"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 408
  • 772
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 83
Здравейте, ще се побъркам от мислене .. Да или Не .. Имам тест с многоои бледа черта .. Може и само аз да я виждам .. Според вас положителен ли е?


Ох, не виждам втора черта .. направи си пак утре.
А, този кога го направи? Сутринта или сега?

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
В деня на очакваната М.

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте, ще се побъркам от мислене .. Да или Не .. Имам тест с многоои бледа черта .. Може и само аз да я виждам .. Според вас положителен ли е?


Ох, не виждам втора черта .. направи си пак утре.
А, този кога го направи? Сутринта или сега?

АЗ виждам чертичка Simple Smile

# 528
  • Мнения: 14
Днес, но не с първа сутрешна урина..

# 529
  • Мнения: 83
Днес, но не с първа сутрешна урина..

Направи утре сутринта с първата урина, според мен е по-сигурно Simple Smile

# 530
  • Мнения: 14
Днес, но не с първа сутрешна урина..

Направи утре сутринта с първата урина, според мен е по-сигурно Simple Smile
. Да, ще повторя утре Simple Smile

# 531
  • Мнения: 83
Днес, но не с първа сутрешна урина..

Направи утре сутринта с първата урина, според мен е по-сигурно Simple Smile
. Да, ще повторя утре Simple Smile


Чакаме резултат 😊😊😊

# 532
  • Мнения: 56
Здравейте, ще се побъркам от мислене .. Да или Не .. Имам тест с многоои бледа черта .. Може и само аз да я виждам .. Според вас положителен ли е?
вижда се доста слабо..кой ден закъснение е и кога го направи

# 533
  • Мнения: 14
Здравейте, ще се побъркам от мислене .. Да или Не .. Имам тест с многоои бледа черта .. Може и само аз да я виждам .. Според вас положителен ли е?
вижда се доста слабо..кой ден закъснение е и кога го направи
В случая минусът е че незная... Не съм засичала... не е планирано ! Очаквах да ми дойде тези дни

# 534
  • Мнения: 28
Така,дойде и моят ред да попитам нещо.По календар трябваше да ми дойде до ден-два.Днес в 15ч получих съвсем леко зацапване,може би 2 капки.От тогава до сега (3 часа са минали) няма и следа.Тази сутрин БТ беше 36.95.. Сега реших ей така просто да я измеря и е 37.5 (ректално).Знам,че през деня се покачва.Та как мислите,да изчакам ли да видя дали ще зацапа или да ходя за тест?Дали е рано?

# 535
  • София
  • Мнения: 11 489
С това зацапване бих изчакала за тест. Може просто да ти идва.

# 536
  • Мнения: 60
Момичета, включвам се отново с въпрос. Този месец ни е втори опит. След около седмица ми е датата на МЦ, като моя е малко разбъркан и не е на 28, а по-скоро на около 31-35 дни. Докато не реши да се появи не смея да изчислявам, защото понякога подранява, а понякога закъснява малко, но според апликацията, която ползвам ще е около 5 Окт.
Въпроса ми е следния, в повечето случаи правим опити като си легнем и след това гледам да си лежа и да не ставам до сутринта.
На сутринта си ми намирисва леко неприятно като се изпишкам, предполагам от спермата и аз не знам. След това се къпя сутрин винаги, обаче не знам защо днес специално ми направи голямо впечатление силна и неприятна вагинална миризма дори след душ ей така като си седя или клекна нещо и се питах дали и при други момичета се получава така, и на какво може да се дължи. Ще се радвам да ми споделите и благодаря!

# 537
  • Мнения: 29
Привет, с моя приятел не се пазим. Последния ми МЦ беше на 21.08 , по принцип ми идва на 28-29 дни. С днешна дата го считам за 6 , 7 дни закъснение, като преди 3 дни направих тест и беше отрицателен. По принцип възможно ли е, ако съм бременна теста да не го отчита? Какво ще ме посъветвате?


имам същия проблем и  получих отговор ... попринцип на мен ми идва всеки месец около 18-20 дата но този месе ми закъсня и все още го няма... моя АГ ми каза че съм получила късна овулация в следствие на коетослед 5 дни закъснение леко прокървях т.е. зацапах... дадоха ми дуфастон и до 5-ти следващия месец не ми дойдедасе надявам за 2 чертички аако лошата лелка ме навести следващия рунд е на път успех на всички

# 538
  • Мнения: 4 518
Момичета, включвам се отново с въпрос. Този месец ни е втори опит. След около седмица ми е датата на МЦ, като моя е малко разбъркан и не е на 28, а по-скоро на около 31-35 дни. Докато не реши да се появи не смея да изчислявам, защото понякога подранява, а понякога закъснява малко, но според апликацията, която ползвам ще е около 5 Окт.
Въпроса ми е следния, в повечето случаи правим опити като си легнем и след това гледам да си лежа и да не ставам до сутринта.
На сутринта си ми намирисва леко неприятно като се изпишкам, предполагам от спермата и аз не знам. След това се къпя сутрин винаги, обаче не знам защо днес специално ми направи голямо впечатление силна и неприятна вагинална миризма дори след душ ей така като си седя или клекна нещо и се питах дали и при други момичета се получава така, и на какво може да се дължи. Ще се радвам да ми споделите и благодаря!
Не е хигиенично да не се измиеш/изкъпеш след това, освен това не повишава шансовете за бременност.
Отиди на лекар за микробиология.

# 539
  • Мнения: 56
Момичета, включвам се отново с въпрос. Този месец ни е втори опит. След около седмица ми е датата на МЦ, като моя е малко разбъркан и не е на 28, а по-скоро на около 31-35 дни. Докато не реши да се появи не смея да изчислявам, защото понякога подранява, а понякога закъснява малко, но според апликацията, която ползвам ще е около 5 Окт.
Въпроса ми е следния, в повечето случаи правим опити като си легнем и след това гледам да си лежа и да не ставам до сутринта.
На сутринта си ми намирисва леко неприятно като се изпишкам, предполагам от спермата и аз не знам. След това се къпя сутрин винаги, обаче не знам защо днес специално ми направи голямо впечатление силна и неприятна вагинална миризма дори след душ ей така като си седя или клекна нещо и се питах дали и при други момичета се получава така, и на какво може да се дължи. Ще се радвам да ми споделите и благодаря!
това че седиш така до сутринта не е фактор че ще хванеш..следи си овулацията и засичай и правете повече опити..успех

Общи условия

Активация на акаунт