Лакове за нокти - 131

  • 43 618
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 420
Пристигнаха ми лаковете и ми мина.

# 61
  • Мнения: 444
Привет, привет! 🙂 Страхотни лакове показвате. По Церсейката и на мен ми изтекоха очите. Мен ме наляга някаква депресийка и резултатът е на лице...

# 62
  • Мнения: 1 129

Лака е Perfect 523 декорация печат

# 63
  • Мнения: 444
И аз си го взех този Perfect. Радвам се да видя как стои на нокти, че не съм стигнала до него още 🙂

# 64
  • Мнения: 1 129
Много си го харесвам... Нанася се като масло, има много добра покривност... Цвета е уникален на живо!!! Изобщо... Ми е фаворит!!!

# 65
  • София
  • Мнения: 1 872
момичета, нали ви се оплаках преди няколко дни от мехурчетата по ноктите. Еми тази сутрин към 6.30 се лакирах със същите лакове, но температурата до отворения прозорец беше 15 градуса, и вече нямам никакви забележки към маникюра Simple Smile Извод: проблемът наистина е бил във високата температура, при която се лакирах предният път, беше след обяда и сигурно е било поне 35 градуса.   

# 66
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Готова за море (успях с преливката)

# 67
  • Мнения: 444
Много красиво ти се е получило! Как успя с омбрето не знам- при мен беше кошмар. Уж леко уж “туп-туп” , няма братче, разложи се и долния лак , започна да лепне, абе ужас🙂

# 68
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Май нямам никакъв фокус...хммммм!


A, да се самопохваля какво си купих за ноктите! Т.е. за бюрото вкъщи и по съвместителство - за ноктите! Лампа с лупа! Откраднах идеята от една рускиня и съм супер доволна!!! Не е най-стилното нещо на света, обаче каква осветеност и видимост за маникюра! Oткакто ми изгоря супер ярката настолна лампа и ММ си прибра начелника съвсем бях оплескала качество на мазнята Grinning
 

Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 22:46 от Agent Provocateur

# 69
  • Мнения: 5 478
Тъкмо тези дни си мислех, че ти и Криси се загубихте някъде Grinning

От мен доброто старо брюле Grinning
https://www.instagram.com/p/B11zmucjFvL/?igshid=hbyf6n20hzy2

# 70
  • София
  • Мнения: 589


https://www.facebook.com/BubuNailArt/photos/a.2275471792738613/2 … ype=3&theater

Лака е Miss sporty crush on you 7054, а декорацията е ваденка.

# 71
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Днес Golden Rose Color Expert 39:

# 72
# 73
  • Мнения: 20 168
Всичките сте много свежи и слънчеви Animal Hatched Chick

# 74
  • Мнения: 1 978

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт