Спомени от бившата

  • 6 553
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 993
Някъде другаде в скрито разковничето и авторката много добре го знае. Но предпочита да си го изкара на костюма и аз мога да я разбера.
Дренка, мисля, че уцели в десятката.

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преследват те призраци, помисли защо.

# 47
  • Мнения: 57
Живеят в неговия апартамент. Това обяснява много неща. Мисля, че при повторни връзки на семейни начала и бракове не е много добра идея съжителството под покрив, делен с бивши.
Жената явно си се чувства като гостенка там, и всичко и напомня за жена му.
Не, жилището е ново. Просто той си е донесъл костюма тук.

# 48
  • Мнения: 15 960
Ами като те дразни, кажи му да го махне.

# 49
  • Мнения: 18 929
А детето дразни ли те? Все пак тя му е майка.

# 50
  • Мнения: 17 414
Пишеш спомени. Има ли други и, дали пък нещо цялостно в поведението му към теб не те дразни.
То като почна с костюма, хората нормално да ти кажат, че се халосваш.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 215
Аз също не бих се подразнила от дреха или предмет от бивша на МП. Все пак са имали някакво минало заедно. Но в началото имаше снимки на бившата в телефона и побеснявах. Един път казах, че не ми е приятно да ги гледам. Повече не ги видях.

# 52
  • Сан Франциско
  • Мнения: 1 698
Може наистина за спомен да го пази костюма, но с различен сантимент от този, който ти си представяш, а именно: “Костюме неден, всеки път кат’ те погледна и си спомням каква глупост свърших, докато бях нагизден с теб, ама няма да я повторя...”

Малко ми прилича на ужасната практика да се разрушават паметници и артифакти от периоди в историята, ‘щото режимът е отхвърлен, диктаторът е свален, и т.н.

Мисля, че няма нужда да се ядосваш за нещо толкова дребно, освен ако не го хванеш мъжа си да прегръща костюма и да се търкаля по леглото в необуздан екстаз.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 36 807
Мисля, че няма нужда да се ядосваш за нещо толкова дребно, освен ако не го хванеш мъжа си да прегръща костюма и да се търкаля по леглото в необуздан екстаз.

Ох, това последното ярко си го представих и си изплюх кафето от смях 😁 😁 😁

# 54
  • София
  • Мнения: 17 900

На мен навремето ми отидоха едни много скъпи снимки с повредения хард диск и цяла седмица ми беше подтиснато, сякаш идва края на света. Раците се гордеят с историята и миналото си като част от тях.
Доживях да се съглася с теб, от зодията ще да е.
Имам идентичен случай, много тъгувах, но намерих кадърни хора и успяха да ми възстановят част от снимките, а други бяха разцепени на две и си играх на фотошоп да ги свързвам. Гренах, че миналото ми си е при мен. Joy

Не мисля, че да се пазят вещи е причина за ревност, аз си пазя пръстена. Но не бива с поведението си да пренебрегваш човека и да го караш да се чувства несигурен в отношенията ви. Тогава и вещите започват да дразнят и мисля, че случаят на авторката е точно такъв. Костюмът е само повод, макар че на мен точно от сватбата ми идва малко прекалено. Сватбените костюми са си сватбени и това си личи, къде ли толкова ще го облече.

# 55
  • Мнения: 17 414
Аз мисля, че шегите тук са груби, защото за нея едва ли е майтап работа. Особено, в случай, че не е била омъжена и няма свои деца.

# 56
  • Мнения: 57
Аз мисля, че шегите тук са груби, защото за нея едва ли е майтап работа. Особено, в случай, че не е била омъжена и няма свои деца.
Абсолютно! На мен детето му не ми пречи по абсолютно никакъв начин. На 8 години е и още на първата ни среща аз се запознах с него. Дори когато говори с майка си по телефона нарича мен част от семейството си. Имаме си и трудни моменти разбира се, но като цяло обикнах малкия и го приемам много по-лесно от колкото тъпия костюм! Между другото днес си остави ризата в гардероба, а сакото и панталона прибра под дивана в хола.

# 57
  • Мнения: X
Един въпрос: работиш ли в момента?

# 58
  • София
  • Мнения: 580
Здравейте, с приятеля ми сме заедно от почти 2 години, живеем в неговия апартамент. Той е разведен и има дете, което живее с нас. Вчера разглеждах дрехите му в гардероба и видях, че това което е закачено до мойте рокли и панталони е костюма му от сватбата с бившата му жена. Стана ми супер неприятно и му казах да го изхвърли или да го прибере другаде, а той ми отговори, че било просто дреха, която ще си облича, ако има поводи... Ризата му ставала, а панталона и сакото не ама, ако отслабнел можел да ги носи... Вие как бихте реагирали на мое място?

Не би ме подразнило, но пък сестра му, ако му купува редовно дрехи вместо мен или пък майка му, ей много ще ми бърка в здравето 😁😁😁 А и сестра му или лилави или тъмнорозови пуловери му избираше, за да ме дразни. Така хубаво ги свивах на сушилнята, не си губех времето в ядосване 😁😁😁

# 59
  • Мнения: 1 925
Ами ето, добре е постъпил. Оставил си е ризата, сигурно му става и си я харесва и е прибрал останалата част. Не знам дали си очаквала да ги разкара напълно от апартамента, но е важно, че малко или много се е съобразил с теб. Не мисля, че вече има от какво да се притесняваш, още повече че детето те има за част от семейството.

Общи условия

Активация на акаунт