Защо няма постоянни хора в живота ни?

  • 3 087
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Не е било нужно да казва нищо! Той и е казал ясно към какво се стреми, нейния отговор в превод значи "Ще видим!".

Цитат
Казах му,че не съм готова за връзка още,не сме се опознали добре,но ми е приятен и с времето ще видим как ще бъдат нещата

За пореден път: опознаване от почетно разстояние просто НЕ СЕ СЛУЧВА!

# 31
  • Мнения: 30 128
Значи не е стойностен човек и няма какво да се кахъри за него. Не е имал сериозни намерения просто. Като не ще, насила няма да стане. Прав му път.

На 30+ г. не всеки има време и желание за дълги и романтични вечери. Човекът е казал какво търси, не са им се пресекли очакванията по въпроса, значи - всеки по живо, по здраво. Не виждам огромната драма.

Както казах по-назад, приятелство в чистия му вид не се създава лесно, дори мога да кажа доста по-трудно от връзка. Не може да очакваш от всички да ти станат приятели.

# 32
  • INFJ
  • Мнения: 9 730
Защо смятате, че някой е длъжен да чака всяко объркано момиченце да разбере какво иска и от какво има нужда? За мен хора, които търсят отношения преди да са се освободили от предните, са отблъскващи. Очакванията й, в този случай, са наивни и нереалистични. Няма мъже, които на тази възраст си търсят "приятелки".

# 33
  • Мнения: X
Ами да, не виждам нищо лошо. "Ще видим" означава отворена възможност за този, който има действителен интерес. За който не иска да се занимава, означава "не си струва труда". Излиза, че тя го харесва повече, отколкото той нея. Тя му е повече заменяема, отколкото той на нея. Затова тя сега пише теми и страда, а той нищо чудно да е намерил до това време по-дашна. Добре че не се е обвързала с него, защото като нищо в бъдеще щеше да страда още повече. За да е успешна една връзка, мъжът трябва да тича след жената от самото начало. Когато един мъж истински желае да бъде с една жена, той не се отказва от едно "ще видим".

# 34
  • Мнения: 30 128
Като не я харесва достатъчно, просто не я харесва. Не може да сме идеалът на всеки. Както се казва - Насила хубост не става!

За мен драмата на авторката е, че просто е сама. Приключила е връзка и сега не знае какво да прави.

# 35
  • INFJ
  • Мнения: 9 730
Има голямо значение как му е поднесла тази информация. Според мен, дори нещата да стоят по този начин, е имало шанс да я чака и да остане поне още малко. Или компасът й е тотално сбъркан и грам не може да разпознава хората и това, което търсят от нея.

# 36
  • Мнения: 5 920
    Относно вторият мъж - монетата има две страни. Едната страна на монетата е, ако един мъж ми заяви, че иска да сме само приятели за момента и да почакам как ще се развият нещата между нас с течение на времето, това ми показва съвсем ясно, че този мъж не ме харесва и няма никакъв интерес към мене. Щях веднага да спря всякаква комуникация с този мъж, защото това е губене на време за мен! Втората страна на монетата - може да е искал просто секс от тази жена. Всички знаем как са устроени мъжете. За тях е важно да правят секс с една жена и да видят как е в леглото. Ако им харесва сексът с нея, после преосмислят да опознаят тази жена! Но ако е мъж на място, би опознал първо жената и после да прави секс с нея!

    Проблемът на авторката е, че огорчена от хората и не може да стои сама. Просто тя не се е научила да бъде сама! Това е голяма грешка. Човек трябва да се научи да бъде самодостатъчен, когато остане и сам!

    Явно авторката е още млада - сигурно под 30 години. Още много предателства и разочарования я очаква от хората! Хората са егоисти. Няма приятелство в този живот! Колкото по-рано го разбере, толкова по-добре ще бъде за нея! Трябва да се научи да живее сама, а не да търси хора, които да й запълват времето и да я използват!  След това да изчезнат безследно и да се правят, че изобщо не я познават на улицата!

# 37
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ами да, не виждам нищо лошо. "Ще видим" означава отворена възможност за този, който има действителен интерес. За който не иска да се занимава, означава "не си струва труда". Излиза, че тя го харесва повече, отколкото той нея. Тя му е повече заменяема, отколкото той на нея. Затова тя сега пише теми и страда, а той нищо чудно да е намерил до това време по-дашна. Добре че не се е обвързала с него, защото като нищо в бъдеще щеше да страда още повече. За да е успешна една връзка, мъжът трябва да тича след жената от самото начало. Когато един мъж истински желае да бъде с една жена, той не се отказва от едно "ще видим".
И как така тя хем го харесва повече (не е ясно откъде дойде това "повече"), хем си оставя "отворена възможност"? То това принципно съвпада с наблюденията ми, че много жени обичат да държат мъжете около себе си в едно такова състояние на безтегловност, особено когато нямат реален романтичен интерес към тях. Накратко, точно обратното на това, което твърдиш.
Останалата част от поста ми изглежда като извадка от сценарий на някой от сладникавите филми на Дисни.
С едно може да се съглася, и то частично: мъжа няма да се откаже от едно "ще видим"... ако е на 18-20 години, но тогава трудно можем да говорим за мъж.

Значи не е стойностен човек и няма какво да се кахъри за него. Не е имал сериозни намерения просто. Като не ще, насила няма да стане. Прав му път.

На 30+ г. не всеки има време и желание за дълги и романтични вечери. Човекът е казал какво търси, не са им се пресекли очакванията по въпроса, значи - всеки по живо, по здраво. Не виждам огромната драма.

Както казах по-назад, приятелство в чистия му вид не се създава лесно, дори мога да кажа доста по-трудно от връзка. Не може да очакваш от всички да ти станат приятели.


И това го реши.... как точно?

Като не я харесва достатъчно, просто не я харесва. Не може да сме идеалът на всеки. Както се казва - Насила хубост не става!

За мен драмата на авторката е, че просто е сама. Приключила е връзка и сега не знае какво да прави.

А аз бях останал с впечатлението, че той е заявил какво иска, а тя очевидно не го е харесала...

Понякога ми е смешно докъде може да стигне човек с "логичните" разсъждения, идващи от нищото...

   Относно вторият мъж - монетата има две страни. Едната страна на монетата е, ако един мъж ми заяви, че иска да сме само приятели за момента и да почакам как ще се развият нещата между нас с течение на времето, това ми показва съвсем ясно, че този мъж не ме харесва и няма никакъв интерес към мене. Щях веднага да спря всякаква комуникация с този мъж, защото това е губене на време за мен! Втората страна на монетата - може да е искал просто секс от тази жена. Всички знаем как са устроени мъжете. За тях е важно да правят секс с една жена и да видят как е в леглото. Ако им харесва сексът с нея, после преосмислят да опознаят тази жена! Но ако е мъж на място, би опознал първо жената и после да прави секс с нея!

    Проблемът на авторката е, че огорчена от хората и не може да стои сама. Просто тя не се е научила да бъде сама! Това е голяма грешка. Човек трябва да се научи да бъде самодостатъчен, когато остане и сам!

    Явно авторката е още млада - сигурно под 30 години. Още много предателства и разочарования я очаква от хората! Хората са егоисти. Няма приятелство в този живот! Колкото по-рано го разбере, толкова по-добре ще бъде за нея! Трябва да се научи да живее сама, а не да търси хора, които да й запълват времето и да я използват!  След това да изчезнат безследно и да се правят, че изобщо не я познават на улицата!
С текста преди болднатото съм съгласен на 1000%, което обаче няма никакво значение, и в двата случая развръзката е една и съща.
Относно болднатото: ако извадката мъже околото теб е САМО такива, значи НИЩО не знаеш за мъжете!
С останалото също мога малко или много да се съглася.

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 11:33 от Phoenix Wright

# 38
  • София
  • Мнения: 24 839


Скрит текст:
Именно. И тя много добре го е разбрала.
На една определена възраст за жената „връзка“ е да се държат за ръце и да броят звездите, а за мъжа на всяка възраст е просто секс. Със или без романтични финтифлюшки, но задължително със секс.
И тя си е признала, че не е готова. А той, напълно в правото си, е решил да се пробва другаде. Пък където му пуснат.
Защото, ако имаше истински интерес към нея, извън секса, щеше да я ухажва, да я изчака, да се опита да промени решението ѝ. Ама на него не му се е занимавало. Що да си губи времето – лесни и дашни жени под път и над път.

А, дали това клише "още не съм готова за връзка", взето от филмите, не ѝ подлива водата?
Как така хем имаш интерес към човека, хем си категорична че с него връзка не можеш да имаш, щото не си била готова?
Ами, като не си, седиш си вкъщи и чистиш или излизаш с приятелки.
С мъж само приятелство така не става- той приятели си има.

# 39
  • Мнения: 5 920
Скрит текст:
Значи не е стойностен човек и няма какво да се кахъри за него. Не е имал сериозни намерения просто. Като не ще, насила няма да стане. Прав му път.

На 30+ г. не всеки има време и желание за дълги и романтични вечери. Човекът е казал какво търси, не са им се пресекли очакванията по въпроса, значи - всеки по живо, по здраво. Не виждам огромната драма.

Както казах по-назад, приятелство в чистия му вид не се създава лесно, дори мога да кажа доста по-трудно от връзка. Не може да очакваш от всички да ти станат приятели.


И това го реши.... как точно?

Като не я харесва достатъчно, просто не я харесва. Не може да сме идеалът на всеки. Както се казва - Насила хубост не става!

За мен драмата на авторката е, че просто е сама. Приключила е връзка и сега не знае какво да прави.

А аз бях останал с впечатлението, че той е заявил какво иска, а тя очевидно не го е харесала...

Понякога ми е смешно докъде може да стигне човек с "логичните" разсъждения, идващи от нищото...

   Относно вторият мъж - монетата има две страни. Едната страна на монетата е, ако един мъж ми заяви, че иска да сме само приятели за момента и да почакам как ще се развият нещата между нас с течение на времето, това ми показва съвсем ясно, че този мъж не ме харесва и няма никакъв интерес към мене. Щях веднага да спря всякаква комуникация с този мъж, защото това е губене на време за мен! Втората страна на монетата - може да е искал просто секс от тази жена. Всички знаем как са устроени мъжете. За тях е важно да правят секс с една жена и да видят как е в леглото. Ако им харесва сексът с нея, после преосмислят да опознаят тази жена! Но ако е мъж на място, би опознал първо жената и после да прави секс с нея!

    Проблемът на авторката е, че огорчена от хората и не може да стои сама. Просто тя не се е научила да бъде сама! Това е голяма грешка. Човек трябва да се научи да бъде самодостатъчен, когато остане и сам!

    Явно авторката е още млада - сигурно под 30 години. Още много предателства и разочарования я очаква от хората! Хората са егоисти. Няма приятелство в този живот! Колкото по-рано го разбере, толкова по-добре ще бъде за нея! Трябва да се научи да живее сама, а не да търси хора, които да й запълват времето и да я използват!  След това да изчезнат безследно и да се правят, че изобщо не я познават на улицата!
С текста преди болднатото съм съгласен на 1000%, което обаче няма никакво значение, и в двата случая развръзката е една и съща.
Относно болднатото: ако извадката мъже околото теб е САМО такива, значи НИЩО не знаеш за мъжете!
С останалото също мога малко или много да се съглася.

    Този коментар сигурно е на мъж! Отказах се да разбирам мъжете и не се занимавам да ги разбирам. Не мисля, че нищо не знам за мъжете! Добре ги познавам и знам какво искат от една жена! Гледам себе си вече!

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 12:06 от bubanka

# 40
  • Мнения: 18 412
Имах чудесен приятел в университета. Говорехме си дълго по телефона, постоянно на кафета и бири, пълна идилия. Никакви намеци за нищо, просто той не беше мой тип, а и аз явно не бях негов тип, нали, просто приятели. Разбира се, подкрепих го морално, като каза, че е гей. Relieved Та ето на, ако търсиш само приятел, не само ще те разбира такъв човек, ами и все хубави съвети ще ти дава за дрехи, за козметика... „Това червило не, на теб ти трябва ето такъв нюанс...” Много си го обичам. Wink

# 41
  • Мнения: 30 128
Значи не е стойностен човек и няма какво да се кахъри за него. Не е имал сериозни намерения просто. Като не ще, насила няма да стане. Прав му път.

На 30+ г. не всеки има време и желание за дълги и романтични вечери. Човекът е казал какво търси, не са им се пресекли очакванията по въпроса, значи - всеки по живо, по здраво. Не виждам огромната драма.

Както казах по-назад, приятелство в чистия му вид не се създава лесно, дори мога да кажа доста по-трудно от връзка. Не може да очакваш от всички да ти станат приятели.


И това го реши.... как точно?

Ами, ей така, реших го. Когато търсиш само секс, ако случая е такъв, разбира се, колко стойностен си за другия?!?


Като не я харесва достатъчно, просто не я харесва. Не може да сме идеалът на всеки. Както се казва - Насила хубост не става!

За мен драмата на авторката е, че просто е сама. Приключила е връзка и сега не знае какво да прави.

А аз бях останал с впечатлението, че той е заявил какво иска, а тя очевидно не го е харесала...

Ако я харесваше достатъчно, нямаше да се врътне при думите ѝ. Просто не я харесва за връзка, а иска само секс. Просто е.

Понякога ми е смешно докъде може да стигне човек с "логичните" разсъждения, идващи от нищото...

За моите не знам, но, като те чета, твоите размисли и страсти цепят логиката....



# 42
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
При такива инфантилни разсъждения, каквото и да кажа, няма да има никакъв смисъл. Ама то пораженията вече са нанесени...
Благодаря за отделеното време, Натали! Sunglasses

# 43
  • Мнения: 30 128
При такива инфантилни разсъждения, каквото и да кажа, няма да има никакъв смисъл. Ама то пораженията вече са нанесени...
Благодаря за отделеното време, Натали! Sunglasses

Щом така ги виждаш, твоя си работа. Нямам нито желание, нито намерение да споря с теб или да се обяснявам.

Поражения в какво? Аз проблеми нямам....

Твоето мнение не ме касае. Ако смяташ, че разбираш много повече от жените по темата, моля, сподели си вижданията, никой не те спира.

# 44
  • Мнения: 18 412
Като става въпрос за взаимоотношения с мъж, точно друг мъж ще ти каже точно какво става (съвет и разшифроване поведение).

Общи условия

Активация на акаунт