Смешки от форума 32

  • 93 171
  • 747
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 838
Цитат
Във връзка с идеята да съм опора на децата си си спомних как, когато дъщеря ми беше на 4-5 години, я чух как се изцепи сред групичка деца в градинката до нас: "А пък мен не ме е страх от нищо. Мама е толкова злобна, че ако само някой се опита да ми направи нещо, ще го смачка." Голяма реклама ми направи, няма що.
Забавно ми стана и ми навя мили спомени:
Синът ми, горе-долу на същата възраст, беше обяснил на учителката в градината, че не го е страх да спи сам в стаята си, дори и на тъмно. Защото, и да имало наистина чудовища, в нашата къща нямало да посмеят да влязат (поради същата причина - много злостна мама:)

# 391
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
не знам смешка ли е, страшка ли, но хората полудяха.
нищо лично, към съфорумката с
Цитат
Пневмония, която беше близо до сърцето...
досега смятах, че пневмонията се развива само на едно място и то няма как да е далеч от сърцето.
и пак от същата
Цитат
Когато наближава грипна епидемия, не пътувам извън града никъде.
как разбира, че грипа наближава? и че още е извън града, а не в него?

# 392
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
А представяш ли си, ако пневмонията беше близо до мозъка,м?!

# 393
  • Мнения: X
Добри, това си е за страшките, хич не е смешка.

# 394
  • Варна
  • Мнения: 838
А представяш ли си, ако пневмонията беше близо до мозъка,м?!
Щеше да й е по-удобно (на пневмонията), щото мозъка, като гледам, не заема много място.

# 395
  • Мнения: 6 669
Бисерите са много там....От години я чета.

# 396
  • Мнения: 4
Цитат
Здравейте мами! Тъй като живеем в Англия имаме проблеми с въздуха... много е влажно, но от както се роди бебчо печката постоянно стои включена и мисчя, че въздуха се изсушав, та въпросър ми е някоя от вас използва ли кпнизато за въздух? Какви са мненията ви? За оли против? И ако сте използвали могя препоръчайте марка.

У англиканско има вече измислен конкзатор /така се казва темата на авторката/. Интересно им влияе тамошния въздух.
Дам имаше една друга наша сънародничка, която пиейки коктейла си до басейн в Англия и премрежвайки доволен поглед от охолния си живот на омъжена за богат англичанин , изведнъж и хрумнало да отвори тема за как живеят самотните жени след 40- те .  Има нещо гнило и в Англия Wink

# 397
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
А, ми... то в тази мъгла там, няма как да няма нещо гнило. Wink

# 398
  • France
  • Мнения: 12 569
За Дания да не говорим Stuck Out Tongue Winking Eye

# 399
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Въпрос

Цитат
Здравейте, мога ли да вечерям свински врат изпечен с червено вино, при положение, че съм на антибиотик????

И отговор

Цитат
Аз на детето съм давала (на 4г.) докато приемаше антибиотик.
Алкохол и антибиотик не е толкова опасно.

Този диалог ме кара да си сипя едно вино.

# 400
  • Мнения: 44
От "Случи ми се нещо странно". Излиза, че животните не само "усещат" разни неща извън нашите сетива, но и могат.. да се шмугват в сънищата ни?!?? Или какво?
Цитат
Като стана на въпрос за животни, имаме йорки, което спи при нас в леглото. Та, както си спим, кучето започна буквално да пищи, все едно много го боли. Успокой се и заспахме пак. На сутринта стана на въпрос за случката и приятеля ми ми разказва как е сънувал кошмари с починалия си дядо и тъкмо, когато е тръгнал нещо да му говори,  кучето е изпищяло и ни е събудило. А същия дядо, след като е починал, месеци наред го е тормозил с кошмари.
Та това се чудихме, дали е усетило или е просто съвпадение, макар че преди това никога не се е случвало.

# 401
  • Мнения: 5 481
На мен ми е смешен и този писък на кучето. Как пищи куче? Чувала съм да квичи, да лае, да скимти, но да пищи... стана ми смешно.

# 402
  • Мнения: 18 550
Може да усети емоциите на човека, дори да са на сън, нещо ги издава.Или е съвпадение, но нека си вярват хората.

# 403
  • Мнения: 2 998
Или е получило някой шут от сънуващите кошмари.

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 12:40 от YouDontOwnMe

# 404
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Или е получило някой шут от сънуващите кошмари.

Най-вероятно. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт