Отговори
# 615
  • Мнения: 1 781
Чудя се дали да взема тестове за овулация, но по-скоро от чисто любопитство да я засека.. Споменавала съм, но след раждането я усещам много, много болезнена. Дори по-силно от цикъла, а едно време повръщах и припадах от болка като ми дойде.. Нещата се промениха.
Аз този месец ще правя тестове точно от любопитство, защото и моята О стана много отчетлива след раждането. Като пмс крампи и болежки. А преди да забременея нищо. Мислех че може би не съм обръщала внимание преди, но едва ли нямаше да усещам пмс крампи по средата на нищото всеки месец и да не го отразя.
Интересно е това явление...

Тинти писали сме едновременно. Ами а де, дано е някакъв фибром, доброкачествен и там да си кюта да не пречи... ти защо пускаш маркери? Ако предпочиташ на лични де.

# 616
  • Мнения: 424
Дано изчезне и не ти създава главоболия. Пускам ги заради периодично появяващи се кистички и зф,  да ми е мирна главата 🙂 но явно се появяват от ИР , която установихме наскоро😣

# 617
  • Мнения: 1 781
Хайде сега с диетата да станеш чиста като сълза отвътре и отвън! Много помагала знам аз. Има логика, ние сме каквото ядем.
Я кажи знаеш ли тези туморни маркери дали са достоверен начин за профилактика срещу злокачествени образувания? Струва ми се прекалено лесно. Всеки иначе щеше да си пуска веднъж в годината дет се вика и щяхме да имаме превенция от рано на рака....!?

# 618
  • София
  • Мнения: 11 489
Не са особено достоверни бях чела някъде. В смисъл - не може само на тях да се разчита.

# 619
  • Мнения: 1 044
само да кажа, че времето до тест не се издържа Rolling Eyes
други мисли в главата нямам Thinking

# 620
  • Мнения: 424
Не мога да кажа колко достоверни са. Док ми назначава СА 125,НЕ 4 + RОМА индекса.

# 621
  • София
  • Мнения: 4
Привет на всички,
просто нямаше как да не се запиша в тази тема. С няколко думи моята история: Преди 11 години първа бременност-мисед в 10 г.с. Веднага след това забременях и се радвам на 10-годишен младеж. Дълго време не се престрашавах за второ бебе, но дойде момента и с най- голямата любов забременях. Юни тази година се наложи прекъсване на бремеността по медицински причини в 18 г.с. Да си призная още не мога да осъзная как и какво точно стана, но ето ме- готова за ново начало.

# 622
  • Мнения: 424
Добре дошла , не се задържайте дълго тук, скоро към отчетни 🤗 съжалявам за това което си преживяла,  възхищавам се на жени като теб. Смело напред и щастлив финал ♥️

# 623
  • Мнения: 442
Антония, честито и честито ! Успех до края две дабъл трабъл бебенца в комбина ! Simple Smile
mi6elle, добре дошла и бързо отишла !

При нас вчера успешно мина операцията на ММ и още следобяд се прибрахме вкъщи. Лошото е че си го боли още вчера от обяд и по 2-3 аулина пие, но все не го отпуска достатъчно. Дано до ден два да отшуми, че като го гледам как го боли направо изтръпвам.
Май тоя месец ще изтървем опитите, въпреки че се падат след около 10 дена, но важното е ММ да се възстанови от всички болежки и тогава ще го тормозя аз Simple Smile

# 624
  • Мнения: X
E, Фенче, супер новини. Важното е че се е навил и го е направил. Дай си 6 месеца и всичко ще се получи. При една близка приятелка беше точно така. На 2-я месец след 6-те, т.е на 8-я, беше бременна Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 17:42 от Анонимен

# 625
  • Мнения: 3 208
Понеже четох на части, знам че не помня всичко и ще изпусна много. 
Mi6elle добре дошла!
АнтонияГ много , много хубава новина, аз искам близнаци от малка Simple Smile Нямаме в рода ама пак искам Simple Smile

Честито и на ръсещите момичета. И много мерси че наминавате.
Батмам подозирах, че ще тръгнеш на работа, ма не прекалявай Simple Smile
Атана, хубава сватба пожелавам и много палав меден месец!

Моля някой да хване списъчето, че съм крива и объркана в момента.
Сигуно ще махам полипа този месец. Покрай двата доминанти фоликула, доказано о, и рекорден за нас брой опити (5 от 6 дни) и после чакане за тест успешно бях отцепила ама сега предстои и трябва да уговоря кога ще е ... Sad  бляк.

# 626
  • Мнения: 261
Здравейте трътки мои :*

Аз не знам кога чакам. Ако може някой да съдейства.
Миналият месец на 17.08 имах зацапване, което два дни спираше почваше и то не знаеше какво прави. На 19.08 си ми дойде уж нормално, макар, че си ми беше не много обилно както обикновенно и приключи на 23.08.
Сега не знам от 17ти ли да броя или на 19ти? На някой случвало ли му се е?
Ако броя началото на 17ти , приложението ми смята , че ще ми дойде в събота. Ако броя от 19ти, трябва да дойде в понеделник.

# 627
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Мен напоследък всеки път ми се появява зацапване 1-2 дни по-рано и почвам от него да броя, освен ако не е много бледо розово и еднократно (щото и такива случки имах).В една от темите в проблемното,пък и докторът ми,тъй казаха-броиш от началото на зацапването.

# 628
  • Мнения: X
Ели, зацапването не се брои. И аз това се чудих, но се оказа, че е от деня, в който си тръгне силната кръв. Когато си отбелязвам цикъла в апликацията на телефона, ако имам само зацапване, не го отчита, като първи ден. Има опция да избереш колко е силно течението- дали е зацапване , средно или обилно.

# 629
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз точно много се чудих брои ли се или не и след разговор с репро докторът той ми каза, че ако е по-силно и без прекъсване се брои, ако е еднократно(както го описах ) не се брои.Иначе на мен първи ден от цикъла винаги ми е слаб,втория е силен, на третия спира и после на 4 и 5 пак е силен и така откакто тръгнах да се занимавам с инвитрото.Мислех че е нещо от хормоните,но те винаги са като по учебник.

Общи условия

Активация на акаунт