Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 56

  • 12 901
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: X



Момчетата с подарък за феновете

Акаунти на акьорите в социалните мрежи
Велислав Павлов - instgram
Димитър Захариев - instagram
Диана Димитрова - instagram

Велислав Павлов - facebook

Диана Димитрова - facebook

Вездесъщият - линкове и полезна информация

Постановки, в които можем да ги гледаме:
Скрит текст:

Велислав Павлов

Дон Жуан – Народен театър – голяма сцена
На ръба – Народен театър – голяма сцена
Рибарят и неговата душа – Театър 199
Три сестри - Родопски драматичен театър, гр. Смолян - вече не се играе

Диана Димитрова
– в момента не играе никъде, снима филми и серили. Очакваме постановка с нея в края на 2018
Димитър Захариев
Занимава се с импровизационен театър – Клонираните/ ХаХаХА Импро – Кино Влайкова
Джордж Каплан - Френски институт/ Арте урбана Колектив

Телевизионни интервюта

Други интервюта в електронни и печатни медии
Скрит текст:
Велислав Павлов
Диана Димитрова
Димитър Захариев


Кино/ Театър/ Телевизия - трейлъри


Благодарение на Mari_Mar сезоните от Откраднат живот с участието на тримата актьори.
Скрит текст:

     










Гифчета за сваляне

СТАРИ ТЕМИ

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 16:33 от Анонимен

# 1
  • Мнения: X
Не бях правила нова тема от точно три месеца.
Пожелавам ви бързо изписване и положителни емоции Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 728
Благодаря, Доне Simple Smile

Дано и покрай Димитър има нови проекти, които да се обсъждат.

# 3
  • Мнения: 489
Доне, благодаря за темата! И аз, като Дани, се надявам скоро да чуем нещо и за Димитър Simple Smile Иначе, с нетърпение очаквам новия сезон Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 9 557
Доне, благодаря за темата.

Значи да се изясня. Това, което казах за Марио и Зорница имах предвид, че не очаквам отношение “на вашите заповеди кралице”. По скоро ще има “Ух, писнами да ти оправям кашите, които забъркваш, но какво да те правя”

Иначе и аз като Дрийми този сезон ще съм широко скроена, за сега 😂😂😂

# 5
  • Мнения: X
Чета ви и си мисля, че ако нещата се случат така, както ги описвате, сцените между Марио и Зорница ще са доста любопитни  Grin

И аз съм в отбора на широко скроените...буквално Joy

# 6
  • Мнения: 3 269
Дона, благодарности за темата 🤗.

Аз се замислих за Табаков. Не съм наясно с това що за птица е той, но по вашите коментари се ориентирам. И ми е интересно как ли ще се погаждат с Марио 😁. Че и с Калин, той също “много си пада” по такива.
Другото, което ми е интересно е - как ще реагира Марио на идеите на Зорница да става приемна майка, особени като се разбере чие е бебето 😂.

# 7
  • Мнения: 726
Дона, благодарности за темата 🤗.

Аз се замислих за Табаков. Не съм наясно с това що за птица е той, но по вашите коментари се ориентирам. И ми е интересно как ли ще се погаждат с Марио 😁. Че и с Калин, той също “много си пада” по такива.
Другото, което ми е интересно е - как ще реагира Марио на идеите на Зорница да става приемна майка, особени като се разбере чие е бебето 😂.
Дрийми, аз лично смятам, че когато се разбере, че бебето е на Табаков, Зорница ще спре да иска да е приемна майка и съответно Марио няма и как да реагира особено. Аз си представям Марио дистанциран, обвзет от работата, а Табаков още в началото, като разбере кой е Марио, на 100% ще изръси някой друг лаф, той ги умее Wink И няма да се учудя ако умишлено се върти покрай Зорница и им гледа сеира. Поне това в началото..после може да се сдушат с Марио

# 8
  • Мнения: X
Я да загреете за новия сезон.
Връщам играта "познай сцената".
Моски - дай им шанс, ако не отгатнат, казваш верния отговор, става ли? Joy

# 9
  • Мнения: 2 364
Дона,благодаря за темата.
Mоите изисквания този сезон са за смислени истории, повече екранно време за Mарио и щастлив финал.
Дали минавам за широко скроена Joy   

# 10
  • Мнения: 9 374
Toва не беше ли от 5ти сезон, когато двамата с Тони хванаха Зорница на кафе машината след като тя се върна от отпуска? Grinning

# 11
  • Мнения: X
Toва не беше ли от 5ти сезон, когато двамата с Тони хванаха Зорница на кафе машината след като тя се върна от отпуска? Grinning

Не Wink

Злати - минаваш Stuck Out Tongue Winking Eye Ама включи "Албена да зареже брутално Тони" Joy

# 12
  • Мнения: 9 374
Доне, не може ли да е "Тони да зареже Албена брутално"? Момчето да страда ли искаш? Joy

# 13
  • Мнения: 9 609
Аз искам да ми е спокойно през сезона и да не се напрягам Joy , а и да са живи всички Grinning

Това не е ли когато каза на Захариев, че ще приеме предложението за работа?

# 14
  • Мнения: X
Доне, не може ли да е "Тони да зареже Албена брутално"? Момчето да страда ли искаш? Joy
Всъщност да Wink И на него му ходи да е сериозен. А и нали е добро момче, няма да зарязва брутално

Майче, позна! Това явно беше лесно.
Следваща:

Общи условия

Активация на акаунт