"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 44

  • 93 093
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 11 984

И в заключение, просто много ми е самовлюбено всичко това, цялото поведение и самореклами и постване само и единствено на себе си....

И кое му е лошото, ти сама го написа Нина, той е продукт и няма нищо лошо в това да се саморекламира, пък и лоша реклама няма. Не ми допадна поведението нито на феновете, нито неговото в Напол, но коя съм аз да го съдя, живота и известноста са си негови, има си своите плюсове и минуси. И да падне, има си  професия достойна за уважение.

Сега очаквам и Демет да се появи в някой клюкарник Whistling

# 466
  • София
  • Мнения: 531
Аз се надявам че това турне освен реклама за Яман ще донесе и една голяма реклама  за Демет,дори и да не участва ,името и и играта и ще бьдат дискутирани.В очакване    на     новия сериал на Демет е добре да се коментира и нейната игра.Смятам че Яман, поне от показаното досега няма да омаловажи нейния приност в изграждане на феномена Ранобудна пти чка .А освен мускули визия и игра той има и дар слово да насочи вниманието на феновете в нужното русло.

# 467
  • Мнения: 8 098
Джан официално потвърди визитата си в Атина...Sunglasses



Гръцките медии обявиха програмата му в Атина.

Гръцките медии вече публикуваха графика на Джан в Атина.🙂
Пристига в неделя , вечеря и нощува в хотела. В понеделник разглежда забележителностите на града, а вечерта ще присъства на специално събитие посветено на него. Във вторник на обяд е поканен в шоуто на Mikos Moutsina и след това се прибира в Истанбул.🤓

 

Нова снимка от Демет.Heart

# 468
  • Мнения: 11 984


От фанатки

"Я действительно не знаю, как описать этот день, я не могу описать, как моё сердце бьётся, я начинаю плакать, как только вижу тебя, я плачу, и я буду плакать, все было так хорошо, спасибо тебе большое, ты так добра ко мне."

# 469
  • Мнения: 972
Привет момичета 🤗 не съм се вясвала няколко дни и благодаря за всичко, което споделяте 😚

Я кажете това "турне" за което се говори, че ще прави Джан за лична реклама ли е, за реклама на сериалите му ли ще е, само за Птичката ли ще бъде? Нещо не мога да схвана. И Джан ли има сключен договор с Фарук, че ще му организира парти, или каквото там ще е? Ако е свързано с Птичката, Демет не е ли поканена?
Ще съм благодатна някой по-запознат да ме осведоми за какво става въпрос.

А Демет къде исчезна? Прибра се в Истанбул и се покри. Странна работа. Да видим Яман какви ще ги свърши в Гърция. Дали ще е същата истерия като в Италия. Малко ми е странно това съобщаване на всеослушание посещението му. Интересно ми е какво ще каже на участията си, дали ще има пак суперлативи за Демо , както досега или след края на сериала и добрите му думи за нея ще приключат.

# 470
  • Мнения: 167
Здравейте!🤗
Пиша рядко,но ви следя редовно🧐,страхотно е ,че се поддържа темата,а на тези които сега гледат сериала...честито,преминавате през емоциите,които вече и при мен са избледнели,наслаждавате се на страхотната химия между Джан и Демет,за съжаление оставаща само в сериала.Но както се казва  c'est la vie"-"такъв е живота".😊На мен също ми идва в повече тази звездоманщина,продукт или не,реклама или не ,някак ,си представях Джан в друга светлина след края на РП и не съдя от образа му в сериала,а от това което се заяви за него и от самия него!Нооо,явно такава е цената !Виж Демет ми стои някак по одухотворена ,все пак е положително да се знае ,че не всичко и на всяка цена е нужно да прави човек,за да работи това което обича!
За Демет нова роля,за Джан турне ,ще има какво да пишем тук в темата,макар че мен за фенове около,до и в хотела и после публикувано в Instagram му някак ще пропусна да пиша!😄
Прекрасна вечер!🤩

# 471
  • Мнения: 731
Здравейте момичета  Hug

Алекс Hug благодаря за новините , Джан пак успя да ни изненада .Браво на него методично стъпка по стъпка върви напред и нагоре .На това му казвам правилно изградена стратегия и адекватен начин да се грижиш за кариерата си .Фарук сигурно сън не го е ловил докато е успял да го улови на въдицата си , интересно защо Демет не е включена в този проект след като има договор с него , но нищо не се знае може и нея да я влючат по- нататък,  все пак надеждата умира последна .Grinning
Възхищавам се на Джан и Демет за това което са като личности и актьори .За това което постигнаха и създадаха в РП , за магията и феноменалната им екранна игра , за невероятните образи , които изградиха в лицето на на Санем и Джан .За прекрасният начин, по който си партнираха в сериала и начина ,по който се подкрепяха , толерираха , уважаваха и споделяха , че са невероятни късметлии да работят заедно - това и двамата нееднократно са го заявявали в интервюта и офиц. събития .
За съжаление те като актьори са само част от един голям механизъм наречен шоубизнес , в който се влагат милиони и хората , които влагат тези средства диктуват правилата .
Актьора трябва да направи всичко което е по силите му за да бъде забелязан чрез, играта си и проектите си , , коментиран, да се говори за него , да е популярен ,интересен и атрактивен.Да е активен в соц. мрежи и харесван и следван от голям брай фенове т.е. да даде заявка  че е печеливш и добър избор за да заложиш на него .
Продуцентите , филмовите къщи , телевизионни канали и рекламодателите залагат на известни , вървежни , атрактивни , харесвани и обичани лица .
Проблема не е нито в Демет , нито в Джан , а в неспособността и некадърността на мениджърите на Демет да й защитят правата и да й  осигурят правилното , адекватно и успешно ПР промотиране и лансиране и да и осигурят славата и признанието което заслужава .Дано не ме разберете погрешно , но човек трябва понякога и сам да се бори за това което желае и мечтае .
Тук за пореден път изпъква умението на Джан да взима правилните за него решения благодарение на интелект съобразителност , ум и добро образование , способността му да оцени правилно шансовете си и да успее да се възползва от тях по правилният начин .
За съжаление той не диктува правилата и условията , а само премисля дадена оферта и предложение .Ние не знаем какво е включвало предложението и дали на Демет също е било предложено , дали е отказала или тези които са ги поканили не са вкючили в поканата си и Демет , варианти много , а истината я знаят сама участниците , но това няма да ме накара да хуля Джан и да оплаквам и съжалявам Демет - тенденция , която все повече се забелязва напоследък  и то основно при рускините  Confused

Приятна вечер  Yellow Heart

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 23:36 от LILI808

# 472
  • Мнения: 41 680
Добро утро! Hug Hug Hug



Благодаря на Алекс Hug,Славена Hug,за инфото,новите снимки,видеа и на всички останали,които са се включили вчера с мнения и коментари! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

Ще очакваме снимки и видеа от обявените турнета на Джан! Peace









Приятна сряда,момичета! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 473
  • Мнения: 5 445
Цитат
С няколко думи Джан Яман се е срещнал с модел в Неапол. Whistling
Не разбрах за кое списани е и коя е но е казала: Crazy
„Срещнахме се на почивка, прекарахме си страхотно. Може да ме покани в Истанбул. Потърсих го и в социалните медии. Демет Йоздемир и неговата любима. Попитах Джан. Той каза, че не са любовници."
Толкова сладки да им бяха целувките и най- накрая да излезе, че не са любовници.

# 474
  • Мнения: 3 118
На какво попаднах Heart Eyes

# 475
  • Мнения: 5 445
Прилича на фотошоп.

# 476
  • Мнения: 3 118
O, фотошоп е, но доста добър Simple Smile

# 477
  • Мнения: 11 984
 Hug

Нови с Демет


Фенките нямат възраст



http://www.hurriyet.com.tr/galeri-can-yamandan-o-iddialara-cevap … insanlar-41332260

Джан Яман за фенските страсти в Неапол и отзвука в родината му " ... безмислена дискусия"

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 17:21 от Slawena

# 478
  • Мнения: 41 680
Привет! Hug

ново...от InstaStory Демет -''Моето дете''



https://vk.com/dizimaniano?z=video-60100797_456249559%2Ffab54947 … pl_wall_-60100797
Цитат
От фанатки

"Эти кадры на столько особенные для меня, большое спасибо, я рада, что ты есть, я люблю тебя, так сильно, ты научила меня любить, преследовать свои мечты, я действительно люблю тебя."

# 479
  • Мнения: 972


Ееее най накрая 😂😂 видяхме му лицето на Джан, време беше малко да я окастри тази брада 😁

LILI 🤗 напълно съм съгласна с коментара ти. Лошото е, че масово "почитателите", ако въобще могат да се нарекат така, изказват злостни коментари, все едно Джан и Демет като отделни личности не заслужават уважение.
На мен ми е любопитно това турне дали е свързано само и единствено с кариерата на Джан или ще е промотиране на Птичката? Защото ако е свързано със сериала е логично и Демет да е там.

Общи условия

Активация на акаунт