Какво ни казват звездите тази седмица ? – 4

  • 39 771
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Ами така е. Така и не мога да разбера защо хората смятат, че кармична е връзката с един единствен и най-специален човек за цял живот. Връзката деца-родители също е кармична.

Знам, че кармичната връзка може да не е една. В случая аз искам да разбера за една връзка?

# 256
  • Мнения: 4 706
Титания и на мен ми беше казала в консултацията, че с моят мъж ще сме кармично свързани, сродни души.... къде еееееее 🙃

# 257
  • Мнения: 169
Здравейте на всички. Първо искам да се извиня, ако това вече е коментирано, но аз не мога да го открия. Може ли да ми кажете как и къде мога да изчисля какъв е моя натал и това за какво служи? Благодаря предварително! Хубав ден!

# 258
  • Мнения: 1 285
Значимите връзки, които оставят отпечатък в живота на човек, не се случват всеки ден. Поради тази причина се разглеждат в контекста на  цялостната динамика на рождената карта - дирекции, прогресии. Не се случват по ежедневни транзити, освен ако не са някоя мимолетна авантюра. Нито само по глобалните транзити извън контекста на рождената карта. По транзити значими връзки могат да се случат при транзит на трансатурнови планети - Уран, Плутон и Нептун към мъжки сигнификатори за женска карта и обратното. Или към Венера. Тя е естествен сигнификатор на връзките. Астрологичните фактори за някакъв период от време могат да предположат дали една връзка може да има по-съществена роля в живота на човек. И изобщо каква й е ролята от гледната точка на периодът,в който възниква.

Сродна душа, значима любов не е задължително равнозначно на брак, хепиенд.
Астрология и съдба ---> Партньорска астрология

# 259
  • Мнения: 4 706

Сродна душа, значима любов не е задължително равнозначно на брак, хепиенд.
Астрология и съдба ---> Партньорска астрология
Естествено, че не е. Но ето, Титатия и мъжът й са заедно от 40 години и са сродни души. И някои други момичета казаха същото за техните партньори.
Аз имах предвид, че съм имала консултация с Титания и тя ми е казвала, че с моят съпруг ще сме кармично свързани.

# 260
  • Мнения: 1 285
Всяка съдба е различна.
А иначе няма как с човек, който споделяте общ път да не сте както Вие го наричате кармично свързани. Няма важни връзки в живота, които да не са кармични. Все са изражение на личната съдба или карма. Независимо дали са обвързани с подпис. За любовта и сродните души. Хората се свързват на емоционално, инстинктивно ниво. Подписът не свързва хора, които нямат емоционална свързаност. Важи следната метафора - "Бракът се сключва на небето". Подписът в гражданското си е просто договор за покупко-продажба. Smile  Социална норма. Не е задължително да представлява и да е тъждествен с емоционалната страна на нещата. Подписът не гарантира щастлив семеен живот. Дали ще имате именно съпруг астрологията не може да Ви каже. В днешно време много двойки решават да живеят на семейни начала, без подпис. Сродна душа може да е всеки.

# 261
  • Мнения: 4 706
starinthenightsky, хахахахахаа не мога!!!!! Нарекох го съпруг, за да се разбере някак... защото като казах партньор/мъж започна да обясняваш как не е задължително кармична връзка да свърши с брак.

# 262
  • Мнения: 1 517
Значимите връзки, които оставят отпечатък в живота на човек, не се случват всеки ден. Поради тази причина се разглеждат в контекста на  цялостната динамика на рождената карта - дирекции, прогресии. Не се случват по ежедневни транзити, освен ако не са някоя мимолетна авантюра. Нито само по глобалните транзити извън контекста на рождената карта. По транзити значими връзки могат да се случат при транзит на трансатурнови планети - Уран, Плутон и Нептун към мъжки сигнификатори за женска карта и обратното. Или към Венера. Тя е естествен сигнификатор на връзките. Астрологичните фактори за някакъв период от време могат да предположат дали една връзка може да има по-съществена роля в живота на човек. И изобщо каква й е ролята от гледната точка на периодът,в който възниква.

Сродна душа, значима любов не е задължително равнозначно на брак, хепиенд.
Астрология и съдба ---> Партньорска астрология

Сложно нещо са връзките, последните няколко месеца (поне 5) много мои приятели се разведоха( такива с брак и такива без брак), не съм им гледала картите, но наистина съм учудена какво става?

# 263
  • Мнения: 1 285
Това си е по подразбиране. Всеки се влюбва в сродни души. В нещо в човека, което му импонира, което чувства сродно, близко, лично, което го допълва.  Е, сега някои може да започват връзка с мъже, които не понасят. Знам ли. Smiley

# 264
  • Мнения: 4 706
Това си е по подразбиране. Всеки се влюбва в сродни души. В нещо в човека, което му импонира, което чувства сродно, близко, лично, което го допълва.  Е, сега някои може да започват връзка с мъже, които не понасят. Знам ли. Smiley
Влюбване и връзка е едно, брак дори без подпис е друго. Simple Smile

# 265
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Честито за транзитите през 1-ия ти дом!!!

Титания и останалите, ако щете вярвайте, но наистина ДНЕС се чувствам съвсем РАЗЛИЧНО в сравнение с предишните дни, седмици и дори месеци!

Много по-добре, спокойно ми е, уютно в кожата ми. А в същото време изпълнена с жизнена енергия. А добрите вести валят днес. Щастливо ми е. П.П. И днес не съм плакала!!!

# 266
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Честито за транзитите през 1-ия ти дом!!!

Титания и останалите, ако щете вярвайте, но наистина ДНЕС се чувствам съвсем РАЗЛИЧНО в сравнение с предишните дни, седмици и дори месеци!

Много по-добре, спокойно ми е, уютно в кожата ми. А в същото време изпълнена с жизнена енергия. А добрите вести валят днес. Щастливо ми е. П.П. И днес не съм плакала!!!

Браво вихрогонче!
Виждам аз във фейса! По публикациите ти разбрах, че днес е много по-добре!:smile:

# 267
  • Мнения: 1 285
Влюбване и връзка е едно, брак дори без подпис е друго. Simple Smile

Вероятно влагаме различен смисъл в думата "значимост". Единственото условие за такава е да насочва, променя посоката, да моделира житейския сценарий. Важен е последващият отзвук, ефект. В такъв смисъл дори и срещата с човек, с който просто сте седнали да изпиете едно кафе, последствие може да изиграе ключова роля.
А посредством астрологията може да се предположи доколко една такава среща, в този контекст, може да е от значение.

Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 01:25 от starinthenightsky

# 268
  • Мнения: 4 706
starinthenightsky, не , не влагаме. Писахме за различни неща.
Аз просто споменах нещо подобно на постовете на другите момичета...
Не знам защо се изписаха толкова неща след това, аз не оспорвам значимостта на връзката с всеки, който ти е важен в живота, нито че тази връзка не е задължителна да бъде цял живот, да прераства в брак ...
Момичета споменаха, че с техните партньори(съпрузи) са кармично свързани, разчувствах се и си помислих къде ли е моя..и тъй като Титания се включи се сетих за консултацията ми с нея.

И благодаря на Титания за споделянето - 40 годишно единствено партньорство, струва ми се ужасно романтично.

# 269
  • Мнения: 1 285
Значи си в очакване на Принцът на белия кон. Единственият. Аз само ти казвам, че определенията кармична връзка със сродна душа има един по-широк смисъл. Ти го интерпретираш по някакъв точно определен начин, защото ти се иска да е така.

Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 12:53 от starinthenightsky

Общи условия

Активация на акаунт