Спомени от бившата

  • 6 543
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Остро си подходила и те е порязал, разбирам и двама ви.
Мм също има първи брак заедно сме от пет години, костюмът е демоде вече. Свалих го заедно с други в мазата, когато гардеробите отесняха. Без да питам и без да става въпрос какъв е точно костюма, мен ми трябва гардероба.

# 16
  • Мнения: 215
Останах с впечатлението, че човекът носи костюм само, когато има повод. Може би се надява да отслабне и не му се харчат пари за нов. Не виждам проблем и не мисля, че това има нещо общо с бившата.

# 17
  • Мнения: 32 050
Явно не е сантиментален като теб. Добре ти е отговорил.

# 18
  • UK
  • Мнения: 4 311
Най-вероятно му е и единственият и затова не иска да го махне, не че му е някакъв скъп спомен.

# 19
  • Мнения: 580
Той е преживял бившата, ама ти май не си? Това е костюм. Струва не малко пари, а и повечето хора не носят такъв. Може да не е сантиментален, може много да се е харесал с него и да се надява пак да го носи. Щом е до твоите рокли, значи му е единствения. Мъжете не отдават такова значение на дрехите, като жените. Като ви се появи повод, и да му трябва костюм, или ще отслабнеш, или ще купи нов. Вярвам, че ще е второто. Ще имаш извинение да хвърлиш стария. А за сега- събери дрехи, които не носите често, във вакуумини торби и ги прибера, щом толкова ти боде очите.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 599
Не се заяждай за дребнавости.
Може да подходиш с това, че заема място, което може да ползвате.
Но не излизай с "Спомен ти е от бившата и затова го пазиш". Това е ужасно.

# 21
  • Мнения: 1 925
Май ти е много скучно. При наличието на дете от нея, да се впрегнеш за един костюм Rolling Eyes А ти нямаш ли дрехи или вещи, които ти ги е купувал някой бивш или си ги изхвърлила след раздялата..

# 22
  • Мнения: 2 224
Оооох, помислих, че кой знае какви спомени държи и гушка от бившата. Това с костюма е наистина голяма глупост. Проявяваш абсолютно неоправдана ревност. Това е само една дреха, негова при това. Да не би да държи булчинската й рокля или жартиер.

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 13:27 от Anastasiya_S

# 23
  • Мнения: 7 421
Ако това ти е единственият проблем, живеейки в апартамента му и отглеждайки детето му, значи всичко е ОК.

# 24
  • Мнения: 4 420
Разделете си гардероба на две и всеки да си се грижи за неговата част. Аз идея нямам какво трупа ММ в неговата част. Със сигурност има дрехи от преди 15 години, които пази за работни, ако му стават въобще. Негова работа, на мен не ми пречат, щом не влизат в моята половина.

# 25
  • Мнения: 241
Авторке, да знаеш, има и други с твойта лудост, не си сама.
ММ има няколко дрехи, за които се е изтървал, че са му подарък от бившата му жена, и няколко, които сега му е подарявала (имат детенце, та няма как да се прекъсне връзката, а тя много настойчиво му подарява някакви неща за всеки рд и Коледа).
Таа, даже не съм го питала. Директно са събрани и прибрани в един чувал в дъното на гардероба. Ако си тръгва някой ден от нашия дом, може да си ги вземе. Дотогава - има си чудесни дрехи, няма да остане гол, грижа се за това. Grinning
Може да е дребнаво, налудничаво, каквото искате. Ама е дразнещо.
И да, аз не нося нещата, подарени ми от бившия ми мъж или семейството му, освен от тези от тях, с които си останахме в прекрасни отношения и след развода. Ползвам някои джаджи, които ми е купувал, защото са ми полезни и ГИ ползвам реално, не са прибрани да ми седят за спомен. Символно носих пръстена си една година след това, махнах го в деня, в който стана 1 година от датата, на която трябваше да сключим официално брак (там е друг сериал Grinning).

# 26
  • Мнения: 788
Аз си нося някои бижута от бившия, ММ знае. Не съм сантиментална към това от кого са ми, просто харесвам самите бижута.

# 27
  • Мнения: 18 333
Баща ми пазел няколко черно-бели снимки с предишни гаджета. Майка ми се отнасяла без драми към това, но на около 5 години аз, дъщерята, съм се възмутила какви са тези снимки не с мама и съм ги конфискувала от албума. Такива ми ти работи... Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: X
Баща ми пазел няколко черно-бели снимки с предишни гаджета. Майка ми се отнасяла без драми към това, но на около 5 години аз, дъщерята, съм се възмутила какви са тези снимки не с мама и съм ги конфискувала от албума. Такива ми ти работи... Rolling Eyes

Лори, а ако снимките са във фейсбук?
Например аз имам снимки с много приятелки и 3-4 бивши гаджета, съответно от екзточни екскурзии, разни специални поводи или просто кежуъл срещи, ама като рак знаеш, че нося сантимент към това.
По етикет трябва ли да ги изтрия или скрия, ако се оженя?

# 29
  • Мнения: 18 737
Моите снимки на бивши гаджета са добре скрити. Имам и много снимки на бивши гаджета на приятелки, като се омъжиха да не ги изхвърлят ми ги дадойха на мен Simple Smile Не знам какво да ги правя, че ако ги намери някой.... хахаха

Общи условия

Активация на акаунт