Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 30

  • 55 786
  • 759
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 610
Тези, които не са от София, но са родили в Токуда може ли да споделят как става взимането на акта за раждане, в рамките на 3 или 5-те дни там възможно ли е да се вземе. След това с него си записвате детето по местоживеене предполагам. Благодаря.

# 166
  • София
  • Мнения: 11 512
Че той акта за раждане не се издава в болницата.

# 167
  • Благоевград
  • Мнения: 129
Тези, които не са от София, но са родили в Токуда може ли да споделят как става взимането на акта за раждане, в рамките на 3 или 5-те дни там възможно ли е да се вземе. След това с него си записвате детето по местоживеене предполагам. Благодаря.


На нас ни казаха в Токуда, че актът ще е готов 2 до 3 седмици след раждането на детето. Родих на 14.08 и тъй като на 19.09 бяхме на профилактичен преглед в Токуда съчетах нещата и отидох да го взема. Актът се взима от община Лозенец, на самия акт пише, че е издаден на 17.08. т.е. 3 дни след раждането, но във Вашия случай дали ще е готов нямам как да знам. От болницата дават срокът с 3 седмици очевидно, за да няма разкарване.

# 168
  • Мнения: 610
Благодаря.
Тези, които не са от София, но са родили в Токуда може ли да споделят как става взимането на акта за раждане, в рамките на 3 или 5-те дни там възможно ли е да се вземе. След това с него си записвате детето по местоживеене предполагам. Благодаря.


На нас ни казаха в Токуда, че актът ще е готов 2 до 3 седмици след раждането на детето. Родих на 14.08 и тъй като на 19.09 бяхме на профилактичен преглед в Токуда съчетах нещата и отидох да го взема. Актът се взима от община Лозенец, на самия акт пише, че е издаден на 17.08. т.е. 3 дни след раждането, но във Вашия случай дали ще е готов нямам как да знам. От болницата дават срокът с 3 седмици очевидно, за да няма разкарване.

# 169
  • Мнения: 43
Здравейте,
Каква марка козметика използват в неонатологията?
Благодаря предварително!

# 170
  • Мнения: 16 876
Ползваха Хип през февруари 2018.

# 171
  • Мнения: 3 956
Здравейте,
Каква марка козметика използват в неонатологията?
Благодаря предварително!

Козметика и мляко - Хип. Памперси - Пуфис.

# 172
  • Мнения: 5 259
Здравейте. Някой правил ли си е хистероскопия в Токуда и имате ли представа от каквито и да било подробности?
Каква е цената на процедурата и някаква част поема ли се от касата?
Благодаря.

# 173
  • Мнения: 365
Здравейте!
Имам бебе на 2 месеца и вчера разбрах, че се предлагат пакети за проследяване в болницата.
Моля, споделете мнение!
Също ще съм много благодарна и за отзиви за конкретен неонатолог, в частност за др. Калайджиева.
Благодаря Ви и успешна седмица!

# 174
  • Мнения: 177
Здравейте!
Имам бебе на 2 месеца и вчера разбрах, че се предлагат пакети за проследяване в болницата.
Моля, споделете мнение!
Също ще съм много благодарна и за отзиви за конкретен неонатолог, в частност за др. Калайджиева.
Благодаря Ви и успешна седмица!

Ние сме много доволни от д-р Калайджиева, водихме вече 5-годишния ни син при нея докато стана на 2г. Сега сме запазили часове при нея и за бебето:) Винаги е била изключително мила и внимателна, настоявала е да я търсим по всяко време и на личен тел., когато сме чакали напр. резултати от изследвания. Насочвала ни е дори към друга болница, ако знае, че ще ни помогнат по-бързо.

# 175
  • Мнения: 365
Много Ви благодаря!

# 176
  • София
  • Мнения: 514
Здравейте!
Имам бебе на 2 месеца и вчера разбрах, че се предлагат пакети за проследяване в болницата.
Моля, споделете мнение!
Също ще съм много благодарна и за отзиви за конкретен неонатолог, в частност за др. Калайджиева.
Благодаря Ви и успешна седмица!
И ние останахме много доволни от д-р Калайджиева. Много е отзивчива, каза винаги при нужда да я търсим. С много добри впечатления съм от всички неонатолози, с които се срещнах и докато бяхме в болницата, и когато сме водили бебка на прегледи след раждането. Винаги са реагирали адекватно и професионално. Който и да избереш, няма да сбъркаш.

# 177
  • Мнения: X
здравейте , някой да ползва доп. здравно осигуряване което да покрива Геникологични прегледи при бременност ? раждане итн ?

# 178
  • София
  • Мнения: 184
Здравейте, Bochinka, аз съм към Съгласие и ми покриваше гин.прегледи - заплащах, взимах фактура и след това ми възстановяваха разходите. От раждането ми покриха 500лв.

# 179
  • Мнения: 39
Някой знае ли дали е възможно да се планира секцио през уикенда?

Общи условия

Активация на акаунт