Отговори
# 570
  • Мнения: 955
Лелеее, какво ме чака мен. Аз по принцип съм си емоционална и от нищото мога да се разплача. 😁
Иии това ще го преживея, ако ще денонощно да плача.

Дай боже скоро всички да плачем от полудели бременни хормони Heart Eyes

# 571
  • Мнения: 3 283


Ето го списъка (пращайте на лични, ако нещо липсва или е сгрешено - ще добавям)

Късмета да помага на:  

Flowers Four Leaf Clover Wild boys mom МЦ – 29.07, О – 12.07, Т – 27.08         
Flowers Four Leaf Clover mimeto_m  МЦ - 30.07, О - 15.08, Т - 30.08         
Flowers Four Leaf Clover BornToBeHappy МЦ - 31.07, О - 17.08, Т - 30.08         
Flowers Four Leaf Clover Sunshine_00 МЦ - 04.08, О - 15.08, Т - 30.08         
Flowers Four Leaf Clover fillme МЦ - 30.07, О - 16.08, Т - 31.08         
Flowers Four Leaf Clover Mvacheva      О-18.08,   Т - 01.09.
Flowers Four Leaf Clover rave МЦ - 04.08, О - 20.08, Т - 04.09         
Flowers Four Leaf Clover Iveta_19   МЦ - 08.08, О - 21.08, Т - 05.09.
Flowers Four Leaf Clover mis.hle МЦ 08.08, О. 24.08, Т 05-06.09.         
Flowers Four Leaf Clover ivied МЦ 08.08, О. 24.08, Т 05-06.09.         
Flowers Four Leaf Clover margolotta      О - 22.08   Т- 06.09.
Flowers Four Leaf Clover Emsi1002 МЦ - 13.08, О - 26.08, Т - 09.09         
Flowers Four Leaf Clover Audrei МЦ - 15.08, О - 28.08, Т - 12.09         
Flowers Four Leaf Clover RenettaTo МЦ - 15.08, О - 30.08, Т - 13.09         
Flowers Four Leaf Clover yanna777 МЦ - 15.08, О - 01.09, Т - 15.09         
Flowers Four Leaf Clover D1d3t0      О -02.09,   Т - 17.09.
Flowers Four Leaf Clover sergeeva11      О - 04.09, Т -18.09.
Flowers Four Leaf Clover Gerryka МЦ - 22.08, О - 05.09, Т - 20.09.
Flowers Four Leaf Clover Kaylinnn   МЦ -27.08,О - 10.09, Т - 24.09.
Flowers Four Leaf Clover Жасмин МЦ - 28.08, О - 13.09, Т - 27.09.

Последна редакция: ср, 28 авг 2019, 15:14 от Аudrei

# 572
  • Мнения: 1 998
Лелеее, какво ме чака мен. Аз по принцип съм си емоционална и от нищото мога да се разплача. 😁
Иии това ще го преживея, ако ще денонощно да плача.


Точно това си помислих и аз... страшна ревла съм. Grinning

Kaylinnn, по повод на това, че веселяшки отговаряш като те питат за бебе. Аз също се правя на ударена и казвам, че има време, ще си поживеем, като му дойде момента и т.н., но точно тогава всички будни граждани се самосезират, понеже осъзнават колко съм лекомислена и несериозна в това отношение и точно те трябва да ме просветят, че нямам време за губене, защото така и така, не се знае кога ще стане.... и те така. Трябва да си измисля вече нещо и аз рязко да отговарям и да млъкнат, ама трудна работа бе... на едната ми съквартирантка майка ѝ преди време ми беше казала, че аз цял живот мога само да се моля и да благодаря на хората, толкова съм била любезна и учтива... Grinning искам и аз да съм цапната в устата пък...

И хайде да се отчета и разпиша, че днес ми биха първата инжекция за спирането на цикъла и така, да видим сега какво ще става. Simple Smile

# 573
  • Мнения: 2 516
Слънчоо, една крачка по-напред си. 💜
А Wild boys mom има рожден ден днес. Да бъде здрава и на принцеса вече мама 💜
Дано не съм се заблудила, че е днес, де 😁

# 574
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Момичета, пак изчезнах, ама лятото,особено август , е така.Пращам на всички прегръдки и много положителна енергия с най-добри пожелания за сбъдване на това, за което сме тук.И се връщам назад да ви изчета...

# 575
  • София
  • Мнения: 2 444
Аз фб не ползвам, но и по принцип бих пасувала. Във форума съм именно, защото ми харесва принципа на форума. Hands V
Нали няма да ни забравите тук като минете във фб сега? Овена да си изплаче болката да не го забравят Grinning
И аз съм така - форумът ми харесва много повече Simple Smile и държа на относителната му анонимност
Ако отидете във ФБ ще ми липсвате, чета редовно, нищо че не пиша много.

Мен един ме питаше много нахално няма ли да имам деца вече - казах му, че не е учтиво да се пита така, някои хора имат проблеми и темата е болезнена за тях, той откъде знае дали и аз не съм така. Млъкна като застрелян.
Въобще не позволявам излишни намеси в личното пространство, то затова е лично. Иначе доста хора знаят, че съм имала проблеми по темата, защото преживях три медицински намеси в рамките на около 1,5 години и то малко или много се разбра. Готова съм да споделя опита си, но не и да захранвам нездраво любопитство.

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 17:55 от get_real

# 576
  • Мнения: 1 781
Слънчогледче ахахаха будните граждани даа те бдят зад всеки ъгъл, ама не за което трябва Grinning иначе така както се описваш май си за Канада. Нали знаеш само канадец ще го настъпиш и той ще ти се извини! Grinning

Момичета аз имам фб по принцип, но просто не го ползвам, не влизам от едно известно време, ползвам си само месинджъра да си поддържам връзка с разни хора. ОБАЧЕ за да не се цепя от колектива, ще си пусна една снимка (знам че преди сте си пускали някога не знам някой беше споменавал Grinning ) Без да задължавам други да ме последват, просто с цел да имате лице (а не крак), след като повечето ще се видите.
Тази снимка ми е от най хубавия период с ММ, малко преди да забременея, на нашия бейби муун в Тайланд. Мечтая за нов такъв ама тоя път няма да ме огрее.
После много съжалих за слончетата Sad но споменът си остава...

Последна редакция: ср, 28 авг 2019, 11:05 от bubanka

# 577
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140


Я да видим дали ще се покажа.Никак не ме бива в качването на снимки във форума,срам и позор, че за 13 години така и не се научих Wink Имам и ФБ и там съм по цял ден,който го иска да пише на ЛС ще му го пратя.Снимката е от тазгодишният ми 36 р.д.,правена на любимият ми плаж в Бургас...

# 578
  • Мнения: 955
Това с будните граждани беше много смешно Joy ама ние сме се събрали коя от коя по-арна пу пу, много хубави бебета ще направим! Heart Eyes

# 579
  • Мнения: 1 781
Eто сега на мен ми снасят за новини от фб групата, а тук нищо...
Момичета малко ми е гадно признавам си. Много си държах на темата...

# 580
  • Мнения: 955
Eто сега на мен ми снасят за новини от фб групата, а тук нищо...
Момичета малко ми е гадно признавам си. Много си държах на темата...
Всички си оставаме в групата. Аз също съм свикнала тук, въпреки че съм и в групата във фейсбук. Тук ще си коментираме и споделяме радостите и тревогите Heart

# 581
  • Мнения: 1 781
Ами тогава да кажа Мегии аз не знаех, че си имала чертичка на пиклив, иначе нямаше да те възпирам от кръвен!
Утре пак тест! И ако пак има чертичка - на кръвен!

# 582
  • Мнения: 1 996
Хайде и аз набързо и за малко да се покажа, че не знам кога ще стигна до ФБ групата.....Дано да не се посрамя с качването на снимката, че съм позабравила как беше...

Последна редакция: ср, 28 авг 2019, 09:02 от margolotta

# 583
  • Мнения: 1 781
Според мене ще останем да си пишем 5 човека извън фб, които сме.
Няма как да се съглася, че сега всяка ще влиза да пише по 2 пъти или че цели дискусии оттам ще се преписват тука!?
Ми момичета темата за мен официално умря Sad

# 584
  • Мнения: 1 998
Не, не, аз съм в групата във фейса, но по принцип форумът ми харесва повече. Имахме тема за сватбите миналата година и там пишех много, после си направихме група във фейса и все по-рядко си отваряме теми там и си пишем, а ако си имахме още тема във форума, щеше да е друго, та аз смятам да си пиша тук, въпреки, че съм и във фейсбук. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт