Изневяра?

  • 6 416
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 432
време е да провериш телефона и компютъра

# 16
  • Мнения: 28
Проблеми в работа, с пари и стрес. Защо да мислим за най-лошото.
Всъщност  именно със стрес в работата,напрежение и неуспехи в работата той ми се оправда(разговаряхме),но флирта немога да си го обясня и то пред мен!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Стресът как пречи на липсата на целувки? Мисля , че мъжа мисли за друга или бойкотира авторката , ако го е вбесила.

# 18
  • Мнения: 28
време е да провериш телефона и компютъра
Ха-ха,трие си човека историята!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Има следящи програмки, за които това не е проблем 😁

# 20
  • Мнения: 31 380
Проблеми в работа, с пари и стрес. Защо да мислим за най-лошото.
Всъщност  именно със стрес в работата,напрежение и неуспехи в работата той ми се оправда(разговаряхме),но флирта немога да си го обясня и то пред мен!

Ами такива хора, които си изкарват върху близките си, са абсолютни комплексари, дори не  са средно интелигентни.  Мое мнение.
За флирта също трябваше да го попиташ.

# 21
  • Мнения: 28
Проблеми в работа, с пари и стрес. Защо да мислим за най-лошото.
Всъщност  именно със стрес в работата,напрежение и неуспехи в работата той ми се оправда(разговаряхме),но флирта немога да си го обясня и то пред мен!

Ами такива хора, които си изкарват върху близките си, са абсолютни комплексари, дори не  са средно интелигентни.  Мое мнение.
За флирта също трябваше да го попиташ.

Говорих ме,не било флирт,на мен така ми се видяло търсела съм несъществуващи неща,била ми развита фантазията и т.н

# 22
  • Мнения: 28
Има следящи програмки, за които това не е проблем 😁
дай идея за такава за мобилен,търка история по- тази логика може да трие и позванявания и смс

# 23
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Е, естествено, че ти е развита фантазията, какво да каже? Че наистина е флиртувал ли?

# 24
  • Мнения: 31 380
Е, той друго няма как да каже.
Такива са мъжете. Ще кажат, че си луда на очевидни неща, но няма да признаят.

# 25
  • Мнения: 670
Говорих ме,не било флирт,на мен така ми се видяло търсела съм несъществуващи неща,била ми развита фантазията и т.н
Всъщност това са оправдания и разговор между хора, които си бранят територията, а не между партньори. Хората, които държат един на друг не си изкарват гнева на човека до него. А и казвате, че имате големи деца, което значи, че от отдавна сте заедно. Това значи ли, че никога не е имал проблеми в работата, с приятели и т.н. и едва сега се държи така? Или винаги се е държал така? Нещо не се връзва в цялата история, но дори да е така всичко, да има изневяра, то тя е симптом, за нещо. Това нещо трябва да търсите.

# 26
  • Мнения: 28
Говорих ме,не било флирт,на мен така ми се видяло търсела съм несъществуващи неща,била ми развита фантазията и т.н
Всъщност това са оправдания и разговор между хора, които си бранят територията, а не между партньори. Хората, които държат един на друг не си изкарват гнева на човека до него. А и казвате, че имате големи деца, което значи, че от отдавна сте заедно. Това значи ли, че никога не е имал проблеми в работата, с приятели и т.н. и едва сега се държи така? Или винаги се е държал така? Нещо не се връзва в цялата история, но дори да е така всичко, да има изневяра, то тя е симптом, за нещо. Това нещо трябва да търсите.
От много години сме заедно,имал е проблеми в работата и преди,но не се е държал пренебрежително и зле с мен ,сега какво е по- еалично не мога да отговоря и аз за съжалление

# 27
  • Мнения: 17 402
Проблеми в работа, с пари и стрес. Защо да мислим за най-лошото.
Защото най-лошото е факт, независимо има ли друга. Непрекъснато говорите за достойнство, ама сами си го смачквате, търсейки причините за влошените отношения само в наличието на любовница, която всъщност е следствието.

# 28
  • Мнения: 2 214
Естествено, че има друга, друг е въпроса-  ти защо вместо да питаш нас- не попиташ директно него?
Освен ако не смяташ да чакаш да му мине.
Директно поставяш въпроса, и да ровиш, нищо няма да намериш, много ясно , че трие.

# 29
  • Мнения: 3 186
Стресът как пречи на липсата на целувки? Мисля , че мъжа мисли за друга или бойкотира авторката , ако го е вбесила.

Пречи и то много. Раздразнението може да те накара да си го изкараш на който си поискаш. Прекалено праволинейни ги изкарахте хората. То остава на шефа си или на клиентите да "предложи" гнева си.

Хората, които държат един на друг не си изкарват гнева на човека до него.

Точно на него си го изкарват всъщност - най-удобният  за това е най-близкия до теб.

Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 22:03 от tainichka

Общи условия

Активация на акаунт