Пазаруване от Amazon - тема №85 - до Черния петък

  • 113 871
  • 1 379
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 5 596
ronicat, сърдечно благодаря! Исках да се ориентирам, кой номер да гледам за мен, но не успявам. Купувала съм дънки 32 на Уайкики, нося панталон 44 европейска в момента, а преди малко не успях да се харесам с един 44-46 /двоен му е номера. Не съм слабичка. От стотиците марки те са ми сравнително познати и ми харесва качеството. Но и на тях се натъквам на различни номерации -
https://www.amazon.de/esprit-casual-Damen-Hose-Grau/dp/B00UY7QSB … arel&sr=1-205 - Тук пише само 32, нищо повече

https://www.amazon.de/ESPRIT-Damen-039EE1B019-Bordeaux-Herstelle … pparel&sr=1-2
Тук са двойни.
И по друг начин изписани съм срещала...
На първият пише 32, това е дънкова номерация, има отдолу таблица с размерите. 32 отговаря на 14 по английска,ако не и повече, вътрешната дължина е 30 ,като за ръст 164 -166. Другите ( винените)са с панталонена номерация, а дай ти кой размер носиш обикновено по английските? На тези им е дадена грешна таблица за размери, и тоя размер 22 дължина ,това са някакви бермуди, въобще всичко им е сбъркано.

# 406
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 922
Ами не съм си купувала английски, не знам. Знам, че съм дебела и имам шкембе останало от раждането, че и порастнало.

Последна редакция: пт, 27 сеп 2019, 09:42 от elliee

# 407
  • София
  • Мнения: 5 596
Ами не съм си купувала английски, не знам.
Ами не съм си купувала английски, не знам. Знам, че съм дебела и имам шкембе останало от раждането, че и порастнало.

Дай по немската ,или M,L, че с бг съм скарана. Ако си L , тоя 32 би трябвало да ти стане. Ама ми излиза и доставка че има, та не е евтин, а е 100% памук и хич няма еластичност.

# 408
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 922
По-скоро L или XL  съм. Линковете са примерни, изръчках всички амазони.

# 409
  • София
  • Мнения: 5 596
По-скоро L или XL  съм. Линковете са примерни, изръчках всички амазони.

Значи гледаш 32, по дънковата, по панталонена 42, или да има еластичност поне 2% , при дънковата размерите вървят 28,29,30,31 и т.н, при панталоната вървят 36,38,40 ,42 и т.н. Измери си вътрешната дължина на някой панталон и я обърни в инчове ,за да знаеш какво да търсиш.

# 410
  • Sofia
  • Мнения: 4 916
Like new, good, acceptable и подобни, според мен са много субективни понятия.

# 411
  • Мнения: 3 096
Не съм съгласна. Има си ясни дефиниции.

Това дали е като Like New? Също така, лайк ню идва с оригинален, но поизмачкан кашон. Това условие също не е спазено.. Продавачът предлага 10 евро дискаунт, което не ме устройва. Сега ще им пиша...

# 412
  • Мнения: 3 044
По принцип пазаруването от склада си е тото.Много често състоянието на артикула си е на късмет.Скоро доста от момичетата се сдобиха с роботи на LG от склада и бяха супер доволни.Аз лично от склада не пазарувам ,просто не ми се рискува.Освен това, като ми е важно да ползвам гаранция  поръчвам с директна доставка до БГ и преглъщам оскъпяването .Тогава мога да имам претенции и да ми поемат сумата по транспорта за връщане.В интерес на истината ми се е налагало.В случаи в които пазарувам с превозвач вече съм прежалила парите и каквото дойде това е!Риск печели -риск губи!

# 413
  • Мнения: 739
Момичета, някой пазарувал ли е от този сайт: https://www.nikedropshipping.com ?
Scamadviser ми дава, че е безопасен, но...тази безплатна доставка до България нещо не ми харесва...
Благодаря предварително!!!

# 414
  • Мнения: 19 007
Питането ти не е за тази тема.

# 415
  • Мнения: 739
Извинявайте, просто търся едни маратонки, които не мога да намеря в Амазон, а знам, че тук девойките са отзивчиви и много вещи в интернет пазаруването, затова си позволих да питам. Y3 на adidas търся, черно с оранжево, ако някой знае къде ги има на по-нормална цена (не 300 паунда) може да ми пише bouquet

# 416
  • Мнения: 6 962
Момичета, някой пазарувал ли е от този сайт: https://www.nikedropshipping.com ?
Scamadviser ми дава, че е безопасен, но...тази безплатна доставка до България нещо не ми харесва...
Благодаря предварително!!!
Китайски сайт, който не се отваря при мен. Бягай от такива непознати сайтове.

# 417
  • Мнения: 406
Не съм съгласна. Има си ясни дефиниции.

Това дали е като Like New? Също така, лайк ню идва с оригинален, но поизмачкан кашон. Това условие също не е спазено.. Продавачът предлага 10 евро дискаунт, което не ме устройва.

Амазон предлага гаранция и за други продавачи, ползващи платформата https://www.amazon.de/gp/help/customer/display.html?nodeId=201889730. Пиши им, през поръчката има опция за задействането на А-Z гаранцията.

# 418
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 922
По-скоро L или XL  съм. Линковете са примерни, изръчках всички амазони.

Значи гледаш 32, по дънковата, по панталонена 42, или да има еластичност поне 2% , при дънковата размерите вървят 28,29,30,31 и т.н, при панталоната вървят 36,38,40 ,42 и т.н. Измери си вътрешната дължина на някой панталон и я обърни в инчове ,за да знаеш какво да търсиш.
И още един въпрос - когато са дадени размери в сантиметри в sizw chart-а това са размерите на дрехата /в случая панталона/ или моите размери и съответно дрехата ще е по-широка?

# 419
  • София
  • Мнения: 5 596
Това са размерите на дрехата.

Общи условия

Активация на акаунт