време от преди да започна да пиша и ти беше една от редовните, чела съм те доста, а изведнъж изчезна.

Ако не ти се споделя, недей и предварително ме извини, ако съм нахална, предвид че не сме си писали никога Flowers SunflowerFlowers SunflowerFlowers Sunflower.

А ми този месец имаме вече зелена светлина за бебеправене. Правих хормонални с АМХ (трагедия според мен) но док е отпуск ще се върне след 20ти да ги коментираме И да направим фоликулометрия следващите няколко месеца 🙂 началота на септември нова СГ на ММ... мисля си че на Док му се върти в главата да правим лека стимулация от която много ме е страх... яйчниците май са позаспали. Иначе меря БТ , правих тестове за О и се надяваме на малко чудо.

# 43
  • Мнения: 1 781
И аз да се включа в новата тема! Успех на всички!
Момичета, когато сте в овулация усещате ли нещо? Аз имам някакви признаци от няколко месеца, усещам винаги между 14-16 ден болки в кръста, имам и ЦС, напражение в гърдите. Все още не правим опити. През това време се следя и ми направи впечатление , че усещам някакви странни неща, а преди съм нямала такива неразположения или по-скоро не съм обръщала внимание. Болките траят 2-3 дена и после отшумяват .
Хайде, още малко пазене и се включвам във вашите редици, иначе ви чета редовно :*
Поздравления за страхотната групичка, закрастих се яката и Ви чета редовно. Хубава вечер на всички и стискам палчета на всяка една от вас :*
Имам нов любим глагол, закрастих се Joy
Аз след като ми направиха лапаро за премахване на киста през март започнах да усещам О. Преди сякаш не. А може просто да не съм обръщала внимание. Имам леки/средни предменструални усещания ниско долу, и чуствителни зърна, но не зная дали те стават реално чуствителни преди, по време или след О. Решила съм другия месец да правя тестове за О и да разбера. Иначе при мен първите месеци след операцията бяха изключителни силни тези усещания 2-3 дни също и при мен. Но все по избледняват. Явно яйчниците влизат в релси хормонално. Защото тези усещания са си от хормоните.

# 44
  • Мнения: 955
Запис и от мен.
Страхотна е новата тема, благодаря на създателката, че е отделила време и труд Sparkling Heart
Колкото до мен, както каза някой преди мен ме е ударил началния позитивизъм. Хванах ову, щракахме през ден и съм доста обнадеждена за този месец. Сега започва 2 седмичното чакане и съчиняване на симптоми.. Днес се замислих, че съм в темата от 6 месеца... Минаха като 1. Всеки месец чакане да ми свърши, чакане за овулация, Нечакане после и той живота си минава. Доста съм се обсебила, но приех вече идеята, че може и да стане по-бавно. Желая на всички да видят положителен тест в най-скоро време! Миналата тема тръгна с 2-3 такива, така че и тази ще ни е на късмет. Имам хубаво усещане Blue HeartSparkling Heart Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт