Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 30

  • 56 081
  • 759
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 610
Здравейте, малко информация от моя преглед днес. Бях при д-р Атанасова, чаках около 40 мин да вляза, доста е натоварено. Много приятна и позитивна, обяснява спокойно и ясно. Аз се спрях на нея за раждането. Каза, че имам всички показатели за нормално раждане и съветва да се опита, но винаги да съм подготвена за спешно секцио, ако нещо се обърка. Ще е в отпуска от 27.09 до 02.10 ако правилно запомних и през това време ще я замества Нашар. Цената на прегледа беше 75.00 лева.

# 151
  • Мнения: 106
Аз съм с термин 25.09 и дори не знаех, че излиза в отпуска по това време. Хич не ми се иска да стискам до 41 седмица, която би започнала след нейната отпуска. Не знам дали искам да раждам и при д-р Нашар. С тия хормони дето ме блъскат напоследък, сега само това ми трябваше да мисля...

# 152
  • Мнения: 610
Сега погледнах, от 27.09 до 02.10 няма да е в страната каза.
Аз също се надявам да съм при нея и да я изчакам. Не познавам Нашар, от позната родила при нея съм чула добър отзив и тук има доста доволни от нея. Но имам друга нагласа.
Аз съм с термин 25.09 и дори не знаех, че излиза в отпуска по това време. Хич не ми се иска да стискам до 41 седмица, която би започнала след нейната отпуска. Не знам дали искам да раждам и при д-р Нашар. С тия хормони дето ме блъскат напоследък, сега само това ми трябваше да мисля...

# 153
  • София
  • Мнения: 518
Аз се следих при д-р Атанасова и родих при нея и д-р Нашар, като всъщност д-р Нашар пое бебето Blush И двете са изключително мили, умеят да те предразположат и са страхотни професионалисти. Препоръчвам ги с две ръце и два крака. Не се тревожете - при която и да раждате, ще сте в сигурни ръце.

# 154
  • Мнения: 177
Аз се следих при д-р Атанасова и родих при нея и д-р Нашар, като всъщност д-р Нашар пое бебето Blush И двете са изключително мили, умеят да те предразположат и са страхотни професионалисти. Препоръчвам ги с две ръце и два крака. Не се тревожете - при която и да раждате, ще сте в сигурни ръце.

Извинявам се, ако сте писала по-подробно назад. Нормално ли раждахте при д-р Атанасова?

# 155
  • Мнения: 125
Аз също съм с термин 25.09 и ще раждам при д-р Атанасова. Но при мен каза, че до няколко дни ще тръгне раждането, защото вече си имам разкритие, бебето е много ниско, имам си контракции, шийката вече е много изтънена и тапата ми падна, та чакаме. Когато беше отпуска август месец, ме прегледа д-р Нашар- страшно мила и изключително добър специалист, не случайно е началник на отделението. Не се притеснявайте момичета, настройвайте се положително и всичко ще е наред.

# 156
  • Мнения: 3 959
Аз също раждах при д-р Атанасова, но на раждането присъстваше и д-р Нашар. Страхотни са и двете, дори да се случи да родите при д-р Нашар, не се притеснявайте, в сигурни ръце сте.

# 157
  • София
  • Мнения: 518
Аз се следих при д-р Атанасова и родих при нея и д-р Нашар, като всъщност д-р Нашар пое бебето Blush И двете са изключително мили, умеят да те предразположат и са страхотни професионалисти. Препоръчвам ги с две ръце и два крака. Не се тревожете - при която и да раждате, ще сте в сигурни ръце.

Извинявам се, ако сте писала по-подробно назад. Нормално ли раждахте при д-р Атанасова?
Да, нормално родих. Разказала съм подробно по-назад в темата. Всичко мина много добре, много съм доволна. Blush

# 158
  • Мнения: 610
В списъкът за болницата пишеше да се носи арника, но видях късно и не попитах как се приема.
Момичета, скоро се говореше за Арника като средство за обезболяване. Арника 30CH по-конкретно. Как се приема това нещо в крайна сметка?

# 159
  • Мнения: 374
В списъкът за болницата пишеше да се носи арника, но видях късно и не попитах как се приема.
Момичета, скоро се говореше за Арника като средство за обезболяване. Арника 30CH по-конкретно. Как се приема това нещо в крайна сметка?

Здравей!
На мен Арника ми е предписванa за по-бързо възстановяване след хирургическа намеса, зарастване на рани и наранявания на кожата, но не ми е помагала за болка.
Според мен има лечебни свойства.
Приемала съм го според предписание на лекар. В интернет можеш да прочетеш по колко, ако нямаш лекар насреща .

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 15:25 от Iligd

# 160
  • Мнения: 9
Здравейте,
Много благодаря за отговорите! Вече всяка седмица ходя на тонове и др Апостолова е много внимателна, всичко ми обяснява. Вчера ми каза, че ми предстоят прегледи на таза. Така като гледам почти няма лоши мнения за АГ в Токуда. Всички са добри. Затова съм спокойна, че дори и нещо да се обърка сме в добри ръце🍀🍀

# 161
  • Мнения: 649
Бебчетата ли и счупиха опашката или е от преди това? Има значение и все пак колко е голямо детенцето. След счупването се възстанових за един месец - кашляне, кихане, смеене, тоалетна ми причиняваха зверска болка, както и след секциото разбира се, но за много по-кратко време. Нашар и Атанасова бяха накрая категорични за секцио при тези обстоятелства - килограмите на бебо, счупването на опашката и размера на главичката. Атанасова си е привърженик на нормално раждане(опитала се е да роди близнаците си естествено) доверих напълно, че така беше най-щадящо за мен и детето ми, а това мисля е най-важно.
Здравейте! Имам същия проблем. Въпроса е, че имах едно падане по дупе след първото раждане, но в Пирогов ми казаха, че не е счупена опашната кост. След време отидох на ортопед отново и той погледна снимката пипна опашката и каза, че счупване е имало, но дали от падането или раждането не се знае. В момента тя е Г образна. Сега съм бременна с второ и трябва със снимките да вървя при ортопеди и АГ което ще раждам да ми кажат как ще е по добре за мен. Спомням си, че имах леко прекрасно нормално раждане, но един месец след него не можех да ходя защото имах засегнат нерв на таза и ако отново нещо такова ме чака не ми се мисли. Другото ми притеснение е това да не направи проблем при раждането. Вие с ортопеди правихте ли консултации?

# 162
  • София
  • Мнения: 11 542
От къде се взимат резултатите от лабораторията? На гишетата при самата лаборатория ли?

# 163
  • Мнения: 832
Бременна съм с близнаци и се чудя,  това про еня и цената на раждането и като са две бебета и за двете по отделно и ще платя 700 лв? Някой може ли да ми даде телефон на др  Атанасова или Нашар? Благодаря предварително

# 164
  • Мнения: 16 893
Цената на раждане е една, плащаш 2 пакета за бебетата.

Общи условия

Активация на акаунт