Спомени от бившата

  • 6 551
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 621
Бившият, рак, е изтрил всички наши снимки от ФБ.
Ама дали неговата го е поискала, или той самоинициативно, не знам.

# 31
  • Мнения: 18 929
Е и аз съм изтрила бившия от снимки из фейса, за какво ми е да е там.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 621
Аз не съм.
Но ме е яд много за едни снимки от една от малкото ни семейни почивки.
Здраве да е.

# 33
  • Мнения: X
Бившият, рак, е изтрил всички наши снимки от ФБ.
Ама дали неговата го е поискала, или той самоинициативно, не знам.

Имало е силен натиск над колегата рак, вярвай ми.
На мен навремето ми отидоха едни много скъпи снимки с повредения хард диск и цяла седмица ми беше подтиснато, сякаш идва края на света. Раците се гордеят с историята и миналото си като част от тях.

Бианка, къде си ги скрила? Дай идея за скривалище Smile

# 34
  • Варна
  • Мнения: 36 807
Признавам си, че и аз съм упражнявала натиск за разкарване на снимки. Ама там не беше бившо гадже, а настояща любовница, та ми е простено 😁 😁 😁

# 35
  • София
  • Мнения: 10 621
Даже много премерено си подходила😁😁

# 36
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 886
Като се замисля колко неща пазя от бивши и то в графата просто сантимент към някакъв период, няма вариант, в който бих изхвърлила, защото някой си вкарва негови филми.
Бившите са ми преди фб ерата, та за снимки не съм се замисляла, но не мисля, че бих изтрила.. Все пак те са част от някакъв период в живота ми и триенето не променя това.

# 37
  • Мнения: 18 384
Ами не зная, Брат, един ден ще имаш може би дъщеря, тя може да се разпореди с фейсбука... Smiley Иначе жестоко е да караш Рак да си трие снимките, съгласна съм, всичко трябва да се пази! Stuck Out Tongue

# 38
  • Мнения: 2 749
И като изтриеш снимките или изхвърлиш подаръците, изтриваш миналото? Или какво? Това, че някой е станал бивш не значи, че не е имало и хубави моменти. Защо да не се помнят? Не бих си изтрила нито 1 снимка от фейса, защото на нея има бивш. Нито пък ще хвърля някой подарък.

# 39
  • Мнения: 1 925
Снимки по- бих прежалила, но дрехи и подаръци с пръчка да ме бият, няма да ги махна Grinning В тях влагам по- големи чувства и то не специално към бившите, ами към самите неща, защото ми харесват, пък ако ще настоящия да ме зарязва.

# 40
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Здравейте, с приятеля ми сме заедно от почти 2 години, живеем в неговия апартамент. Той е разведен и има дете, което живее с нас. Вчера разглеждах дрехите му в гардероба и видях, че това което е закачено до мойте рокли и панталони е костюма му от сватбата с бившата му жена. Стана ми супер неприятно и му казах да го изхвърли или да го прибере другаде, а той ми отговори, че било просто дреха, която ще си облича, ако има поводи... Ризата му ставала, а панталона и сакото не ама, ако отслабнел можел да ги носи... Вие как бихте реагирали на мое място?
Тази ситуация ми звучи като "$hit test, done wrong". Мъжко мнение: май търсиш драма там, където НЯМА!!! Ами ако половината ми гардероб е подаръци от бивши, това всичко заминава в коша, така ли? Бельо, ризи, блузи...
На негово място при повторно подобно изпълнение щях да се замисля...

И като изтриеш снимките или изхвърлиш подаръците, изтриваш миналото? Или какво? Това, че някой е станал бивш не значи, че не е имало и хубави моменти. Защо да не се помнят? Не бих си изтрила нито 1 снимка от фейса, защото на нея има бивш. Нито пък ще хвърля някой подарък.
Шапка ти свалям !!! Hands Plus1

# 41
  • Мнения: 17 414
Живеят в неговия апартамент. Това обяснява много неща. Мисля, че при повторни връзки на семейни начала и бракове не е много добра идея съжителството под покрив, делен с бивши.
Жената явно си се чувства като гостенка там, и всичко и напомня за жена му.

# 42
  • На върха на вълната
  • Мнения: 196
От заглавието помислих, че си намерила някакво скришно място, на което има снимки и разни споменчета. И така да е - какво от това?? Тя е жената, раждала детето му. Живеели са под един покрив и продължават да контактуват заради детето. Все пак този костюм не е купен от нея, вероятно той си го е купил и ако е събирал за този костюм или си е дал последните пари - как очакваш да го изхвърли? Ами ти утре ще му кажеш, че когато спи до детето, мисли за нея. Така единствено разваляш връзката помежду ви. Щом е с теб, а не си е прибрал бившата, значи те обича. Споко.

# 43
  • София
  • Мнения: 10 621
Възможно ли е да си му вдигнала мерника и да е започнало всичко да те дразни?

# 44
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Я, щеше ли да си прави труда да пише тема специално за това? Ако му беше вдигнала мерника, щеше да го разкара с нещо далеч по-тъпо и дребно.

Общи условия

Активация на акаунт