Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 4

  • 35 768
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Момичета за сега само  ви чета и лекичко ви завиждам. Аз след три раждания не ми остана нищо от пред. Живея в Германия, тук също правят Мамопластика, но цените са мнооого високи. Знам, че има сайтове където пишат каква е цената за тази услуга, но можете ли и ако имате желание всяка да напише колко и е струвало всичко от предварителните изследвания до напускане на болницата и при кого е била операцията.Благодаря Ви.

# 61
  • София
  • Мнения: 141
Петя да днес пак говорихме.Надяват се със хигиенни превръзки да накарат раните да зарастнат и недай си боже ако не се получи сме щели да действаме с други варианти.Нямам вече темпертаура ,но сега като се замисля може 8 дена да съм вдигала заради зърното.въпреки че тогава не сълзеше толкова.Ел 83 ще попитам за Силбен Нано дали има как да се мажа с него.Иначе аз вече виждам разлика във зърната ,сълзящото се е смачкало като стафида а другото е добре,даже е по малко.Ако останат така незнам какво ще правя.

# 62
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ники 28, ти не комуникираш ли с твоя доктор, правил операцията?
Всички тези въпроси и притеснения би трябвало да отнесеш към него, на  мен лично проблемът ми звучи сериозен...
Аз не бих се стърпяла, питай го за всичко  което имаш като въпроси...

# 63
  • София
  • Мнения: 141
Калея разбира се,че всеки ден говорим и ме преглежда и всеки ден получавам отговор че всичко ще се оправи и че всичко е наред.Ще видим,дали ще е така.Каза,че няма как заради раните и белезите зърното да се деформира.Бях и при познат коремен хирург който също каза,че проблема не е сериозен.Разбира се аз се притеснявам затова пиша тук за съвет или сходен проблем

# 64
  • Мнения: 3 023
То самото зърно няма как, но ареолата и белезите покрай нея са кофти. Трябва да зарастват еднакво и да не остават на места по дълбоки ранички, иначе после може да има разлика.
Изчакай все пак, при мен на втория месец се затвориха. За всичко има решение стига доктора да е отговорен.

# 65
  • София
  • Мнения: 21
Здравейте, накой знаели доц.Тепавичарова до кога ще е извън България

# 66
  • София
  • Мнения: 1 487
Доколкото знам, до към октомври, защото й бях звъняла и каза да се чуем пак ноември.

# 67
  • Мнения: 11
Момичета за сега само  ви чета и лекичко ви завиждам. Аз след три раждания не ми остана нищо от пред. Живея в Германия, тук също правят Мамопластика, но цените са мнооого високи. Знам, че има сайтове където пишат каква е цената за тази услуга, но можете ли и ако имате желание всяка да напише колко и е струвало всичко от предварителните изследвания до напускане на болницата и при кого е била операцията.Благодаря Ви.

Моята сестра също живее в Германия и се оперира преди няколко месеца.Изобщо не и излезе скъпо-2400€.Тя живее в Хамбург ,а я оперираха в Берлин Simple Smile

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 959
Ники28, аз също не смятам, че е много обезпокоително това.  Що м те вижда всеки ден доктора и нямаш изменения и Т на самата гърда, ще се оправи.
Имам неприятен опит със зарастване на рани и знам, че не винаги нещата се получават толкова бързо, както ни се иска.
Спреят, който El_83 спомена, е много добър точно за такива сълзящи рани.

# 69
  • София
  • Мнения: 141
Благодаря момичета ,нямам търпение вече истински да се зарадвам на гърдите си.Явно при мен всичко ще е по бавно.

# 70
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте,
С интерес следя темата ви и сериозно обмислям да стана и аз с едни гърди напред.
След второто раждане и кърмене гледката е тъжна, винаги съм била с малък бюст, но сега вече са и като празни... Единственото, което ме притеснява, е че, на снимките, качени тук, всички сте слаби с плоски коремчета, а аз съм с леко коремче и бедра, да не ми седят като на свинче - звънче Joy.
Въпросът ми е, има ли в темата някой, който не е с перфектна фигура и импланти?
Като форма и големина харесвам такива като на Вениг79, иначе на всички ви са хубави новите придобивки!

# 71
  • Мнения: 1 715
happysmile,  изобщо да не те спира това!  Обичай се каквато си. Аз не смятам например, че съм слаба и съм далеч от стереотипите за перфектна фигура. Не смятам, че трябва да се притесняваш сложи възможно по-големи кубици, за да стои съразмерно Flowers Hibiscus давай смело!

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 18:41 от bonibon_

# 72
  • Мнения: 67
Аз също смятам,че един по-едър бюст ще даде симетрия на тялото.

# 73
  • Мнения: 3 023
Аз винаги съм имала коремче. Като ги сложих бях 58кг. После качих до 62 и те качиха до чашка Д 😁 после свалих до 52кг и те свалиха на чашка С 😁  общо взето, не пречи коремчето и някое излишно кило. Аз бях твърдо убедена, че кг няма общо с гърдите, защото като имам 400 те си стоят в крайна сметка. Е, убедих се, че има 😂 на 52кг не са фрапиращи

# 74
  • Мнения: 656
Това е защото си склонна с качването на тегло и там горе да качваш Simple Smile Аз с или без 20 кг, или по време на бременности горе не качих почти нищо, всичко беше у коремо Sad
Но със сигурност по-добре пълнички с цици, отколкото без 🤪

Общи условия

Активация на акаунт