Смешки от форума 32

  • 93 271
  • 747
  •   1
Отговори
# 405
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 438
Моята кучка квичи, когато й се схване крачето. Има проблем с едната става животинчето. Трябва да забележа не съвпада ли с моите кошмари, когато я заболява

# 406
  • Мнения: 2 632
Цитат
Здравейте,имам един въпрос. Имам уиз дискаунт клуб като искам да купя 2 билета. На мен искам да взема уиз гол, а за мъжа ми базик. Как да го направя?

wizz go и wizz basic се има предвид

# 407
  • Мнения: 553
Цитат
Здравейте,имам един въпрос. Имам уиз дискаунт клуб като искам да купя 2 билета. На мен искам да взема уиз гол, а за мъжа ми базик. Как да го направя?

wizz go и wizz basic се има предвид

Благодарско за разяснението. То и яз се почудих кво ше е тва уи з гол дет не го ще потребителката, ама реших да не се бутам между шамарите да питам.

# 408
  • Мнения: 36 014
Цитат
Мисля си, колко са развалили качеството на сладоледа в наше време. Преди - изядеш една кутия шоколадова делта, хлипайки по либоФта и на другия ден си като нов човек. А сега - ревове, истерии със седмици. Мда, #съсипахаятазидържава.

много добро попадение! Grinning

# 409
  • Мнения: 25 689
Цитат
Аз с моят Козел се познавам от 1848-ма година, чудесни времена бяха, много от вас не ги помнят...

Да, не ги помним вече... Ех,  старост нерадост и пуста склероза!

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
"Здравейте имам алергия към певица мин аналгин какъв антибиотик мога да пия при настинка даже и от Оспамокс имам алергия"

# 411
  • Мнения: 10 893
Бря, пък аз към колко певици имам алергия, да не изброявам Grinning

# 412
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 105
поименно, колежке, поименно Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 413
  • Мнения: 2 754
Пеницилин ли трябва да е това?! Леле! 😆

# 414
  • Мнения: 14 966
Пеницилин ли трябва да е това?! Леле! 😆
Мерси за превода , досега се чудех какви са тези алергии към някакъв Мин Joy

# 415
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Мне... коригиран е постът - за аналгин става дума.
Кой знае тая певица мин как се е включила към алергените

# 416
  • София
  • Мнения: 11 502
Цитат
И аз познавам няколко жени с името Мая и нито една от тях не е родена през май (и съм се чудила защо хора кръстени на месеци не са родени в тях).

Ама може ли такова нещо. Кръстени Мая, а родени в друг месец.

# 417
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Цитат
И аз познавам няколко жени с името Мая и нито една от тях не е родена през май (и съм се чудила защо хора кръстени на месеци не са родени в тях).

Ама може ли такова нещо. Кръстени Мая, а родени в друг месец.
Направо се засрамих. Mr. Green Казвам се Мая, а съм родена през септември. Преди се шегувахме с родителите ми, че "Септември ще бъде май".
На всичкото отгоре сестра ми е Юлия, а е родена юни месец. Smile Изобщо и двете сме видни нарушителки на правилото. Mr. Green

# 418
  • Мнения: 10 893
Познавам Юлияна и Юлиян, и двамата родени в декември... Не ги е срам! Обаче пък Юлиян все му честитяха именния ден цял юли месец Wink

# 419
  • Мнения: 8 106
Познавам Юлияна и Юлиян, и двамата родени в декември... Не ги е срам! Обаче пък Юлиян все му честитяха именния ден цял юли месец Wink
Ей, за малко и моята щерка да е такава нарушителка, ама сменихме името Wink Пък свекървата февруари раждана, пък Юлия, срамота!
Имам колежка Мая, не е родена през май... но черпи всеки първи май... и поне по веднъж седмично целия месец Blush

Общи условия

Активация на акаунт