Обсъждане на имотни обяви, тема 12

  • 30 344
  • 758
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 540
Моля да не цитирате амнайсе поста в поста в... . Скролнете в темата и вижте как изглежда текстът Ви. . Нечетимо и чаршаф... ЗА телефон още по зле.

# 496
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
.
Ричи....700 евро в Дружба 2....посмали малко.
Е , добре де , Милитанче, около 700 евро...

# 497
  • Мнения: X
Боже, доживях да съм съгласна с Попея! Ад е навсякъде от паркирани коли. В новите квартали поне има подземни паркинги, но пък нали те са с пари и масово хората не си купуват. Нямам идея какво решение може да се намери. Евентуално да задължат апартаментите да се продават с паркоместа както сега е с мазета...наистина не знам има ли решение. Толкова е хубаво да си имаш гараж. Аз в момента дори не гледам жилища, където да не мога да имам 2 паркоместа. Това ми е най-задължителното.

# 498
  • Мнения: X
Кой пък е тоя ненормалник дето дава 1400 лв за Дружба 2

# 499
  • Мнения: 969
Явно няма нищо интересно за обсъждане и се почна представлението при бате Енчо. Поне темата се поддържа жива.
Niko, в какво състояние е имотът ти за 700 евра?

# 500
  • Мнения: X
Попеа, всички паркинги имат бариери. Има си начин да паркираш там и той се нарича плащане. Болният чака пред входа на болницата и го взимаш само, не си оставяш колата и така.
Ричи....700 евро в Дружба 2....посмали малко.
Болният е с 40 градуса и виене на свят, и повръщане - къде и как ще ме чака... И е вечерта след работно време. Как да е, за мен в спешното - само с такси. Просто не си струва да се главоболя с кола. А ти не очаквай някъде да има места, независимо дали в Борово или в МанЛи. Няма. Освен в зона и то не навсякъде. Сега пак ще излезе, че се хваля, но около нас наистина има, в часовете на зоната. Извън нея - забрави! И нещо много важно - тротоарите са свободни за ходене. Дори не бях си представяла преди колко е хубаво това! Може да  не са перфектни, ама поне коли няма.

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 21:36 от Анонимен

# 501
  • София
  • Мнения: 878
Кой пък е тоя ненормалник дето дава 1400 лв за Дружба 2
Парадоксално, но факт! Луфтханза Техник е наела жилището на познати в Дружба 2 (в панелка!) за някаква подобна баснословна сума ...

# 502
  • Мнения: X
Кой пък е тоя ненормалник дето дава 1400 лв за Дружба 2
Парадоксално, но факт! Луфтханза Техник е наела жилището на познати в Дружба 2 (в панелка!) за някаква подобна баснословна сума ...

Пълен абсурд в панелка чак , аз си представях поне нещо на Артекс

# 503
  • Мнения: 969
А в Бургас какви космически бяха станали наемите, когато се напълни с жабарчрта по Южен поток, както и румънци, поляци и всякакви покрай преустройството на Нефтохима 2014-тс... Представяш ли си да бяха построили завода на Фолксваген в Кремиковци! Гара Яна щеше да се напълни с милионери изведнъж!
А относно 1400 лв за панел в Дружба ми звучи като клатене на Луфтханза. Обикновено подобни фирми не се оставят да ги клатят така, но за случая друго обяснение нямам. Или е на хотелски принцип с допълнителни услуги като чистене, смяна чаршафи и подобни.

# 504
  • София
  • Мнения: 5 948
Ричи вземи редактирай поста,  скровам пет минути на телефона и реших че телефона се е прецакал нещо.      По темата по -горе,  болен с повръщане и разстройство не го мъкнете по кабинети.  Нищо кой знае какво няма да му помогне лекаря,  най-много някой фонтан , или да лежи по пейките пред кабинета.  Да отмине леко поне или доктора у дома го викам. Инак Никой никъде не може да паркира вече в София,  пълна трагедия е. Всеки се е качил на кола вече,  пък и недоволен от другите,  че и те тръгнали с коли и му пречат

# 505
  • Мнения: X
Явно няма нищо интересно за обсъждане и се почна представлението при бате Енчо. Поне темата се поддържа жива.
Niko, в какво състояние е имотът ти за 700 евра?
По моите критерии е в много добро състояние, а спрямо масовото предлагане е направо перфектен.

# 506
  • София
  • Мнения: 878
А относно 1400 лв за панел в Дружба ми звучи като клатене на Луфтханза. Обикновено подобни фирми не се оставят да ги клатят така, но за случая друго обяснение нямам. Или е на хотелски принцип с допълнителни услуги като чистене, смяна чаршафи и подобни.
Непрекъснато се сменяли обитателите- нещо като място за посетители в командировка. И на мен ми звучи парадоксално, но .... освен ако не ме баламосват нещо за сумата.

# 507
  • Мнения: X
Попеа, всички паркинги имат бариери. Има си начин да паркираш там и той се нарича плащане. Болният чака пред входа на болницата и го взимаш само, не си оставяш колата и така.
Ричи....700 евро в Дружба 2....посмали малко.
Дава двустайната си панелка за 600 лева. Като целия им вход е с изключено парно и в апартамента няма климатици. Наемателите сами са си купили печките с които се топлят.

Последна редакция: вт, 08 окт 2019, 03:26 от Анонимен

# 508
  • Мнения: 969
А относно 1400 лв за панел в Дружба ми звучи като клатене на Луфтханза. Обикновено подобни фирми не се оставят да ги клатят така, но за случая друго обяснение нямам. Или е на хотелски принцип с допълнителни услуги като чистене, смяна чаршафи и подобни.
Непрекъснато се сменяли обитателите- нещо като място за посетители в командировка. И на мен ми звучи парадоксално, но .... освен ако не ме баламосват нещо за сумата.
Замества им хотел. Не знам как собствениците са убедили Луфтханза, но им свалям шапка за това! И има включени услуги, очевидно. Т.е. в тези пари се включва доста по-големи ангажимент.

# 509
  • Мнения: X
Това с Луфтханза е отдаване тип Еър Би-ен-би, само че с гарантирана заетост, трябва ти персонал за поддръжката или се превръщаш в домашна прислуга. Нормално отдаване в Дружба за 1400 лева/месец за мен няма, дори и 300  кв да е, но във форума всеки си пише, каквото му дойде на ум. Място за мерене на ….
Часовник с кукувичка, не че е тук мястото, но  болният имаше нужда от специализирани изследвания (скенер, ехограф, пълна кръвна картина), както и консултации с различни специалисти, които вкъщи ще ти е много сложно да направиш. Не ставаше въпрос за проста настинка. Има ситуации, в които просто няма начин без да идеш в спешното. Досега съм била доволна от спешното на Токуда, не знам с новите собственици как ще е, дано се запази нивото.

Последна редакция: вт, 08 окт 2019, 09:51 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт