Обсъждане на имотни обяви, тема 12

  • 30 287
  • 758
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 9 754
Има ламинат - в 2 от спалните, но това не е съществен недостатък, в смисъл, че лесно се сменя.
Какво повече може да се очаква от цена 1440 евро на квадратен метър без да броим площта на парцела?
Тази цена се получи при деление на тотала на РЗП-то.
В мазето освен гаражите има и няколко помещения, които изглеждат с прилични размери и биха били много полезни за голямо семейство.
Въпреки че не съм млада, аз също бих сменила част от плочките - не всичките. Въпрос на вкус, не на състояние.
Дворът на мен ми изглежда добре, без изхвърляне в американски стил. Минус е, според мен, че наоколо има кооперации, които ще ти гледат в двора, но пък няма пълно щастие. Къща в много добро състояние все пак в града, а не извън него, си е оферта.

# 166
  • Мнения: 9 855
сините плочки са италиансли, и струваха доста пари до неотдавна. У нас ги имаме пак такива, но в червеникаво.

# 167
  • Мнения: X
Не мисля, че има значение какви са плочките, банята изглежда ретро. За тази цена можеш да си купиш къща в квартала, която е в по-добро състояние, на по-хубаво място. Терасата на тази е с характерните за ромските къщи орнаменти, което е голям минус. Ако говорим за цена, едно 150 хиляди минимум са отгоре.

Сетих се къде е къщата, на "Народен герой" до "Боряна". Мястото не е най-доброто в старата част, защото там се строи много, пък е и близо до малкото панелни блокове в квартала. Отсреща има една къща, която наистина може и да струва 600 бона, че и отгоре - много добре изглежда. Ако ще давам толкова пари за имот, ще искам да е сред къщи. В Овча купел - стара част има такива улички, та ако къщето се намираше там, можеше да се преглътат кусурите.

# 168
  • Мнения: X
Наистина ли си мислят, че някой може да даде 600к евро за локация ОК. Аз само като погледна кухнята и почвам да се смея https://netimo.bg/%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%82/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0 … 600000-o1149.html
Толкова пари за това място според мен може да даде единствено човек роден в този квартал и съответно свикнал с него. За всички други е абсурдно да си купят къща за 600 000 евро точно в Овча купел. Предпочитания избор в този ценови клас са полите на Витоша.

# 169
  • София
  • Мнения: 878
Толкова пари за това място според мен може да даде единствено човек роден в този квартал и съответно свикнал с него. За всички други е абсурдно да си купят къща за 600 000 евро точно в Овча купел. Предпочитания избор в този ценови клас са полите на Витоша.
Има го и това. Колкото и да ми харесва квартала, ако имах подобни суми щях да ида в Горна Баня, Бояна, Драгалевци, Бистрица (с предпочитания към Горна Баня).

# 170
  • Мнения: 5 634
Може цената да отразява опцията за строителство на блок на парцела.
Иначе къщите често имат смешно високи цени, а и най-бавно им растат цените, когато пазарът е нагоре.

# 171
  • Мнения: 6
Някой да сподели мнения за квартал Надежда 1?
По-специфично този строеж https://www.superimoti.bg/imot-68826-butikova-sgrada-s-ograniche … tamenti-do-metro/
Мнения за каквото малко е видимо на снимките, и ако го разпознавате за самото място. Мерси!

# 172
  • Мнения: 1 467
Някой да сподели мнения за квартал Надежда 1?
По-специфично този строеж https://www.superimoti.bg/imot-68826-butikova-sgrada-s-ograniche … tamenti-do-metro/
Мнения за каквото малко е видимо на снимките, и ако го разпознавате за самото място. Мерси!
Конкретно за Надежда 1 и 2 чувах толкова добри мнения, как е близо до метро и до центъра, имало си всичко - училища, детски градини и широки пътища.. Няколко пъти ходих до този квартал да разглеждам строежи, но просто не беше моето място. Чувствах се ужасно там и не ми харесваше. И просто не можех да си представя да живея там.
Всичко е въпрос на усещане, така че ви съветвам просто да се разходите и да видите дали ви допада.

# 173
  • гр. София
  • Мнения: 444
https://www.google.com/maps/@42.7232852,23.3015377,157a,35y,173. … 99t/data=!3m1!1e3
На прима виста - това е ж.к. Триъгълника. Срещу ж.п. гара Надежда. Отиди на място, прецени си. До метро станция "Хан Кубрат" - десетина минути пеш.

# 174
  • Мнения: 435
Наблюдавам масово мазало в раздел Дом, има тема за кварталите в София. Тази е за обяви.

# 175
  • Мнения: 712
Наистина ли си мислят, че някой може да даде 600к евро за локация ОК. Аз само като погледна кухнята и почвам да се смея https://netimo.bg/%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%82/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0 … 600000-o1149.html
Ти остави кухнята , ама всичката дограма е за смяна . И няма и един сантиметър дори топлоизолация .
Ама пък за 1 200 000 лв. , к'во ѝ плащаш . Градината наистина е единственото хубаво нещо в тоя имот .

# 176
  • София
  • Мнения: 878
Ти остави кухнята , ама всичката дограма е за смяна . И няма и един сантиметър дори топлоизолация .
Дали е за смяна не е ясно. Ако къщата е строена от заможен човек (а това явно е така) може да е от доста качествено дърво. Да подмениш дърво с друго дърво може, да подмениш дърво с пластмаса го смятам за престъпление. А че няма топлоизолация- не е ясно има ли нужда. Купувачите за такива пари едва ли имат проблем със сметките за газ.

# 177
  • Мнения: 1 878
Тук въпросът е, не дали къщата струва толкова и какво да ѝ се ремонтира,  а че купувачите, разполагащи с 600к евро  едва ли биха се спряли на тази къща. С този бюджет в много по-хубави квартали има много по-хубави  къщи. Wink

# 178
  • София
  • Мнения: 311
Ти остави кухнята , ама всичката дограма е за смяна . И няма и един сантиметър дори топлоизолация .
  Да подмениш дърво с друго дърво може, да подмениш дърво с пластмаса го смятам за престъпление.
Извинявам се за отклонението, но понеже аз обмислям такава смяна, може ли по-конкретно. За естетиката е ясно, но в нашия случай красивата и скъпа ужким дървена дограма не изолира шума от колите добре. И викахме специалисти от фирмата, които убедено твърдят, че PVCто ще е по-добре. Още се колебая, но май така ще направя накрая.

# 179
  • София
  • Мнения: 878
Извинявам се за отклонението, но понеже аз обмислям такава смяна, може ли по-конкретно. За естетиката е ясно, но в нашия случай красивата и скъпа ужким дървена дограма не изолира шума от колите добре. И викахме специалисти от фирмата, които убедено твърдят, че PVCто ще е по-добре. Още се колебая, но май така ще направя накрая.
  А, за изолирането на шума не знам- твърде е възможно наистина PVC-то да е по-добре. В интерес на истината в старото ми жилище бях с хубаво дърво и наистина беше доста шумно. Най-добре да се доверите на специалистите. Ако бях на ваше място- пластмасата е дразнеща но шума е много по-дразнещ ...

Общи условия

Активация на акаунт