"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 494
  • 772
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 609
Здравейте, момичета, последният ми МЦ беше на 11.09, от тогава правим опити, очакваната дата за МЦ беше вчера. Рано ли е за тест и дали такъв, отчитащ 25 UI hcg би отчел? 🤔

# 676
  • Мнения: 88
Здравейте момичета. Последната ми лелка дойде на 25.09 и си отиде на 29.09. Средно МЦ ми е 32дни. Днес правих тест за овулация, който според мен е все още отрицателен. Как мислите вие ? Blush

# 677
  • Мнения: 5 468
Скрит текст:

Приятелката ми не и е дошло вече 4-5 дена, не знам как се брои на 4 ти трябваше да и дойде. Направихме около 10 теста 6-7 са с бледи черти втори какво да очакваме? Сега записваме час за гинеколог , но преди него искам да чуя мнения... Благодаря ! Clear blue , boots са марките , в Англия кои марки са добри аз не разбирам много от тестове.

Този е положителен. Втора бледа черта означава положителен тест, т.е. бременна е. На лекар се ходи след 10-15 дни закъснение. Днес има 4 дни закъснение.

Здравейте, момичета, последният ми МЦ беше на 11.09, от тогава правим опити, очакваната дата за МЦ беше вчера. Рано ли е за тест и дали такъв, отчитащ 25 UI hcg би отчел? 🤔

Днес ти е първи ден закъснение, така че всеки тест би отчел.

# 678
  • Мнения: 17

Приятелката ми не и е дошло вече 4-5 дена, не знам как се брои на 4 ти трябваше да и дойде. Направихме около 10 теста 6-7 са с бледи черти втори какво да очакваме? Сега записваме час за гинеколог , но преди него искам да чуя мнения... Благодаря ! Clear blue , boots са марките , в Англия кои марки са добри аз не разбирам много от тестове.

Здравей, тези дето сте ползвали са хубави, аз също съм в англия и ползвах и тези от. Boots, sainsbyri също.. Еднакви са Simple Smile

# 679
  • Мнения: 31

Приятелката ми не и е дошло вече 4-5 дена, не знам как се брои на 4 ти трябваше да и дойде. Направихме около 10 теста 6-7 са с бледи черти втори какво да очакваме? Сега записваме час за гинеколог , но преди него искам да чуя мнения... Благодаря ! Clear blue , boots са марките , в Англия кои марки са добри аз не разбирам много от тестове.

Здравей, тези дето сте ползвали са хубави, аз също съм в англия и ползвах и тези от. Boots, sainsbyri също.. Еднакви са Simple Smile
Благодаря , а защо чертичката е толкова бледа..
Запазихме час за гинеколог сега ще видим, какво се крие . Нито я боли корем , нито нищо само и се спи много. Но да видим ..

# 680
  • София
  • Мнения: 10 642
А защо трябва да я боли корем (или нещо друго). Бременността не е болест.

# 681
  • Мнения: 3
Здравейте! Нова съм тук и искам да ви попитам нещо защото съм много объркана.. С приятеля ми искаме да имаме дете но мисля че не се получава нещо не е както трябва и се притеснявам! Правих от тестовете на престо защото чух че са ранни.. Преди седмица направих тест който веднага ми показа втора доста бледа черта ..Но не бързах да се радвам след два дни направих друг но имаше само 1 черта..Днес вече ми закъснява с няколко дни пак направих но пак е една.. възможно ли е да съм бременна а теста да не го показва или престо да не са верни..Или просто си ми закъснява.. нещо не е наред.. Благодаря ви предварително и се надявам да ми отговорите😔

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
"Престо" често дават фалшиви черти. Щом при няколко дни закъснение другите тестове са отрицателни, най-вероятно не си бременна.

# 683
  • Мнения: 158
Здравейте, от април месец правим опити за бебче, обаче все не става.
Вчера на 08. 10 трябваше да ми дойде, но нищо, нямам никакви симптоми освен леки болки в гърдите.
Тази сутрин ми ср виеше свят, а на обяд едно като тежко ми беше на стомаха, все едно ми се повдигаше..
Днес направих тест, от тези лентичките, отрицателен беше, овулацията ми беше на 22ри.
Посъветвайте ме моля ви, да изчакам ли още малко и да взема още един тест или да не се надявам...

# 684
  • Мнения: 4 518
Здравейте момичета. Последната ми лелка дойде на 25.09 и си отиде на 29.09. Средно МЦ ми е 32дни. Днес правих тест за овулация, който според мен е все още отрицателен. Как мислите вие ? Blush
Аз май толкова положителен тест за овулация не съм виждала. Тестовата е видимо по-тъмна от контролната.

# 685
  • Мнения: 5 468
Здравейте, от април месец правим опити за бебче, обаче все не става.
Вчера на 08. 10 трябваше да ми дойде, но нищо, нямам никакви симптоми освен леки болки в гърдите.
Тази сутрин ми ср виеше свят, а на обяд едно като тежко ми беше на стомаха, все едно ми се повдигаше..
Днес направих тест, от тези лентичките, отрицателен беше, овулацията ми беше на 22ри.
Посъветвайте ме моля ви, да изчакам ли още малко и да взема още един тест или да не се надявам...

Малко вероятно е да си бременна при закъснение и отрицателен тест. Това, ако закъснението е изчислено правилно.

# 686
  • Мнения: 7
Здравейте момичета, възможна ли е бременност при базална температура 36.6?

# 687
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, искам да споделя с вас моите симптоми които ме съмняват че съм бременна и така започвам на 19.09.2019г. ми почна цикъла но за разлика от преди беше без болки и много малко от нормалното попринцип си имам много болезнен и обилен менструален цикъл и е нередовен но този път беше много по различно почна с тъмен цвят 2 дена а на третия имах бледо кафяво зацапване и спря почнах да се чувствам много уморена спи ми се постоянно мога да спа и права имам гадене и повръщане, болки в яйчниците, кръста тазовете и ниско долу в корема стомахът ми беше надут и болеше много често уринирам и страшно главоболие на 04.10.2019 ме зацапа с бледо воднисто розово течение само за 1 ден и спря почна жълто кафеникаво течение много леко и спря сега нямам никакво зацапване но симптомите си продължават зърната ми станаха тъмни и пукнати но болки в гърдите нямам станаха само по-тежки цял ден ми се гади и повръщам вече и Фантата ми мирише гадно и има вкус на нафта всичко ми мирише на газ, бензин такиви неща във вечерта най-много имам болки в главата чак ми се гади и ми става лошо от главоболието днес ми текна малко кръв от носа и така. Направих си тестове отрицателни но тъй като не си знам датата незнам кога трябва да ми идва ще чакам до 19-20 след това ще направя още един тест и ще ходя на лекар ако не ми идва според вас какво да направя дали съм бременна искам вашите съвети мисля че вие мамите си имате повече знание защото на мен ще ми е за първи път дай Боже да съм бременна но ако не здраве да е още съм млада. Чакам с нетърпение вашите коментари и на тези които чакат бебе пожелавам лека бременност и успешно раждане! Blush

# 688
  • София
  • Мнения: 10 642
Няма как да имаш симптоми на бременност при отрицателен тест!

# 689
  • Мнения: 5 468
Не разбрах какво точно питаш. Казваш, че си имала необичайна менструация, което те е усъмнило, че си бременна. А сега казваш, че е рано да ти идва + един куп симптоми. Тоест хем мислиш, че си бременна от миналия МЦ, хем мислиш, че  сега си забременяла или какво?

Забременяване се случва по време на овулацията, която е около 15 дни преди следващата менструация. Щом като ти е дошло, значи не си бременна. Отрицателните тестове го потвърждават. А воднистото течение, което си имала, е нормално за периода преди овулация. Вероятно тя е била преди няколко дни и е добре да сте правили опити тогава. На този етап няма как да имаш симптоми, всичко е внушение. Изчакай закъснение и тогава направи тест.

Общи условия

Активация на акаунт