Робот за почистване на прозорци

  • 96 121
  • 797
  •   2
Отговори
# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
HUTT W66 не става за толкова малки - моят най-малко е 40/50 и едва се завърта, да го изчисти

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 71
Здравейте, може ли да споделите изпитан продавач от Алиекспрес за Xiaomi HUTT W66?
Благодаря!

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
TookFun Appliance Store
https://a.aliexpress.com/_mq2bh36
От този съм поръчвала общо 5 - 4 W66 и един W55.
Доставката е около две седмици всеки път. Продавачът е много отзивчив - с пристигането на първия го тормозих доста, докато науча кое-как и всеки път ми обясняваше Simple Smile Даже клипче и инструкции на английски предложи да ми израти Simple Smile Второто ми беше много от полза Simple Smile

# 198
  • Мнения: 13 932
А вие пускате ли го на плочките в банята? И на някой падал ли му е робота, малко ме е страх все още. За W66 питам.

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Не му пречи фугата или рефера на плочките. Първият път имах огромни притеснения, но вече си го пускам и отивам да си върша друга работа (или да си чета книжка Joy) и когато се сетя, ако не го чуя, кога е приключил, ходя, да го преместя на другата стена.
От плочките, прозорците и огледалата не се е случвало да падне, но от безпрофилното остъкление се преби веднъж Joy За щастие - няма щети, но оттогава го пускам само на затворено остъклените, защото липсата на рамка явно го подлъгва.

Ето такива са ни плочките в банята:

# 200
  • Мнения: 13 932
Моят се мъчи малко на алуминиевата дограма, която е с по-тънък профил, понякога се качва на нея и запецва и спира. Та тези прозорци под надзор.

# 201
  • Мнения: 2 645
Това ли е единствената тема за робот прозорци?

# 202
  • Мнения: 68 654
Май да.
То две еднакви теми няма и да допуснат.
А и какъв е смисълът...

# 203
  • Мнения: 2 645
Може ли съвет за систематичен и добре чистещ робот за прозорци. Ако може да ми дадете пример за добра марка и модел. Възможно е да го купя и от Амазон. Бюджет нямам конкретно отделен. Просто искам машината да е хубава. Е, ако и цената е добра още по-добре

# 204
  • Варна
  • Мнения: 48
Здравейте, някой има ли отзиви за HOBOT 2S

# 205
  • София
  • Мнения: 12 006
Някой с нещо, което не е HOBOT ?

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Xiaomi HUTT W66 и W55

# 207
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Аз се престраших и сега поръчвам Xiaomi HUTT W66 Ето от тук, цената се търпи https://www.pazaruvaj.com/CategorySearch.php?st=Xiaomi+HUTT+W66
Има и кърпи към него, мисля да взема още един комплект.

# 208
  • Мнения: 2 645
Аз се престраших и сега поръчвам Xiaomi HUTT W66 Ето от тук, цената се търпи https://www.pazaruvaj.com/CategorySearch.php?st=Xiaomi+HUTT+W66
Има и кърпи към него, мисля да взема още един комплект.

Аз ще следя за отзиви от робота Simple Smile Живо ме интересува с как работи и почиства

# 209
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
ALMIRRA моя приятелка скоро го купи и е много доволна. По нейна препоръка се ориентирах. Ще го използвам за поддържащо почистване. После ще споделя мнение, разбира се.
Поръчах и робота за прозорци, като е гарга, нека да е рошава Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт