Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 4

  • 35 854
  • 759
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Здравейте, до момичетата с вече нови гърди Simple Smile след колко време след опррацията се почуствахте по добре..да си вършите нормалните ежедневни неща ?

# 76
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Мисля, че на ден 3  си ок да си вършиш всичко. Преди това, не че не може, но има един  страх да не се сучи "нещо" и по - добре, за да се пазиш и да си починеш Simple Smile
Аз лично се пазих по - дълго време. Не съм чистила, вкъщи идва фирма,  която почиства периодично...по - леките задачки също възлагах на съпруга и дъщеря ми,  но това от глезотия малко ..Simple Smile
Започнах със шофиране да ден: 7...
На ден 15 - удърно - 2 полета около 15 часови с мъкнене на куфари Grinning


# 77
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 435
При мен доста повече от 3 дни.

# 78
  • Мнения: 1 718
При мен също повече от три дни. За мен това е стресираща организма операция и е нужно време за зарастване и съвземане.

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 23:21 от bonibon_

# 79
  • Варна
  • Мнения: 290
Аз бях само 6дни в болницата Simple Smile после свалиха дренажите на 7я ден, така че може би е индивидуално, но към 10-15 ден ще си ОК при всички случаи, за нормални ежедневни дейности без презорване и пренатягане. Разбира се ако възстановителния период си върви по план.

# 80
  • Мнения: 656
Кога можехте да правите цялостни натоварвания като клекове без тежест, махове крака, машините за крака? Все пак натоварва не само крака, но и човек се напъва. А за упражнения горна част не ми се мисли, много ми е тъжно 🙅🏻♀

# 81
  • Мнения: 136
Момичета за сега само  ви чета и лекичко ви завиждам. Аз след три раждания не ми остана нищо от пред. Живея в Германия, тук също правят Мамопластика, но цените са мнооого високи. Знам, че има сайтове където пишат каква е цената за тази услуга, но можете ли и ако имате желание всяка да напише колко и е струвало всичко от предварителните изследвания до напускане на болницата и при кого е била операцията.Благодаря Ви.

Моята сестра също живее в Германия и се оперира преди няколко месеца.Изобщо не и излезе скъпо-2400€.Тя живее в Хамбург ,а я оперираха в Берлин Simple Smile

Ако е доволна, дали можеш да пуснеш контакт на клиниката?

# 82
  • София
  • Мнения: 46
Здравейте, до момичетата с вече нови гърди Simple Smile след колко време след опррацията се почуствахте по добре..да си вършите нормалните ежедневни неща ?
Явно наистина при всеки е различно. Аз на 6ти ден си бях на работа (НО работя в офис и нямам почти никакво движение) и все пак по- тежки неща ми бяха трудни за двигане и дърпане, като врата примерно. За шофиране около 10ти ден, защото ми бяха трудни скоростите. Днес съм 20ти ден и нямам никакви затруднения.

И аз да питам по- старшите... Сега мажа още с крема невен, на лявата ми паднаха коричките, но на дясната още не са. Да започвам ли да мажа с Кело кот тази без корички или да изчакам и другата?
Ии кога започнахте да спите настрани, защото вече на няколко пъти се усещам как се обръщам и се стряскам Grinning

# 83
  • Мнения: X
Здравейте, до момичетата с вече нови гърди Simple Smile след колко време след опррацията се почуствахте по добре..да си вършите нормалните ежедневни неща ?
Явно наистина при всеки е различно. Аз на 6ти ден си бях на работа (НО работя в офис и нямам почти никакво движение) и все пак по- тежки неща ми бяха трудни за двигане и дърпане, като врата примерно. За шофиране около 10ти ден, защото ми бяха трудни скоростите. Днес съм 20ти ден и нямам никакви затруднения.

И аз да питам по- старшите... Сега мажа още с крема невен, на лявата ми паднаха коричките, но на дясната още не са. Да започвам ли да мажа с Кело кот тази без корички или да изчакам и другата?
Ии кога започнахте да спите настрани, защото вече на няколко пъти се усещам как се обръщам и се стряскам Grinning
А за вдигане на бебе след месец най рано нали? Дали ще е достатъчен месец ?

# 84
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Моника, рано е за Клеото. Нека хубаво паднат изцяло коричките и тогава. Мажи си невена:)

С маркетинг или не, д - р Молов е ТОП❤

# 85
  • Мнения: 257
Моника, рано е за Клеото. Нека хубаво паднат изцяло коричките и тогава. Мажи си невена:)

С маркетинг или не, д - р Молов е ТОП❤


Не искам да обиждам или нещо подобно,но твоите гърди ,на Катя Хаджиева и Алина правени от Молов не ми харесват!
Безбожно искрена съм и не искам да премълчавам нищо,може да звучи като хейт,ако искате и ме докладвайте,но имате 3,4 пръста разстояние между гърдите,а казвате 1,2 пръста като сте със сутиен или бански,отделно кубиците не са ви преценени,защото 1,2 от всичките сте раждали жени и кожата ви е разтеглива.
Специално ,Калея ти си изтри снимките защото не ти ги харесаха,1,2 жени те попитаха дали имаш обиране на кожата,защото стоят асиметрично...
След 1 година ще се прецени кой как е,но не бива да се хвали хирург преди да мине 1 година след интервенцията.
Харесаха ми гърдите правени от доц.Романски и млекоцистерните на Ел правени от д-р Стоянов Grinning

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 15:21 от sunny__girl

# 86
  • Мнения: 11
Момичета за сега само  ви чета и лекичко ви завиждам. Аз след три раждания не ми остана нищо от пред. Живея в Германия, тук също правят Мамопластика, но цените са мнооого високи. Знам, че има сайтове където пишат каква е цената за тази услуга, но можете ли и ако имате желание всяка да напише колко и е струвало всичко от предварителните изследвания до напускане на болницата и при кого е била операцията.Благодаря Ви.

Моята сестра също живее в Германия и се оперира преди няколко месеца.Изобщо не и излезе скъпо-2400€.Тя живее в Хамбург ,а я оперираха в Берлин Simple Smile

Ако е доволна, дали можеш да пуснеш контакт на клиниката?
https://www.m1-beauty.de/fachzentren-hamburg/?gclid=CjwKCAjwqZPr … tPWhoCX3QQAvD_BwE Доволна е,мога ви изпратя снимка на лично.

# 87
  • Мнения: 1 725
Колко кубика е сложила? Снимите им в инста са супер и големи хаха.

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 13:07 от Петя Танева 604618

# 88
  • Мнения: 136
Момичета за сега само  ви чета и лекичко ви завиждам. Аз след три раждания не ми остана нищо от пред. Живея в Германия, тук също правят Мамопластика, но цените са мнооого високи. Знам, че има сайтове където пишат каква е цената за тази услуга, но можете ли и ако имате желание всяка да напише колко и е струвало всичко от предварителните изследвания до напускане на болницата и при кого е била операцията.Благодаря Ви.

Моята сестра също живее в Германия и се оперира преди няколко месеца.Изобщо не и излезе скъпо-2400€.Тя живее в Хамбург ,а я оперираха в Берлин Simple Smile

Ако е доволна, дали можеш да пуснеш контакт на клиниката?
https://www.m1-beauty.de/fachzentren-hamburg/?gclid=CjwKCAjwqZPr … tPWhoCX3QQAvD_BwE Доволна е,мога ви изпратя снимка на лично.
Ако можеш пусни ми някоя на лично ( ако е съгласна притежателката им, разбира се). Нямам много отзиви от Германия- само на една девойка съм виждала, правени в Дюселдорф... Ама ми се иска и тук да мина няколко консултации.

# 89
  • Мнения: 3 027
Съни, 1/1  с моето мнение 😂
Затова писах, че снимките по бельо и бански  са илюзия. Аз и преди си ги докарвах добре с пълно Б, защото тогава увисването не личи. На голо лъсва цялата истина. И все пак, всеки има различен вкус, важното е да се харесва. Не е нужно, обаче ТОП, НАЙ и т.н

Общи условия

Активация на акаунт