Снимки – спомени от близко и далечно минало

  • 707 438
  • 11 934
  •   1
Отговори
# 5 385
# 5 386
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
А, пропуснала си река и точки Satisfied Обяснявах я на госпожата от занималнята по време на онлайн обучението с внука .

# 5 387
  • Мнения: 9 370
В Германия все още се играе. Има дори готови отпечатани листа, нарича се: Stadt, Land, Fluss.

# 5 388
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Имаме я магнитна със стрелка, която се върти и попада на съответния сектор. С някои разлики - име на момче, име на момиче, филм... Иначе от тези игри с лист и химикал обичах на танкове, на точки, на бикове и крави...

А имаше една дето написваш прилагателно, сгъваш листчето, следващия пише съществително , следващия глагол и други - къде, с кого и подобни и накрая много интересни се получаваха някои.

# 5 389
  • Мнения: 5 351
Играла съм и аз тази игра на разграфен лист от блок или тетрадка.  Имаше и графа   планина.  
Аз съм по-голяма от вас ,но и  в моето ранно детство  имаше гланцови блокчета. Имаше и разноцветна крепова (разтегателна) хартия , от която правехме цветя, панделки , рокли на кукли и други.

# 5 390
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 002
Аз нещо се отдадох последните часове на музика от младежките ми години. Попаднах на клип, който ще го разберат хората от моето поколение.
Скрит текст:

# 5 391
  • Мнения: 22 867
Много я харесвах, а по-късно, когато се промени, не знам защо започна да ми напомня на Милена.

# 5 392
  • Мнения: 5 041
Аз харесвах Си Си Кеч.И прическата си бях направила като нейната.

# 5 393
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Оооо, Сандра! И аз много я харесвах. Другарката от първи до трети клас ми напомняше на нея и много я харесвахме също всички ученици.

# 5 394
  • Sofia
  • Мнения: 1 685
Как се играеше тази игра? Играла съм я, а сега го гледам листа и само визуално ми е познат.

# 5 395
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 077
единия казва азбуката наум, другия казва 'стоп" и с буквата, която се падне, всеки попълва табличката.
щом първия каже "стоп" другите спират и се сравняват записките.
което се повтаря се задрасква и се дава по една точка на тези думи, които са останали в табличката.

# 5 396
  • Sofia
  • Мнения: 1 685
Добри, много ти благодаря! Просветна ми! Любима игра, а така да не се сетих!

# 5 397
  • Мнения: 10 266
Аз нещо се отдадох последните часове на музика от младежките ми години. Попаднах на клип, който ще го разберат хората от моето поколение.......

Щом си такава фенка, пиши в тубата Auto radio Russia. Може и да ги знаеш, но който не ги знае да погледне. Всичките ни любимци от младежките години ги канят русначетата и правят страхотни концерти. Поостаряли са и те, но са все така готини. Слушаме ги с мъжо постоянно. Голямо настроение носят.

# 5 398
  • Мнения: 4 717
Тази разтегателна цветна хартия все още я има, но аз не съм в БГ и немога да дам насока къде. Предполагам по книжарниците.
Баба ми ползваше големи листи оризова хартия, с които облепяше прозорците през лятото и така запазваше прохлада. Обожавах да си играя с оризовата хартия и да изрязвам някакви фигурки от сгънати квадрати.

# 5 399
  • Мнения: 2 523
Crêpe paper има във всички магазини за арт материали. Купувала съм си много пъти.

Общи условия

Активация на акаунт