Instant Pot - тема 2 - мнения, рецепти и съвети

  • 80 920
  • 879
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 965
На инстант пот е стоманена не керамична .Не задължавам никои с моето мнение ,но аз не бих го купила както споделих по-отгоре
ИП имат и керамична купа. И се пише никоЙ....

# 151
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
На инстант пот е стоманена не керамична .Не задължавам никои с моето мнение ,но аз не бих го купила както споделих по-отгоре
ИП имат и керамична купа. И се пише никоЙ....

Не я знам тази керамична купа .Имах предвид мночествено число и затова написах никои .Благодаря все пак за корекцията Blush

# 152
  • Мнения: 28 435
На инстант пот е стоманена не керамична .Не задължавам никои с моето мнение ,но аз не бих го купила както споделих по-отгоре
ИП имат и керамична купа. И се пише никоЙ....
М дааа имат и то доста добро качество, купила съм си я допълнително да пържа в нея! Wink

# 153
  • Мнения: 1 398
Instant Pot Ceramic Non Stick Inner Pot for 6 litre Electric Pressure Cookers https://www.amazon.co.uk/dp/B00ICL8M1I/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_teU1DbM92FWYA
Тази ли е купата с керамично покритие, която казвате, че е с добро качество?

# 154
  • Мнения: 28 435
Ами моята е тази, не изглежда като от снимката, вероятно това е новият вариант, моята е от преди 3 години!


# 155
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Ами моята е тази, не изглежда като от снимката, вероятно това е новият вариант, моята е от преди 3 години!




Аз наскоро получих същата за 3-литров ИП. Учуди ме цвета, но изглежда добре. Вече я пробвах. 😊

# 156
  • Асеновград
  • Мнения: 513
На инстант пот е стоманена не керамична .Не задължавам никои с моето мнение ,но аз не бих го купила както споделих по-отгоре
ИП имат и керамична купа. И се пише никоЙ....

Не я знам тази керамична купа .Имах предвид мночествено число и затова написах никои .Благодаря все пак за корекцията Blush
Скрит текст:
Как не ви го видяха и това .

# 157
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
И моята керамична е такава, но както писах няколко пъти - стоманената също е супер, за пържене също става.

# 158
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
На инстант пот е стоманена не керамична .Не задължавам никои с моето мнение ,но аз не бих го купила както споделих по-отгоре
ИП имат и керамична купа. И се пише никоЙ....

Не я знам тази керамична купа .Имах предвид мночествено число и затова написах никои .Благодаря все пак за корекцията Blush
Скрит текст:
Как не ви го видяха и това .

Хаха нали ?от бързане  така се получава ...
Благодаря ви ,вече ще знам,че има и керамична .Аз си купих още една стоманена допълнителна купа ,но незнам дали е в наличност в амазон

# 159
  • Мнения: 2 641
Ще поръчам днес Инстант пот 8 л и искам да поръчам и запичащия капак на Оллас. Обаче пише че е за 6 л пот. Та въпроса ми е дали диаметъра им е еднакъв  на 6 л и 8 л и разликата в размерата идва от височината на съда. Тоест дали ще стане този капак за 8 л пот?

# 160
  • Мнения: 16 871
Нивеа, от къде ще поръчаш ИП?
Искам и аз 8л.

# 161
  • here and now
  • Мнения: 4 207
Nivea Simple Smile , тук са сравнени двата пота, и диаметъра на купата на големия е по-голям.
https://www.dadcooksdinner.com/first-look-at-the-8-quart-instant-pot-ip-duo80/
8 quart inner pot: 7.25 inches high x 10.3125 diameter
6 quart inner pot: 6.25 inches high x 9.5 diameter
(Size includes lip)
Капака има някакъв пръстен, но нямам идея какви диаметри покрива. Когато дойде евентуално, мога да кажа.
Гледам Амазон са пуснали уред под налягане с тяхна марка. Цената изглежда доста добра.
Ето го
На пръв поглед се припокрива с ИП, малко по-висок е.

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 23:27 от *Алис*

# 162
  • Мнения: 2 641
Алис и Верчето, благодаря ви .

От Амазон го дебна сега по сделките.

# 163
  • Мнения: 144
Здравейте, някой може ли да ми помогне с направата на пилешки шийки в пора.
Като бях малка майка ми ми правеше в тенджерата под налягане.
Пилешки шийки, малко лук, домат, картоф, морков, водичка, но си нямам на идея за колко минути да ги пусна, с колко вода, на коя функция...

# 164
  • Варна
  • Мнения: 750
Аз не издържах, поръчах си от склада за около 70 паунда с малки драскотини без оригинална опаковка. Може ли само да ми кажете трябва ли да поръчам допълнително нещо задължително? Тази скаричка за готвене на пара допълнително ли е ? А този капак за запичане Instant Pot 7 ли е ? Много благодаря предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт