С какво ви дразнят свекървите? – 114

  • 32 688
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Хайче, като бях бременна с дребната и пуфтях като дирижабъл, веднъж се изцепих:"Искам да съм морско конче, защото при тях бременее и ражда мъжкият!" А Говендър Мой ме погледна замислено и изтърси:"А знаеш ли колко живеят морските кончета? 4 месеца." И, както казва един виден трол, аз рязко се спихнах.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Ама то и мъжките, и женските кончета живеят по 4 месеца (нямам идея дали е така).

И се сетих за един виц:
1. Оргазмът при прасетата трае 30 минути. (30 минути! Искам да съм прасе в следващия си живот!)
2. Сомът има над 27 000 вкусови рецептора. (Какво ли има толкова вкусно на дъното?)
3. Хлебарката живее девет дни без глава, а след това умира от глад. (Аз все още си мисля за прасето...)
4. Бълхата може да скочи 350 пъти колкото дължината на тялото си. Това е все едно човек да прескочи футболно игрище. (30 минути .. леле... късметлия е прасето... Само си представете!)
5. Слоновете са единствените животни, които не могат да скачат. (Това даже е по-добре).
6. Някои лъвове го правят повече от 50 пъти на ден. (Все още предпочитам прасето за следващия си живот - качеството пред количеството!)
7. Урината на котката свети под ултравиолетова светлина. (Чудя се кой е платил, за да разбере това?)
8. Окото на щрауса е по-голямо от мозъка му. (Знам, че и при някои хора е така...)
9. Морската звезда нямат мозък. (Познавам хора, които също нямат!)
10. Хората и делфините са единствените видове, които правят секс в името на удоволствието. (А какво ще кажете за прасето?)

# 737
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Сарказъм + правописни грешки, всичкото наръсено със запетаи както дойде...
Но това не го прави грешно...
Ако обаче някой седне да ме държи за слушател да ми мрънка че видиш ли, много искал да кърми, но дрън-дрън нещо, което знам че е глупост - не, благодаря. Или ще престана да съм слушател, или ще се изразя така, че да не ме търсят повече за такъв.
Е, цитираната "свекърва" дори още не е такава. Така че никой не е сядал да ѝ мрънка или да я държи за слушател...

# 738
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Някои трябва да си припомнят видеото If Men Breastfed, преди така смело да подхвърлят идеи като бременни мъже Grin

# 739
  • Мнения: 94
Спомням си преди време мои коментари по повод на тази тема, и точно обсебващото поведение на майките на синове. Тогава бях буквално изяден, че аз допускам това отношение, че той трябва да се държи мъжки, че е льохман... и т. н.
Но тази женица звъни по много пъти в деня, вечер, сутрин в уикендите. Е ако трябва да съм откровенна с бившата ми свекърва бях в перфектни отношения. За мен си остава единствената свекърва, и до ден днешен за мен тя е свекърва ми.

# 740

Общи условия

Активация на акаунт