Обсъждане на имотни обяви, тема 12

  • 30 215
  • 758
  •   1
Отговори
# 675
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 705
Скрит текст:
Темата е за обсъждане на обяви. Какво ще кажете за тази:
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15708852751783 … k=4wqix0&f1=1

175 000 евро + 12-13000 евро разноски+ 30 000 ремонт и обзавеждане/оптимистично/ = 218 000 евро трябва да вложи някой за апартамент в Младост 1,  Цариградско...Въпросът е с този бюджет, какво и къде друго може да купи.
Преди седмица ми споделиха за продажба на ап. за 198000 евро в Дружба ... даже не исках да слушам детайли, като квадратура, състояние и къде по-точно се намира, което доказва, че всичко е възможно.
Скрит текст:
PAV1, ще ми преведете ли, че нещо не стоплям..двете картинки в скрития текст...
И на мен ми е любопитно този в Младост как ще се продаде. Tomeva, по този повод се сетих да пиша - днес минах покрай онзи ап. на 1-ви над гаражи на Церковски, който имахте клиенти за него и се отказаха, че им се видя скъп. Е, явно е продаден, защото днес го ринеха и изнасяха мебели, а и боклуци на кофите. И обявата я няма.

Ооооо ...той беше с много хубаво разпределение, че  и гараж имаше...единственият минус беше ниския етаж  и че беше леко тъмен в тази част към улицата. Да им честити, със сигурност ще стане страхотен имот.
С моите купихме 2 седмици по-късно срещу резиденция Лозенец подобни параметри, но по-висок етаж с уникални панорамни гледки. Там е високо, сещаш се за какви  гледки става въпрос за 167 000 евро, и съм много доволна, защото спестихме не малко пари.

# 676
  • София
  • Мнения: 1 861
Отивам да си проверя НА дали ми е вписана терасата/балкон или каквото е там, че няма да мога да спя...

Каква безмислена дискусия. Аз си купих точно апартамент с по-малка квадратура от очакваното, но с точно такова разпределение, каквото исках. Никога не съм сравнявала обявите по цена на кв. освен като не опря до банката въпроса Simple Smile

Покрай тоя блок в Младост минавам всеки ден, не е зле, ама тая цена е космическа Grinning Къде-къде по-добри алтернативи има в квартала, а и в по-хубави квартали.

# 677
  • Мнения: X
Скрит текст:
Скрит текст:
Темата е за обсъждане на обяви. Какво ще кажете за тази:
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15708852751783 … k=4wqix0&f1=1

175 000 евро + 12-13000 евро разноски+ 30 000 ремонт и обзавеждане/оптимистично/ = 218 000 евро трябва да вложи някой за апартамент в Младост 1,  Цариградско...Въпросът е с този бюджет, какво и къде друго може да купи.
Преди седмица ми споделиха за продажба на ап. за 198000 евро в Дружба ... даже не исках да слушам детайли, като квадратура, състояние и къде по-точно се намира, което доказва, че всичко е възможно.
Скрит текст:
PAV1, ще ми преведете ли, че нещо не стоплям..двете картинки в скрития текст...
И на мен ми е любопитно този в Младост как ще се продаде. Tomeva, по този повод се сетих да пиша - днес минах покрай онзи ап. на 1-ви над гаражи на Церковски, който имахте клиенти за него и се отказаха, че им се видя скъп. Е, явно е продаден, защото днес го ринеха и изнасяха мебели, а и боклуци на кофите. И обявата я няма.
Ооооо ...той беше с много хубаво разпределение, че  и гараж имаше...единственият минус беше ниския етаж  и че беше леко тъмен в тази част към улицата. Да им честити, със сигурност ще стане страхотен имот.
С моите купихме 2 седмици по-късно срещу резиденция Лозенец подобни параметри, но по-висок етаж с уникални панорамни гледки. Там е високо, сещаш се за какви  гледки става въпрос за 167 000 евро, и съм много доволна, защото спестихме не малко пари.
На Милин камък или на Баучър? Щом са си го харесали, нека им е честит!

# 678
  • Мнения: 9 685
От любопитство, че ме мързи да ровя назад - на Цанко Церковски за колко беше обявен? За да сравня с този, който са купили клиентите на Томева.

За двата апартамента в Младост.
Първият е по-голям, поне с едно цяло помещение. По скицата не успях да се ориентирам, но немският преход не е приятен. Но пък едната спалня - тази със спалнята, е доста голяма на ширина - побира спалня с рафтове, което е поне 2,30, има достатъчно място за минаване и шкаф/скрин срещу спалнята. Това рядко се среща в НС. За ремонт е, не само банята и кухнята. На сградата аз не виждам какво й е толкова лошо като сграда?!? За местоположението - север към Цариградско не е добре, но не е на самото шосе все пак.
Вторият е стандартен тристаен НС, добре е ремонтиран, лично на мен ми харесва, но квадратурата е с ид.ч. определено,  ЗП сигурно е към 85 кв. м., 90 квадрата макс. И двата нямат гараж, както и паркомясто. Вторият-НС-то, ме учудва - не е последен етаж, а височината не ми се вижда 2,50 м. - вижте колко разстояние има над вратите - 20-30 см. примерно.
Разликата в цената между двата не е чак толкова голяма, може да се намали при евентуална лека корекция при сериозни купувачи на първия. Оттам нататък ремонтът на първия колко би струвал - не знам. Но пък имаш поне още едно пълноценно помещение, ако това търсиш и имаш пари.

# 679
  • Мнения: X
mandarinka, по спомен около 220 К май беше. Срещу резиденцията за мен  си струва само ако е на Йоан Екзарх, Баучър и Милин камък са много натоварени и шумни, а и са павирани, Теодоси Търновски пък е много стръмна и форсират по нея, и също е натоварена. Особено Баучър е някакъв ад напоследък. И са доста по-далеч от центъра пеш. Като цяло двете локации за мен са несравними, но пък хората си знаят най-добре.

# 680
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 705
mandarinka, по спомен около 220 К май беше. Срещу резиденцията за мен  си струва само ако е на Йоан Екзарх, Баучър и Милин камък са много натоварени и шумни, а и са павирани, Теодоси Търновски пък е много стръмна и форсират по нея, и също е натоварена. Особено Баучър е някакъв ад напоследък. И са доста по-далеч от центъра пеш. Като цяло двете локации за мен са несравними, но пък хората си знаят най-добре.
Плачковица.

# 681
  • Мнения: X
А, там е добре, но ако е нагоре, ако е в блока на ъгъла, с кипърското посолство, там пак е шумно от Баучър, макар да има гледка към градинката и към резиденцията.
Ето нещо подобно около Баучър, но не на него, тихо място, на Якубица и Минзухар, целият южен, с гледка, за подобна цена:
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15670546875877 … k=4wsl4f&f1=1

Последна редакция: пн, 14 окт 2019, 15:03 от Анонимен

# 682
  • Мнения: 969
Ето един апартамент в ареала на Румка:
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b15710517309599 … k=4wty02&f1=1
Явно някой бърза с парите, не му се чакат наемите ...

# 683
  • Мнения: 2 113
Ето един апартамент в ареала на Румка:
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b15710517309599 … k=4wty02&f1=1
Явно някой бърза с парите, не му се чакат наемите ...

За сам студент е прекрасно.

# 684
  • София
  • Мнения: 878
Ето един апартамент в ареала на Румка:
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b15710517309599 … k=4wty02&f1=1
Явно някой бърза с парите, не му се чакат наемите ...

За сам студент е прекрасно.
Цената не е прекрасна ...

# 685
  • Мнения: 677
Да, но за наем, а не за покупка.

# 686
  • Мнения: 3 096
Ей, не се спряхте с Румка значи. Жената бе така добра да сподели къде, какво, за какви пари е купила, а вие я изядохте с парцалите. Ми, хайде, кажете вие какви сделки сте направили, да видим!

# 687
  • Мнения: 18 327
Горната обява доказва, че покупките й там са добър удар.

# 688
  • Мнения: X
https://m.imot.bg/details/1d157106198651883
Това вече е яко изтрещяване 😂

# 689
  • Мнения: 1 878
Като разпределение ми харесват 4-стайните от скицата, като В1 ми допада повече. Сгради със смесено предназначение не ми допадат, да не споменаваме цената, която е без ДДС въпреки, че е уж за завършен апартамент. Не е моят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт