Обсъждане на имотни обяви, тема 12

  • 30 321
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 709

Оооо, този още ли не го е продал, обсъждали сме го във форума преди 5-6 години най-малко.

Той е нали, и аз имах тези съсмнения, по стила и маниера, но не си спомнях самия имот, дали беше същия.
Стпред мен цената тогава беше около 180К..., може и да се бъркам.

# 751
  • Мнения: 2 694

Не е мой (за сега), но според мен има много бизнесмени който са за кратко време в БГ и това биха го наели веднага за поне 1500 лв на месец. И лекар за сега не ми трябва просто сьм свикнал на Калифорнийските цени на имоти и това ми се струва евтино.
Ааааа ама ти кажи, че си американка, че ний тук от простолюдието списваме във форума Grinning Grinning Grinning
Чакай ти бизнесмените да ти дават по 1500лв, като идват за 2-3 дни за сделки Grinning Grinning Grinning

# 752
  • Мнения: 9 774

Ааааа ама ти кажи, че си американка, че ний тук от простолюдието списваме във форума Grinning Grinning Grinning
Чакай ти бизнесмените да ти дават по 1500лв, като идват за 2-3 дни за сделки Grinning Grinning Grinning

И то за апартамент, който е в покрайнините на града без нормален ГТ.

# 753
  • Мнения: 19 482

Не е мой (за сега), но според мен има много бизнесмени който са за кратко време в БГ и това биха го наели веднага за поне 1500 лв на месец. И лекар за сега не ми трябва просто сьм свикнал на Калифорнийските цени на имоти и това ми се струва евтино.
1500 лв наем за ТОВА са мокри сънища. Влез в сайтовете за наеми и виж какво се предлага на тази цена, в кой квартал, каква квадратура и обзавеждане, че и с гараж.

# 754
  • Мнения: 969
Скрит текст:

Не е мой (за сега), но според мен има много бизнесмени който са за кратко време в БГ и това биха го наели веднага за поне 1500 лв на месец. И лекар за сега не ми трябва просто сьм свикнал на Калифорнийските цени на имоти и това ми се струва евтино.
1500 лв наем за ТОВА са мокри сънища. Влез в сайтовете за наеми и виж какво се предлага на тази цена, в кой квартал, каква квадратура и обзавеждане, че и с гараж.
Извинявай, защо мокри? Stuck Out Tongue
Според мен все ще си е на сухо.

# 755
  • Мнения: 25 737


Не е мой (за сега), но според мен има много бизнесмени който са за кратко време в БГ и това биха го наели веднага за поне 1500 лв на месец. И лекар за сега не ми трябва просто сьм свикнал на Калифорнийските цени на имоти и това ми се струва евтино.
Твърдо си за очен лекар, ако София ти е Бевърли Хилс.
Сега сериозно. Не мисля, че има кой да наеме за дългосрочно двустайка за 1500лв. Никой не те спира да го купиш и опиташ късмета си.

# 756
# 757
# 758

Общи условия

Активация на акаунт