Какво ни казват звездите тази седмица ? – 4

  • 39 751
  • 738
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 202
Имаше един човек в живота ми, с който се запознах случайно една лятна вечер ..после пак така на майтап му се обадих, просто не ми пукаше, бях в едно такова настроение, интересно ми беше, сякаш на шега всичко стана ...влюбих се, бях малка, той замина, остави ме, много плаках, след време той ме потърси, аз още го обичах, наистина силно, бях друг човек, видяхме се, но той пак ме остави, така още един път, после аз вече бях с друг човек, той пак ме потърси, направих грешка като го видях, защото нараних човека до себе си, след тази среща, го изтрих, блокирах, изобщо не го искам в живота си, той ми помогна да разбера какво искам от живота и, че не мога да го получа от него ...все още мисля за него, но не искам да го виждам, този човек изигра ролята си в моя живот, много страдах и много плаках заради него ...Това кърмична връзка ли е?

В класическата астрология не се говори за "карма", това понятие започна да се използва в психологическата и модерната западна асрология.
Случая, който описвате най-вероятно има връзки в двата хороскопа между Универсалните сигнификатори-Марс, Венера, Луна, Слънце, но връзките между сигнификаторите за брака са слаби, най-общо казано. Това е, което може да се каже в такива случаи.

Карма, Йога, Дхарма,  като термини се ползват на Запад, под път и над път. Самите индийци много се забавляват, гледайки  как ги ползваме.  Satisfied

# 301
  • SF
  • Мнения: 21 162
Esmee, ти как определяш кармичната връзка? Извини ме, ако си го написала вече в предишните страници, ще проверя по-късно, че от телефона ми е по-неудобно да търся.

Аз изобщо не определям кармични връзки и не се занимавам с кармичности. Минало свършено предполагаемо и недоказуемо. Ако ти е кеф да смяташ, че връзката ти с някой идва от минали животи и сте били брат и сестра, или учител и ученик, или тайни любовници, какво по-лесно и просто от това! Но ако трябва да го докажеш и да накараш всички да го повярват... успех и късмет!
А още по-малко това засяга седмичните прогнози на Вихрогонче и Титания.

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 10:52 от Esmee

# 302
  • Мнения: 10 210
Не засяга, но много хора взеха отношение, включително и ти. Затова и попитах. Благодаря за разясненията.

# 303
  • SF
  • Мнения: 21 162
Няма лошо, че си ме попитала конкретно и директно, просто се зачудих защо се иска моето мнение. Отношение не мога, не искам и не съм взимала. Вероятно пак някъде назад из темата съм писала, че тая работа с кармичностите не ме вълнува, което всъщност си е вид отношение, но на незаинтересованост и неглижиране на сериозността.

# 304
  • Мнения: 10 210
Беше написала, че има разлика между кармична и драматична връзка, мисля цитирам доста точно, макар и по памет. Това ми създаде разбиране, че можеш да дефинираш конкретни разлики и не отричаш нито едната от двете категории. Не съм проучвала други твои изказвания по темата. Иска ми се общуването между хората да носи малко повече лекота и не системни подозрения, които да налагат оправдания. Особено в такива теми. Но аз съм идеалист, нормално е да имам подобни неразбрани очаквания. 🙂

# 305
  • SF
  • Мнения: 21 162
Ами не точно. Неглижирай това, което съм писала, нямам понятие от кармични връзки и не ме вълнуват. Учудващо е, че някой търси мнението ми по въпроси, които са много далече от мен, а и не полагам никакви усилия, за да ги доближа и разбера.

Ако някога отида на консултация и астрологът започне да ми говори за кармичности и връзки от миналото, ще си тръгна много разочарована и с усещането, че не съм извадила късмет с консултант.

# 306
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
А пък аз да ви кажа, между  днес и вчера в изследванията на детето има не разлика , ми огромна разлика, която няма обяснение.
Меркурий или просто съвпадение- факта  си е факт и то черно на бяло !

# 307
  • Мнения: 3 439
Въздишка 🤗

# 308
  • Мнения: 24 311
А пък аз да ви кажа, между  днес и вчера в изследванията на детето има не разлика , ми огромна разлика, която няма обяснение.
Меркурий или просто съвпадение- факта  си е факт и то черно на бяло !
Браво! Много се радвам! Ама какво ти е минало през главата от вчера до днес....само ти си знаеш

Нещо за Пълнолунието да кажете?

# 309
  • Мнения: 3 842
Мадам тиква, казах ти. На ретрограден Меркурий задължително проверка, даже по няколко пъти ако е необходимо.
Радвам се, че резултатите са добри Simple Smile

# 310
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Прегръщам ви всички тук с една радостна вест: Пълнолунието отмина, Луната вече намалява. Мисля, че напрежението вече се разсейва все по-осезаемо. Въпреки дъжда навън и мрачното, хладно и типично есенно време вече, някак във въздуха витае едно ... спокойствие... мир? Е, Меркурий си е все така ретрограден и наистина ни среща с нашето недоразрешено Минало, но ... вярвам в това, е за Добро. Утре почват Постите. Този път ще ги направя, олекотени обаче, тъй като имам професии, които издърпват енергията ми до голяма степен, просто няма да ям никакво месо и месни продукти. Ще си позволявам риба само. Иначе млечни и ядки - да. Хубав и усмихнат ден имайте, стига вече драми! Two Hearts

# 311
  • Мнения: 24 311
Благодаря Вихрогонче!
Аз съм потънала в едни спомени от миналото, но явно Меркурий е "виновен" за това

# 312
  • Мнения: 10 210
...
П.П. Едно предупреждение: налице са две квадратури - между Луната и Венера, и между Марс и Плутон. Така че бъдете внимателни, когато работите с електрически уреди.
Това влияние не отмина ли? 🙄 Чак днес успях да си изпусна йенската касерола от горещата фурна и то 2 пъти! 😬 Без съществени поражения, малко изхвърлен доматен сос, чушки...и кухня с извънредно почистване. 😁

# 313
  • Мнения: 19 007
Аз се изгорих от купа със супа, но устисках и не я пуснах, хаха

# 314
  • Мнения: 1 109
Аз боядисах в ярко жълто цялата пералня с дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт