На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 27

  • 86 823
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 394
А защо когато сте в Турция не може да запазите през букинг? Интересно ми е понеже ще пътувам в Турция, но на място ще се решава дали ще се нощува. Затова питам.

# 691
  • Мнения: 5 035
А защо когато сте в Турция не може да запазите през букинг? Интересно ми е понеже ще пътувам в Турция, но на място ще се решава дали ще се нощува. Затова питам.

Защото сайтът не се отваря от Турция.

# 692
  • Мнения: 560
в турция през техен интернет провайдър букин и уикипедия не работя. През някой гсм оператори и вайбър за разговор не може.
Бат ерго филтрира приложения и сайтове.

# 693
  • Мнения: 422
Току-що резервирахме апартамент в Selimiye Hotel няколко нощи. Малко разходка с елементи на похапване и пазарене Wink
Ще пиша впечатления в понеделник, когато се върнем.

# 694
  • Мнения: leet
Знаете ли кога са студентските ваканции / изпитни сесии? Защото това е обвързано с качеството на закуската в Унисите? Не че е от огромно значение, предвид добрата им цена. Но все пак да знам какво да очаквам (голяма компания ще сме, аз не съм с претениции, но съм организатора, та да не ми мърморят на мен).

# 695
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Може да е коментирано, но явно съм го проспала. 😁 В брошурата на Мигрос гледам пише до намалените артикули 2-3 money hediye, което значи че някакви точки се трупат вероятно? За какво точно иде реч?

Хапвали ли сте в мола в Green Salads?

# 696
  • Мнения: 20
То на ''еднодневните екскурзии'' с автобус всичко им е скопено.  
22 часа път -  42 минути пишман шопинг.
За съжаление е така и не е така. Трябва да се съобразяват с работното време на автобуса и шофьорите, иначе глобите са много големи. Но примерно една програма с тръгване в 2 часа и връщане в 22 часа с посещение на складовете / 1 час/, синия пазар / 1 час/, МОЛ Ераста /2 часа/ и център/3 часа/ не е ли добре?!

# 697
  • Мнения: 533
Да пиша за нашата еднодневна екскурзия миналата събота.Беше голямо тичане.В 9 часа бяме пред Ераста,тъкмо отворяха,дадоха ни 1 час,крайно недостатъчен.Прибягахне го и почти нищо не видяхме.От там 1 час за Марги и синия пазар,па к не стига времето.След това ходихме в българскта църква и на складовете.За складовете дадоха 1час ,там беше по спокойно времето е достатъчно.после ни закараха на центъра там имахме 2 часа и 20 минути.Не ми хареса цялото това препускане.Магазините на двата мола и центъра са еднакви но от бягане не можахме нищо да видим.Да не си помислите че не си похарчихме парите.Похарчихме ги.Хареса ми пазаруването там но не бих отишла вече с автобус.

# 698
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Времето, което са дали, е предостатъчно, но само ако вече сте ходили няколко пъти и имате набелязани магазини и неща, които да купите от тях. Ние, обикновено, за 4‐5 часа се оправяме с пазарлъка и в 14 ч. си тръгваме от Одрин, без да препускаме. Но сме били вече 8-9 пъти и познаваме борсите, Ераста, центъра, Марги и си знаем точно къде да отидем и какво да вземем. За първо опознавателно ходене в Одрин с автобус не е зле. Но за пазар аз не бих се наела да пътувам с нещо различно от личен автомобил. Дори с приятели не бих тръгнала с обща кола. Всеки си дърпа към неговите интереси и накрая нито пазара е пазар, нито разходката е разходка.

# 699
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Абе с обща голяма кола - ван/бусче на приятели/близки  е мноооооооого по-добре от автобус!

Никаква база няма за сравнение!      
 Всеки дърпа към себе си и затова един определен час за връщане/събиране на групата - поне след 4 часа и всичко е наред!
Може да си изберете час за събиране както ви е кеф.    
Не като автобусите -  айде тук 35 мин. за пазарене -  пък на тъпия музей на здравето час и половина и  за синия пазар 30 мин!  ....и  6.5  + 6.5 часа път отиване и връщане! ....така правят по екскурзиите за 1 ден.   Ултра тъпизъм.

Никакво опазнаване на пазарите не може да се направи с еднодневните екскурзии с автобус.  
  То няма никакво време!  

Повечето познати от такива екскурзии  въобще не са научили че има закрит пазар.

# 700
  • Мнения: 6
Здравейте, как вървят цените на дамски боти от естествена кожа в Одрин и къде да търся в мола или по другите магазини и имали модели.

# 701
  • Мнения: 347
Да пиша за нашата еднодневна екскурзия миналата събота.Беше голямо тичане.В 9 часа бяме пред Ераста,тъкмо отворяха,дадоха ни 1 час,крайно недостатъчен.Прибягахне го и почти нищо не видяхме.От там 1 час за Марги и синия пазар,па к не стига времето.След това ходихме в българскта църква и на складовете.За складовете дадоха 1час ,там беше по спокойно времето е достатъчно.после ни закараха на центъра там имахме 2 часа и 20 минути.Не ми хареса цялото това препускане.Магазините на двата мола и центъра са еднакви но от бягане не можахме нищо да видим.Да не си помислите че не си похарчихме парите.Похарчихме ги.Хареса ми пазаруването там но не бих отишла вече с автобус.
И аз съм била на такава екскурзия и знам какво препускане пада. Но ако си ходил повече пъти и знаеш кое къде е и какво търсиш времето може да ти стигне. Но.... петите са в з...ка.
После такава мускулна треска хващаш.😀😀😀
Но от тези екскурзии научих пътя и магазините.

# 702
  • Мнения: 533
Ние бяхме и малко на проучване.Да видим пътя до там .Бяхме две майки с трима тинейджари,които бяха взе гладни.Мисля че това също утежни нещата.Другия път с колата.Иначе ми хареса.нямам търпение за седващия път.

# 703
  • Мнения: 5 035
Моля за помощ при разчитането на една оферта:
Скрит текст:

Разбирам, че на 16-17 ноември трябва да направя сметка от 60 лири, за да взема продукти от тези на посочената цена. Но това еднократно ли е? Тоест при 120 лири 1 или 2 бутилки зехтин мога да взема?

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 1 006
Моля за помощ при разчитането на една оферта:
Скрит текст:

Разбирам, че на 16-17 ноември трябва да направя сметка от 60 лири, за да взема продукти от тези на посочената цена. Но това еднократно ли е? Тоест при 120 лири 1 или 2 бутилки зехтин мога да взема?

Точно така, На всеки 60лири от сметката можеш да вземеш 1бр. от дадения продукт.(за 120 -2бр) Зехтинът е хубав.

Общи условия

Активация на акаунт