Сватба, булките на 2019, тема 8

  • 29 512
  • 455
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 433
Бурканът си е буркан, др неща вътре като пясък, мидички и изкуствени водорасли може да купиш от зоомагазин, там продават такива неща за аранжировка на аквариуми.
Второто е рамка за снимка с принтирана снимка  с имената на младоженците.
Можеш и сама, реално хич не е сложно, от мен едно браво за идеята Simple Smile

# 361
  • София
  • Мнения: 30 085
Ох, като се знам каква съм в ръцете, но поне има време и ще опитвам докато стане! Ако не се получи, ще търся помощ. Предполагам там, където аранжират подаръци, все ще могат да го направят?

# 362
  • Мнения: 2 433
Със сигурност могат, ако имаш някой цветарски магазин до вас най-вероятно ще се наемат.
Но честно да ти кажа, ако нещо те затрудни - снимай, пък пусни, аз се наемам да помогна Simple Smile
Най-лесно ще ти е с рамката за снимка, защото само трябва да принтираш колата, да залепиш парите на конци и да я сложиш вътре.

# 363
  • София
  • Мнения: 30 085
Хибискус, благодаря ти много! Ще търся съдействието ти. Peace

# 364
  • Sofia
  • Мнения: 112
Здравейте момичета! Ще може ли да препоръчате гримьор и фризьор за София? Simple Smile

# 365
  • Мнения: 1 348
грим - Боряна Стефанова

# 366
  • Мнения: 424
Декоративни кафези видях тази сутрин в едно магазинче за домашни потреби, като тръгнеш по "Христо Ботев", след "Стамболийски" и преди "Пиротска" отдясно. Имаше на витрината 1 голям и два-три по-малки.

# 367
  • Мнения: 8 518
Тази втората кутия,с колата, е касичка.Има ги в Джъмбо.Аз скоро правих подарък за дена сватба,с такава касичка.Младоженците много пътуват и исках да е нещо тематично.Снимах карта на света в размер,като гърба на касичката,на нея имаше куфар и компас.Мъжът ми направи лодка от папирус,защото сам с кораб не са пътешествали.И навих банкнотите на руло,завързах ги с връвчици,и ги подредих вътре.

# 368
  • Мнения: X
Някоя от Вас може ли да ми каже в София къде има налични халки и са доволни ?
Единствено знам Принцес Голд на Пиротска.

# 369
  • Мнения: 82
SA Diamonds. Препоръчвам, също така в момента извън сезона, може да ги направи адски бързо.

# 370
  • Мнения: 19
Момичета, здравейте. Отдавна не съм писала, защото се от дадох на организацията. И сега, няколко дни преди сватбата, довършваме последните неща. Още не ме е хванала треската 😁 Само малко се изнерявам, че поръчахме едни неща от али експрес и не идват 2 месеца вече. По принцип може и без тях...ама друго си е. Затова ви питам : Някой да има стенен халат с надпис булка и закачалки?

# 371
  • Sofia
  • Мнения: 112
Здравейте момичета! Има ли булки от София който може да споделят мнение за някоя агенция? Споделете някоя снимка от вашата украса е ресторанта Simple Smile

# 372
  • Мнения: 157
Здравейте момичета! Има ли булки от София който може да споделят мнение за някоя агенция? Споделете някоя снимка от вашата украса е ресторанта Simple Smile

https://www.facebook.com/270581523021325/posts/2470096886403100?sfns=mo

Силно препоръчвам!

# 373
# 374
  • Мнения: 376
Здравейте мили деца!Пиша деца, защото и аз като муралета съм майка на бъдеща булка!
Пожелавам на всички ви мирни и благословени бракове!
Изчетох 7тема цялата и водя записки...
Благодаря ви за споделеното!
С разрешението на дъщерята прави разни сценарии...но вчера реших да прочета и по предните теми, и изпаднах в ужас...В един от постовете прочетох, че майката на булката НЕ трябвало да прави нищо за сватбата...Защо, някой може ли да ми разясни!?

Общи условия

Активация на акаунт